Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Filmovi, knjige, muzika /

Onyl Fools and Horses (Mućke) :) gledate li, jeste li gledale?

:D Ja vrištim od smeha, toliko su mi dobri, i nebrojeno puta sam ih gledala i sad pogledam po neku epizodu... :) Ko vam je omiljeni lik? Volite li više dedu ili Alberta? Jeste li znale da su 2010 snimili "Rocks and Chips", sa mladim glumcima, odnosno Del Bojem u mladosti, priča je zapravo o njihovoj majci i svom tom životu pre nego što su dobili stan od opštine, međutim kad je preminuo pisac serije John Sullivan, prekinuli su i snimanje, šteta... :/ Ima 3 epizode, preporuka za fanove da pogledaju :) Koja vam je omiljena epizoda/fora? :)
2014 05 12
[slika:ac5536e8-7578-4e5e-bd88-ac15cbee17bf]
2014 05 12
Svi kidaju, mada ja volim Sloznu Bracu imaju naj fore [:osmeh]
2014 05 12
Da, "Složna braća" je super serija, ali Mućke su ipak... najbolje :) Volim taj britanski humor, blizak nam je, i ljudi su nam bliski, način života... fore iz života sasvim običnih ljudi, koji se trude da prežive od danas do sutra...:)
2014 05 12
Mućke... Gledala nebrojeno puta i svaki put sam se smejala kao da ih gledam prvi put. Divni,nezamenljivi..svaka epizoda je interesantna [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2014 05 12
Ja ne znam koju bih epizodu izdvojila... :D Možda onu kad jure leptira ahhahaha :D ili kad Rodni treba da napiše scenario za film, a Del mu predlaže priču o nosorogu (znači ta scena, kompletna, zajedno sa Rodnijem i Albertom koji postavljaju pitanja... :D haos.... taman izvale nešto, krenem da se smejem, oni izvale još bolje ) :)) Skroz mi je dobra i ona kad su zaglavili u kući onog mafijaša, ma... ne mogu da nabrajam SVE su epizode vrh, sve, sve... obožavam ih!
2014 05 12
Odlična serija, baš je volim Deda mi je bolji od Alberta Gledala sam i film, parodija na kuma
2014 05 12
Odri, ja više volim Alberta (mada mi je i deda ekstra) :D, zato što je brz, ima neke pokrete... hahahaha... i non stop mrda nogama, karikatura! :D Ima nekoliko tih specijala (filmova), sve sam ih odgledala... Skoro sam gledala i intervju sa glumcem koji glumi Del Boja, i priča o onoj epizodi sa lusterom.. :D Tada im je prišao reditelj i rekao: "ovaj luster smo platili 6000 funti... imamo šansu da snimimo samo jednom kako luster pada. Ako se iko od vas nasmeje u sceni: gubimo celu epizodu, sa epizodom gubimo sezonu, sa sezonom pada kompletna gledanost..." I Rodni kasnije priča da su jedva izdržali da ne puknu od smeha, a Del Boj nakon par sekundi od pada lustera uzima maramicu iz sakoa, stavlja je u usta, i kreće da drma ramenima, umire čovek, a ne sme da se javi :D Hahaha dosta su se zabavili na snimanju, i svaka im čast kako su izneli karaktere i sve... fantastično :)
2014 05 12
Umirala sam..kad se setim samo kako sam vristala u sred noci, a moj cale trci iz spavace sobe da vidi sta se desavalo.. Tako sam jednom, smejuci se iscimala i dezurnu sestru i bolnicara na VMA. Posto sam bila jako slaba i mnogo isecena na operaciji, moje smejanje je vise bilo kao ridanje, jer je svaki pokret mnogo boleo..i ja tako "ridam" u zamracenoj trpezariji, a oni u punom trku na vrata..kada su shvatili sta je bilo opsovali su me i svi smo crkli od smejanja...
2014 05 12
Ma oni su meni legendarni, ja isto ne znam koju bih epizodu izdvojila. Ali ih pamtim jos kao mala da su moji gledali i umirali od smeha, ja tad nisam bas sve fora hvatala ali su mi generalno bili smesni. Na drugo gledanje kad sam mogla da razumem sve fore ja sam plakala od smeha i od tad uvak volim da ih pogledam jer je serija stvarno ona prava humoristicna :) Text year this time we`ll be millionares :)
2014 05 13
obozavam ih...ima toliko fora i epizoda koje volim ali izdvojicu ono kad se Rodni i Del boy otimaju za devojku koja je vec zauzeta pa kad Del namerno pojaca solarijum Rodniju kako bi izgoreo....a posle se Rodni njemu sveti za to....Del mora da leti zmajem, udari u relej i padne.... [slika:b7c2695e-b4a0-45e2-acd3-66ff2545ebbb] [slika:d347c9dd-9039-42db-8437-e0dc11ddcf6a] i npr epizoda koja je pokupila sve simpatije u svetu....kada treba da ociste skupoceni luster kod nekih bogatasa a deda odsrafi pogresan......scena za umiranje a tek njihove face [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [slika:57cf547f-f487-4dab-b281-b38563379a09] ma prosto ih obozavam....inace jako gotivim britanski humor za razliku od americkog [:osmeh]
2014 05 16
hahahahahaha da da, ODLIČNE epizode :D jesi li pročitala na prethodnoj strani anegdotu o ovoj epizodi sa lusterom? :)
2014 05 16
secam se naravno, extra scena!!!!! [:osmeh] [:plakati] Sto se tice ove scene kad Del pada, bilo je zamisljeno da umalo padne i da se samo trgne ali on je sam predlozio da bi bilo bolje da stvarno padne!!!! Kakav lik i kakav pad, to mora da je jako bolelo! [:osmeh] [:plakati]
2014 05 16
Meni je ovo Delovo cimanje vratom presmesno kao "sve je kul sve je kul"
2014 05 16