Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

uh, sta raditi?

pre dve nedelje sam dogovorila razmenu sa clanicom, njen predmet je bio skuplji za 300 dinara i predlozila je da ja platim obe ptt. ja sam pristala na to, poslala odmah ujutru, i platila ptt. ona je meni terbala da salje subota za ponedeljak po dogovoru. u taj ponedeljak nije stigla posiljka, ona je tad rekla da sutra ide u postu kako bi podigla svoju posiljku i poslala meni moje. medjutim, podigla je a nije poslala. ja sam opet cekala dva dana pa joj pisala pitajuci je, zasto nije poslala. rekla je da ne zna gde joj torba, i da ce mi poslati slike neke druge torbe. kad sam razmislila, pristala sam da poslaje slike torbe jer inace bi ja njoj poklonila duks, a da ga je vratila ja bih placala ptt i za to,, izabrala sam od dve ponudjene, i rekla da bi bilo fer da ipak ona plati ptt kad bude sllala, jer dogovor da ja placam ptt je bio za prvu torbu, koja je bila nova, i koje navodno nema, isto tako sam joj rekla da je odmah trebala reci da ne zna gde je torba. pristala je. sad mi dolazi kurir, i ja placam ptt. mislim, to nije dogovor, sta ja sad da radim?
2015 02 19
negativna
2015 02 19
jos je stavila do 12h. mislim da je sve to namerno uradila jer sam je `davila` porukama....
2015 02 19
Neverovatno kakvih osoba ima. [:sokiran] Sigurno nećeš dobiti pare nazad [:tuzan]
2015 02 19
ovde nisu sve poruke, posto nije bas stalno na sajtu, slala sam joj i na telefon, ni na jednu jedinu nije odgovorila.
2015 02 19
aha, pa kako da kopiram razgovor?
2015 02 19
Totalno neozbiljno,ako ne želiš da joj staviš negativnu onda barem neutralnu.Ne razumem osobe koje prodaju nešto a posle ne znaju gde su te stvari,ili je to namerno?
2015 02 19
ne znam stvarno ,iznervirala sam se, uvek se drzim dogovora, ocekujem tako i od drugih. jednom sam bila prevarena na pocetku isto u razmeni , ja poslala ona meni nikad.
2015 02 19
Bezobrazluk! Pristane, pa onda stavi da ti platis ptt pa jos do 12h? Ko je u pitanju?
2015 02 19
Katastrofa [:isfrustriran] Bas ti je dobro smestila [:isfrustriran] Em sto ti nije poslala to sto si ti u startu htela em si platila postarinu za isto [:isfrustriran] ja te razumem da zelis da sve prodje bezbolno,ali ovo je stvarno bezobrazno.Hvala Bogu sto mi se nisu desavale takve stvari.Znas kako,mozda nisi trebala da uzimas tu torbu jer bi se onda ona njoj vratila i ona bi platila duplu postarinu a ti nju lepo i najljubaznije zamolis da vrati tebi tvoj duks i da ces ti platiti za njega postarinu i onda bi bile kvit.Ona duplu postarinu,ti duplu postarinu.Mislim,ruzna situacija mnogo,ali bar bi trpele isti trosak.Ovako ti si platila sve postarine i jos nisi ni dobila to sto zelis a ona je skroz bezbrizna. [:isfrustriran] Zao mi je mnogo kada se ovakve stvari dese. [:poljubac]
2015 02 19
pa i to mi je bilo bezveze da joj se vraca, da placa duplo, ali ne znam sto je tesko ispostovati dogovor... dve nedelje cekam, vec mi se i smucilo
2015 02 19
ta ista clanica je mene pitala da joj posaljem pouzecem jaknu ljubazno sam se zahvalila i napisala da tako ne saljem dobila sam odgovor da ona ne uplacuje unapred zbog loseg iskustva ja se opet zahvalim i pozelim joj da nadje sta joj odgovara i da plati kako njoj odgovara ali kod druge clanice posle par dana me pita da joj rezervisem jaknu jer nema novca da je sacekam par dana naravno ja rezervisem i sada je cekam kako smo se i dogovorile do decijeg dodatka
2015 02 19
Ne znam zasto gotovo svaka razmena mora da prodje sa tim odugovlacenjem slanja, pa ne odgovaraju na poruke na vreme, a onda gotovo uvek nesporazum sa postarinom. Zato ih ja vise i ne radim, iako sam radila samo par i nisam imala problema, ali sam se ovih prica nacitala Zao mi je sto ti je verovatno iskidala zivce tim odugovlacenjem. Cist bezobrazluk, a pogotovo mi je "smrdljivo" to - ne znam gde je torba.
2015 02 19
upravo to, dve nedelje cekanja, i mislim da je trebala odmah reci da ne zna gde je torba, a ne 5 dana nakon sto sam ja poslala, a ona rekla kako ce poslati.... ma... i napisala sam joj poruku i ovde na sajt i na telefon da mi je stigla torba, i pitala je zasto nije platila ptt, i jos naznacila do 12, ali nema odgovora....
2015 02 19
Prezali se taj bacen novac na postarine, al ti nekako uvek ostane gorak ukus od tih ljudi bez obraza i blama
2015 02 19
1 2