Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Blokirana -- zasto ? Zato sto sam trn u oku !

Meni u citavoj ovoj raspravi najvise bode oci to etiketiranje kupaca. Ispadose da smo svi mi koji smo kupili tu robu sumnjivog roka i porekla, neka eksperimentalna maloumna bica koja ne mogu samostalno doneti procenu sta je dobro, a sta nije. Tema, sama po sebi mi ne smeta ni malo. Misljenja su uvek razlicita, sto je i normalno i svako ima pravo da iznese svoj stav, ne znam zasto bi bilo cudno to da postojimo i mi koji se nismo slozili da je sve to sto navedeni prodavci prodaju, pokvareno djubre. Moguce je da ima i tog "rariteta i antikviteta", ali ne zelim da raspravljam o onome sto mi nije poznato. Ratnice, ja sam vrlo cesto sarkasticna, komentar u kojem sam spomenula virus i sidu je ustvari nacin da docaram u kakvom stanju se moja koza nalazi. Da je to sve uistinu bilo toliko loseg kvaliteta, ja bih sada licila na krastavu zabu jer sam toliko krema, seruma, tecnih pudera i pudera u prahu, kupila od navedenih prodavaca. Ili sam mozda imala srece, pa me kozmetika sa isteklim rokom nece. [:smejatise] Priznacu ti, zaintrigirala si me, nisam sigurna ko stoji iza tvog profila ali mi zaista imponuju tvoje reci i zahvaljujem se od srca na njima, divno je procitati da te neko obozava! [:poljubac]
2015 01 24
I sad cu da vas demantujem, upravo sam pregledala moje YR kremice, kupljene kod Milinche, rok na ambalazi 2.2016. [:jezik] Apdejt! Evo upravo proverila i kod za Vichy kremu za samopotamnjivanje, u roku je jos 22 meseca, lancaster serum za lice jos 11 meseci...
2015 01 24
Mada i on nije uvek precizan, guglajte i ukoliko vec niste toliko upucene u skuplju dekorativu nista ne fali i sminki iz Dm ili Lilija jer barem znate na cemu ste...Budite mi pozdravljene ja ovo i rekoh, ako postoji neka koja smatra da je bolje da kupuje polovnu maskaru sa Chanel oznakom(bilo da je original ili ne), neka je. Dok god ne postoji prevara, u smislu laganja o originalnosti, to je ok. Ali ta polovna Chanel maskara je npr 400, 600din, a ja za manje od 400din kupujem presavrsenu essence maskaru, NOVU, isti posao radi kao i ta ndeka Chanel, pa nije Chanel cudotvoran, samo je jak brend. Neke stvari se zaista ne kupuju polovne, tipa maskara, sjaj za usta ja npr ne bih nikad uzela polovan, a narocito ne one sjajeve kojima se cetkica GURA u bocicu. Prosledjivanje maksare i sjajeva za usta mi je rang prodaje polovnog vesa. Zaista ljudi, za male pare se moze kupiti dobra i maskara i sjaj za usta, pa jel moguce da neko zarad brenda rizikuje svoju dermu, da dobije neke gljivice očne, herpes... Npr ovaj Pupa sjaj koji je Ratnica2 okacila u postu iznad, NIKAD ne bih ni od rodjene sestre uzela da namazem, jer vecinom tu devojke ili gurnu prst da bi zahvatile sjaj, ili idu direkt usnama na to. Vrlo mali broj zena i inace koristi cetkicu za nanosenje. Ali, ima dosta i losiona, krema, stvari u tubi koje je tesko kontaminirati i sa tim nemam problem da uzmem i koristim.
2015 01 24
Eto i da je samo jedan predmet i dovoljno mi je da joj profil ne gledam,ne njen već bilo koga ko NESAVESNO okači oglas za prodaju. I na taj način sam sebe zaštitila. Ovo ne važi samo za kozmetiku,već za sve ostalo. Ako se svesno upuštate u kupovinu kod NESAVESNIH ljudi, onda nemojte posle ovde kukati na njih. Sve što je vidljivo iz aviona i na prvi pogled i ne uliva poverenje Z A O B I Ć I !!!
