Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Mala pomoc...

Treba da posaljem jednoj devojci preporuceno privezak.Do sad sam sve obavljala preko post expressa i veliki sam glupan,tupan [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] Za koliko to stize i kako saljem? Znam,znam odem u postu i ispadnem budala.OK! Dalje.... [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 05 14
Kupis koverat, onaj malo kvalitetniji koji kosta oko 30 din, kazes da saljes preporuceno, naglasis da je sa licnim urucenjenjem, popunis formular i to je to. Trebalo bi da stigne za 2, 3 dana najkasnije.
2013 05 14
dodala bih da tu ide uplata unapred,iznos priveska + ptt
2013 05 14
opusteno odes,oni ti daju kovertu u koju stavis taj predmet. napises ko salje,kome saljes.i naravno na posiljkama naglasis preporuceno!!!! eto.stize dan posle.ja nisam imala problem... i naravno jeftinije je.... [:osmeh] [:smejuljiti]
2013 05 14
Ja sve šaljem preporučeno (čak i haljine) za samo 70din i preporučeila bih svima. Pošiljka uglavnom stiže za dan. Popuniš nalog za preporučeno slanje (KAO za post expres) i pošalješ. Brzo, lako sigurno i jeftino, [:osmeh]
2013 05 14
Devojke carevi ste :) Imate veeeeeeeeeeeeeeeliku hrpu cokolada od mene... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [slika:356ff95f-f868-42c7-8306-cc8ab60211b7]
2013 05 14
Njam njam njam. [:poljubac] [:smejuljiti]
2013 05 14
Pazi kako saljes.. Meni su vratile i terale me da saljem kao vrednosno.pismo.. [:isfrustriran] jer je cula da nije papir u koverti.. Napucana salterusa.. Tako da gledaj kako pakujes.. Da se ne oseti da nisu papiri.. [:znojav]
2013 05 14
ja sam danas bez problema poslaal kapi za kosu 30 ml (pravougaono veće) i maskaru... niko ništa nije rekao. džvaknjale su jednom kad sam slala sunđer koji je bio malo veći, ali pošto je videla da nije ˝opasna materija˝ poslala je. po pravilniku samo papiru mogu ići preporučeno, ali ovo mu dođe kao dodatno punjenje budežta
2013 05 14
Ja u 90% slucajeva saljem preporucenim putem. Do sad nisam imala problema. Na primer,Milijana mi je poslala sandalice iz Krusevca za Arandjelovac ,popodne oko... kolko se secam 4-5 sati,a meni su stigle sutradan u 12!!!! U mojim slucajevima do sada,sve je stizalo za maksimum dva dana,bez ikakvih problema. A postarina 100 dindzi....
2013 05 14
Tek sad vidim koliko sam para bacala na post express za sitne stvari.Hvala vam puno devojke [:poljubac] [:poljubac] [:lepota] [:lepota] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 05 14
Biljoooooo [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Još tada post expre nije drao koliko dere sad. [:plakati] No. tu smo da se snađemo. [:lepota]
2013 05 14
lovesilver Slala si sandale preporuceno??????????? [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Koje curke ove na salteru u SMederevu!!!!!!! [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:besan]
2013 05 14
Milijana mi je slala sandale preporuceno a ja sam slala sesir!!!! Samo je bitno da bude uredno zapakovano. Pod uredno mislim ,da je jednobojna koverta a ako saljes u kutiji,od cipea na primer,pozeljno jeda bude bela,ali jos bolje umotas je u beli papir,kao poklon. Preporuceno mozes slati do 2kg.
2013 05 14
ja sam slala narukvicu tesku 47 grama, GRAMA! Ne verujem koji je to bezobrazluk.. Kao da radi u Narodnoj Banci Srbije!!! [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2013 05 14
1 2