Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

OBOZAVAM Limundo ! :)))

Po drugi put nalazim strava Zara kaput za 1000, 1500 din [:lepota] I onda dodjem ovde i smorim se kad vidim neke glupe kineske majice za te iste pare...... [:vrtoglav] Ne pamtim kad sam ovde poslednji put videla nesto lepo i povoljno, sve mi je nesto bezveze a sve je CETVOROCIFRENO, kad sam dosla ovde clanice su bile mnogo realnije sa cenama. Da li ste dosle da ispraznite orman i da nesto zaradite ili ste dosle da nam pokazujete alavost? [:jezik]
2014 11 04
E alal ti [:lepota] [:smejuljitise] [:jezik] [:smejatise] [:poljubac]
2014 11 04
Jojjj Mariola [:smejuljitise] [:poljubac] ISIJAVAM SRECU po kuci [:smejatise] Oboooozavam dobre kapute ! [:osmeh]
2014 11 04
Da li ste dosle da ispraznite orman i da nesto zaradite ili ste dosle da nam pokazujete alavost? hahaha [:osmeh] Bila sam juce u seconhandu, gledala cene, i kontam da neki ovde stvarno preteruju.... Svi kaputi su 1500 Dzemperi od 660 do 1200 Farmerice 550 i 850 pantalone i suknje od 300 do 550 majcice od 150 do 440 Cene kod nas u seconhand radnjama.
2014 11 04
Ja sam na Limundu kupila nove Mermaid oksfordice na platformu za 1250 sa postarinom, bele sandale na platformu, nove, za 750 din sa postarinom, slikacu kasnije ako me ne bude i tada mrzelo... :D Ovde tesko da moze da se nadje nesto tako povoljno, a kvalitetno... :) Mnogo vise volim tamo da poslujem, a i sigurnije je. [:osmeh]
2014 11 04
Hahahah fanatik za kapute kao i ja za jakne [:smejuljitise] [:smejatise] [:smejuljitise] [:smejatise] i kada treba da se ''skockam'' elegantnije,nemam kaput hahahha [:smejatise] samo ti isijavaj [:jezik] [:poljubac]
2014 11 04
Pun Orman [:poljubac] ovde po Bgu su malo manje cene, primetila sam da se u poslednjih par god otvorilo gomila second hand radnjica, i onda su valjda povoljniji, dzempercici su bili po 300 [:osmeh] Jos malo pa ce i Usce biti jeftinije od Krpica [:osmeh] [:smejuljitise]
2014 11 04
@ Iva stvarno je mnogo veci izbor, mada su tamo svi nekako formalni jako, a ovde mi slatko da dodjem da procavrljam sa dragim zenama [:lepota] @ Mariola, jedan dobar crni kaput i izgledas kao milion dolara uz sve! [:stidljiv] [:poljubac] Ziveli kaputiciiiii ILI Ziveli kaputici do 1500 din [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2014 11 04
@ Pun orman, daj slikuuuuu [:smejuljitise] Da parim malo oci dok moj ne stigne [:smejuljitise]
2014 11 04
Poslala sam ga baki na pranje, saljem sliku kada se vrati [:osmeh] Kod nas nema deblji dzemper ispod 660 [:tuzan]
2014 11 04
Onda je tako neke stvari ipak povoljnije uzeti ovde ili na Limundu, cak i sa postarinom [:tuzan]
2014 11 04
Nadju se super stvari, npr boyfriend jeans za 550, sredim kod krojacice za 200 i eto extra farmerica [:osmeh] Ma kombinujem sve, limundo, krpice, seconhand, roba iz uvoza turska, bitno da nadjem unikate [:lepota]
2014 11 04
Ima po rasprodajama i potpuno novih stvari za sitne pare, samo treba prosetati i pronaci :) Sokiram se kad ovde vidim da se nosene turske majice, koje su kao nove celog leta bile po 350, 400 dinara, prodaju za 700, 800 pa i preko 1000 dinara, a noseni duksevi, dzemperi su ovde po 1000, 1500, dok su novi, markirani, jeftiniji u buticima... Sad gledam da nadjem sta mi treba po gradu, a tek onda trazim ovde. Vidim sta kupujem, nema postarina i ne strahujem da cu biti prevarena :) A sto se Limunda/Kupinda tice sjajan je i za prodaju i za kupovinu. Mada je i tamo u pocetku bilo mnogo bolje, kada sam prodala prve stvari zaradila sam sjajne parice... :)))
2014 11 04
TinaKris, slazem se, ovde je fino za cavrljanje, mada sam ja i tamo nasla super ljude sa kojima stalno saradjujem. [:lepota] Ovde u podzemnoj ima super dzemperica za po 450 do 600 dinara, novih. A ovde ne znam da li su clanice bezobraznije ili cene. Videla sam danas da je clanica okacila bluzicu za 700 dinara, koja je kod mene bila za 500 dinara i koju sam joj dala u razmeni, stavila da je malo nosena, a kod mene je bila nosena 3 puta i novu sam je platila 750 dinara, a verujem da je i ona nosila, jer smo razmenu obavile pre 2 meseca.
2014 11 04
Zapravo, pise da je skoro nova, a ja sam je kupila prosle godine. -.-'
2014 11 04
1 2 3