Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Blokirana -- zasto ? Zato sto sam trn u oku !

Aaaaaaaaaaahhahaha konflikt sa Milince, prvo-smesna stvar, devojka je fenomenalna i tvrdim da uopste ne bi gubila energiju da se svadja ni sa kim, pa ne plase se te devojke konflikta, nego kako ce onda i od koga kupovati sve ono polovno sto zele, a inace ne mogu da priuste. Da to nije mozda kupac butera body shop? Onih istih koje je Milince povukla sa naloga, zbog roka? Bese valjda dva za 400 ili dva za 600din... Milince je super, mozete samo da joj pljunete pod prozor sa multi nalozima, jer ko je pa merodavan, cija rec-vi koje je kudite sa multija, ili mi sa realnim ocenama i postojanjem koje je branimo, kao njeni kupci...
2015 03 04
Ovo su samo neki od linkova, ima ih jos ali me mrzi da prelistavam sve strane i da guglam o pomenutim proizvodima (jer sam sve detaljno istrazila)...iskreno- umorih se :)) Ovo je pametnome dosta da vidi [:osmeh] A caki76 nisam navodila, ukratko--50% njene ponude je van roka a jedno 20% ce uskoro biti van roka.. tako da .......... [:kezitise]
2015 03 15
Ali sa kojih se to deponija i djubrišta dovlači? Većina toga čak i ne deluje čisto.
2015 03 15
Sandolina -- pojma nemam. Cast onima koji zaista donesu nesto iz radnje na ovaj ili onaj nacin (znate na sta mislim) ali ako je to nesto u roku. Ali ovo sa buvljaka mi se zgadi kad pogledam... Svasta ljudi danas rade da bi zaradili koji dinar.....
2015 03 16
verovatno je van roka, ali ako nekom treba, eto mu. i jasno sam ovo napisala, i sta sad ti tu kao okrivas toplu vodu? poklonila sam ceo set sminke za koju verovatno ne mogu da tvrdim rokove, pa sto i ovo neko ko misli da treba da uzme za dz, ne bi uzeo? posto je predmet obrisan, evo ti, ovo je poklonjeno pocetkom nedelje devojci koja se SAMA javila [slika:944d18e5-80f1-40d4-aec0-8599ab09c4c0]
2015 03 21
Drage dame! Nesto sam zeznula oko profila 'jelena stvarcice' i sada tamo ne mogu da rukujem! Napravila sam ovaj a tamo imala dosta pozitivnh ocena! [:plakati] Da li je moguce blokirati profil 'jelenastvarcice' ???? ispasce da kradem slike a to sam zapravo ja!! [:plakati] [:plakati] [:besan] [:pospan]
2015 03 23
Drage dame! Nesto sam zeznula oko profila 'jelena stvarcice' i sada tamo ne mogu da rukujem! Napravila sam ovaj a tamo imala dosta pozitivnh ocena! [:plakati] Da li je moguce blokirati profil 'jelenastvarcice' ???? ispasce da kradem slike a to sam zapravo ja!! [:plakati] [:plakati] [:besan] [:pospan]
2015 03 23
1 2 ... 6 7 8