2015 01 25
Eeeeee, mene npr ne zanima sto neko prodaje polovnu maskaru, dok god prodaje npr losione koji me zanimaju. Jer, ja nikad ne bih uzela ni od drugarice ili sestre maskaru da namazem, a ne da kupim polovnu. Ali necu zaobici nlog sa takvim stvarima dok god ima moju ciljnu grupu kupovine. Kao i sto me ne zanima da li neko prodaje nosene gace ili carape, dok god npr dzemper proda u opisanom stanju. nosene gace su mi rang polovne maskare, velika fujcina, koja me ne zanima, ali ko prodaje, nek prodaje, ja kupac necu biti sigurno [:osmeh]
2015 01 25
E o tome sam pisala na pocetku DzoDzo [:osmeh]
2015 01 31
meni je to sve normalno, jer sam bila godinama na limundu, tamo tek sta neki prodaju, ma to mi je bio hit, bas da ne poverujes. Ali, dok god roba ima potraznju i kupce, to je i dalje u opticaju za prodaju. to mi je rang kao ovoga svega sa straletama:nebitne su,javna je tajna cime se bave, a opet, ne izbijaju iz novina, bas jer imaju nacitanije clanke u kojima se one pominju. Zakon ponude i potraznje, cak i ako se nekima ne dopada [:osmeh] [:osmeh]
2015 01 31
Ja kada vidim da neko prodaje 12 strana polovne sminke-povlacim se od kupovine. Verovatno je princip uzmem iz parfemerije uzorak -pa mi pocrkasnm u dm, liliju itd da nadjemo uzorak karmina/pudera itd. Izvinite sto komantarisem ali kao posmatrac smo kazem.
2015 02 01
NESAVESNO prodavanje za mene nije normalno ......nije problem, prodaj i smeće,ako neko to kupuje, ali napiši da je SMEĆE [:osmeh] ili iz aviona se vidi da preprodaju polovnu šminku za koju se ne zna kako je čuvana,bez obzira što je u roku, a u opisu predstavljaju kao da je njihova lično i da su je one koristile-NEISKRENO opisivanje ili u opisu piše jedno,a na slici se vidi drugo.....ali kod cifre sigurno nije pogrešila [:jezik]
2015 02 01
Ja se slažem da je nesavesno ne obavestiti kupca o stanju predmeta i prva ne bih mogla da podvaljujem. Ali realno stanje je da je dosta onih koje upravlja novac a ne savest. Pa opet, onlajn kupovina je svojevrstan rizik a ko voli nek izvoli.... [:lepota]
2015 02 06
I meni se isto desilo na prvom profilu, samo sto sam bila blokirana na forumu i zato sam otvorila nov nalog. Slogirala sam se kad sam videla, isto zbog zajedljivih clanica kojima je smetalo to sto sam im skretala paznju na krsenje pravila. Ali, to vise govori o njima nego o meni. [:osmeh]
2015 02 14
provereno istina....ta ''DAMA '' prodaje polovnu sminku sa prodjenim rokom .....pa msm strasno na cemu zaradjuje....
2015 03 03
Zao mi je sto toliko vas biva prevareno od pomenutog profila, ali sad vidim da imas pozitivnu ocenu od Milinche1948, a i ona od tebe? Jesi li joj se zalila i trazila svoje pare nazad? Ako ti nije vratila pare , to je prevara i to zasluzuje negativnu ocenu. Dok god vecina vas cuti , njoj i slicnima necemo stati u kraj. Javilo se 5-6 clanica zajedno sa tobom da kazu isto o pomenutoj, kao i o ostalim pomenutim prodavcima. A sta je sa ostalima, koje cute, ne zele da se mesaju, glupo im da upadaju u svadju i daju negativne ocene , itd. Ne smete biti tako pasivni ....
2015 03 04
I hvala ti sto si se javila da prokomentarises (jos par clanica se javilo meni u inbox i nikako ne zele da ostave komentar ovde jer je tema popularna i pomenuti prodavci garant prate, pa se plase nekih konflikata ...) , ako hoces , ostavi nam detalje saradnje...
2015 03 04
nema, od takvih likova samo lično
2015 03 04
1 2 ... 5 6 7 8