Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

MojeKrpice uvodi članarine, ovde saznajte više.

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

omiljene poslastice po horoskopskim znacima !

[:plakati] hocu sad da te poruckam [:smejuljiti]
2013 05 19
[:smejati] njam njam i meni se sad jede
2013 05 19
joj pa ovako ja devica...i volim nutelu bas bas....ali kolace koji su previse slatki i ne....ali nutela je izuzetak.... [:stidljiv] [:smejuljiti]
2013 05 19
[:osmeh] tebe sam cekala a ja samo beli krem jedem,crni brat [:stidljiv]
2013 05 19
ja sam Riba i obozavam cokoladu, znaci nije tacno ovo [:jezik] [:poljubac]
2013 05 19
[:osmeh] e sad mazo ti volis vodu [:poljubac]
2013 05 19
za rakove je tacno :D samo da ima sto vise cokolade. mafini sa puno puno punooo cokolade :333
2013 05 20
[:osmeh]
2013 05 20
[slika:8cbfb5b6-e448-44fa-807d-09d19c145947]
2013 05 21
[:osmeh] [:osmeh]
2013 05 21
1 2