Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Imam pitanje za mame ...

Drage mame .... porodila sam se pre 4 meseca i stomak mi i dalje stoji ..... sta da radim i kako da ga se resim ..... verujem da ste vi imali iskustva sa tim pa ajde da vas pitam ... ? :) kako se vratiti na staru kilazu ? ..... pisite mi ovde ..... kako ste vi resavale ovaj problem ??? pozzzzzz od menee [:lepota] [:poljubac] [:lepota]
2015 06 24
Rano je,jos...Polako...Za godinu dana,uz vodjenje racuna o hrani,stomak ce nestati. [:lepota] Uzivajte!
2015 06 24
Polako. Donela si jedan zivot, taj stomacic shvati kao medalju za hrabrost i doprinos, kako beba raste, raste i tvoje jurenje za njom/ njim, tako se stomak smanjuje. Dojenje, i forsiranje dojenja je najbolje za bebu i tebe... A mozes i da kupis neki steznik koji ces nositi ponekad... Vremenom dodje na svoje (ao ne jedes kao ala [:jezik] )...
2015 06 24
Telo se tokom devet meseci postepeno siri i menja,tako da je od prilike toliko i potrebno da se vrati u pocetno stanje,naravno uz pravilnu ishranu,setnju ubrzaces proces... [:lepota] [:poljubac]
2015 06 24
hvala vam drage mame .... najbitnije mi da je moja cerka dobro a i dojim je vec tri meseca .... jedem sve i svasta ..... .... cekamo ... nadam se da ce se bar smanjiti stomak [:jezik] [:lepota]
2015 06 24
Hoce sigurno,pogotovo sto dojis i postepeno se topis,meni je posle 3-4 mes. prestalo mleko,a ostali kg,morala sam ih skidati na drugi nacin,a sve moje drugarice koje su dojile do god. dana i vise bukvalno su jele sve i svasta,a otisli svi kg cak su i u minus sa kilogramima otisle u odnosu na pocetnu... [:lepota] [:poljubac]
2015 06 24
Upravo ovo sto Sandra kaze ja mogu da potvrdim. Dojila sam skoro godinu dana. U pocetku nisam imala mleko i gubilo se vremenom, ali ja sam to forsirala. Ima DM caj za nadolazenje mleka. Mislim da se zove HIPP caj za dojilje. Bolje dijete a zdravije ne postoje. Bebi je najpotrebnija zdrava mama. [:poljubac]
2015 06 24