Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Razvodi, raskidi /

Uvreda i loš dan!!!!

"Kako malo mašte imamo za bol koju nanosimo drugima." Friedrich Nietzsche Kako na vas utiču uvrede pa čak i one, tipa, poprekog pogleda (znaš šta ti misli)? Zavisno od raspoloženja ali nekada zaista neumesan komentar pa čak i pogled mogu da mi upropaste dan [:tuzan] Nekada nekog nenamerno povredimo...ali za one namerne, smišljene čisto da vas izbace iz orbite -nemam komentar. Imate li vi?
2015 02 22
emuska imam osecaj da ces ti na ovoj temi tek da vidis sta su uvrede sada ce da krene prepucavanje spremi se da brises temu
2015 02 22
Lidija18, ma samo će da prodje neprimećena [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Bude nešto - brišem - fik i gotovo [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 02 22
Zaista ne mogu da me dotaknu komentari, pogledi...ne bitnih mi osoba! Gledaj ko ti kaze, pa tek onda sta ti kaze! Nikada mi nije manjkalo samopouzdanja (cak ni u srednjoj skoli [:osmeh] ), tako da ne! ne mogu da me uvrede! Mogu da me izbace iz takta meni bitne osobe, ali vise da me naljute, nego uvrede [:osmeh]
2015 02 22
emushka pokazi nam nesterilisanog macoraaaaaaaaa hahahahhahahahahaahhaha [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] zapamticu ovaj tvoj biser zauvek, totalno je sweet ♥
2015 02 22
aman da niko nije pomenuo macku u mom prisustvu ludim od samog pomena reci macka [:kezitise]
2015 02 22
Hahahahah pa Emushka ima macora [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Nesterilisanog [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] Eno ga, laje u dvoristu, tripuje da je haski [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 02 22
PunOrman, baš tako, nebitni ljudi ne mogu da me povrede, bar ne u nekoj većoj meri (samo mi bude krivo: ŠTO TO DAJU SEBI ZA PRAVO)...Zaboli me od onih od kojih najmanje očekujem.... Dzo, ja imam pun džak bisera [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] Tek ćeš ti da vidiš....pa ja sam ti nepresušna u tome...videla si i sama kako odlučno kažem NE [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Ko sa Marsa da sam pala [:smejuljitise]
2015 02 22
printam te i u folder hahahahahihihihihi znaci komaaaaaa elem sta je tema teme? [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 02 22
Ma to je vrh...kada ne padoh u nesvest, ali me devojka NIJE UVREDILA....mislila da imam mačka [:jezik] ja se jadna ubih objašnjvajući, džaba - osta moj Hati mačor (Lidija mačka nije kurva [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] ) [:jezik]
2015 02 22
hahahahaha ovo se vrtelo duuuuuuuuuuuugo po fb, koliko mi je samo smesno, sladak mali deciji lapsus [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [slika:97240d93-988e-4beb-92e9-e0e7d7e03721]
2015 02 22
Šta ispadne [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Lepo sam napisala u naslovu, a ti zlica, promeniš kontekst za tili čas....od ozbiljne teme mi napraviš spradačinu [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Od fine teme - nastane pokolj -nikad načisto [:jezik]
2015 02 22
Hej Dzo, pa ovo uopšte nije lapsus...UNESI SE MALO [:lepota]
2015 02 22
htela sam da gledam film, pa su mi zagorele kokice, onda sam upalila seriju i uzela jabuku i neke budjave mandarine, i sad mi se povrca od svega(probala sam drugu turu kokica, i naletela na bljak) [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2015 02 22
Nije ti muka [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 02 22
1 2 3 4