Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opasan bezobrazluk i ljudska beda

Eto devojke, i ja sam jedna od prevarenih, platila sam cipele koje su ispecene sto cete videti iz prilozenog... A na ovakvu poruku clanica mi nije ni odgovorila BEDA [:stidljiv] Miss000 , pre 1 dana, 14:21 Znaci nije samo da je ogrebotina vec je sprzeno i vise nego uocljivo u ostalom nisi napomenula da ima falinku i kolika god da je imam apsolutno pravo da se bunim i pored jedne negativne koju imas ja sam ti ukazala poverenje i kupila od tebe, cak ti ni ne trazim da mi vratis sve pare vec pola tacnije 900 zbog poste koju sam platila da bi mi stiglo ovako nesto...Znaci hajde da budemo ljudi vrati mi te pare,ja cu ti staviti pozitivnu jer kao sto si rekla ''nisi primetila'' i kraj bilo kakve komunikacije i dalje saradnje... Ako se ne budes javljala zaista mi neces ostaviti nista drugo sem da ti dam negativnu i pokrenem diskusiju o ovoj situaciji... Nadam se da ces ispasti fer osmeh [slika:823bccbd-9475-44ac-91b4-64e1118e1a5b]
2013 05 30
Koja je clanica u pitanju? Ovo je stvarno bezobrazluk [:sokiran]
2013 05 30
O boze. Strasno. [:vrtoglav] [:besan]
2013 05 30
Strasnoooo [:isfrustriran] [:isfrustriran] Jesi pokusala da stupis u kontakt sa clanicom ?
2013 05 30
Poslala sam joj poruku na telefon, jos juce i ona je rekla da nema vremena, avi dda sse skoro logovala [:vrtoglav]
2013 05 30
Dokle vise.....
2013 05 30
zbog ovoga necemo nista ni prodati jel su to one ,,nove cipele crveno sa roze,,
2013 05 30
Receno mi je da su skroz nove, iskreno ja uvek naglasim ukoliko ima ostecenja i to sam ocekivala da ce i ona naglasiti...ali nismo svi isti i to je to...
2013 05 30
To je rizik kupovine-prodaje preko interneta. Ja sam imala situacije kad sam platila i roba mi nije nikad ni stigla. Uvek treba gledati sta drugi ljudi kazu i kako ocenjuju,cak i jedan negativan utisak moze da znaci nevolju. Vazno je da joj napises na profilu kao upozorenje za ostale kupce. [:vrtoglav]
2013 05 30
Ovo se ne isplati ni blokirati ovakve prodavce,kada ce za pola sata otvoriti nov profil [:isfrustriran] Treba vecu paznju admini da obrate na ovakve prodavce. Nie ni cudo sto nemogu nista da prodaam ,kada se ovakve stvari desavaju . ADmini vecu paznju obratite !!! [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2013 05 30
Raznih nas ima, a ovde se, izgleda, neretko desava da neko nekog prevari. Ne znam kakvo bice treba biti te varati i zezati ljude. Nazalost, to se desava. I taj neko i dalje to cini, na ovom ili drugim sajtovima.
2013 05 30
Napisala sam, da druga negativna je bila zbog duzine gazista pa sam pomislila da je mozda nesporazum i da nije bas pravi razlog za minus ali eto..To mi je za nauk...Naravno moglo je biti gore pa da mi nista ne stigne, imas pravo [:osmeh]
2013 05 30
Zasto nam ne ide prodaja? Eto, zato!!! Ja misli da je i vise nego fer i ljudski da se stvar prihvati nazad, ali da u tom slucaju kupac snosi troskove postarine.. Ne razumem? Ako se nekome nesto ne svidja, sto je problme vratiti novac??? [:sokiran]
2013 05 30
Miss0000 baci poruku adminima,mozda se probude danas ili im skuvaj kafu pa ce odreagovati na ovo sto ti se desilo .
2013 05 30
Upravo tako... Izgleda da smo dotakli samo dno, za male pare se varamo [:tuzan]
2013 05 30
1 2 3 4 5