Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opasan bezobrazluk i ljudska beda

Insistiraj da ti vrati novac, jao kako bih ja poludela, pa niko pare ne nalazi na ulici, kakav je to nacin!!!!! [:isfrustriran]
2013 05 30
Ne znam kako, pokusala sam i porukom na mobilni juce i ovde, jednostavno se ne javlja... [:tuzan]
2013 05 30
Nije fer, zaista nije.. [:tuzan] A da pokusas da odneses kod obucara da pokusa da ti sredi? Mislim, svakoko da nesto pokusas, bolje to , nego da bacis novac.. [:tuzan]
2013 05 30
Videcu, a to ce mi opet biti trosak [:tuzan]
2013 05 30
Jeste, i to treba da se plati i pitanje je da li moze da se sredi, nesto sumnjam, da je moglo imam osecaj da ih ne bi ni prodavala... Imas li njenu adresu?
2013 05 30
Imam adresu...
2013 05 30
Ako ništa, pokušaj dalje da ih prodaš kao oštećene, pa možda makar deo novca uspeš da izvučeš...Nekome to možda neće smetati za mali novac ili ako neko želi da ih nosi na jeans...
2013 05 30
Preko adrese nadji fiksni pa je zovi... Ko god da se javi kazi u cemu je stvar, budi ljubazna ali odlucna da vratis novac.
2013 05 30
Katastrofa.. Ne treba da ti bude zao sto si postavila ovu temu jer je i zasluzila. Na sta lici to? Takve devojke bi spalila.. Ali sve to zivot vrati [:osmeh]
2013 05 30
dal je moguce da doticna nije primetila toliku ostecenost [:sokiran] bar dok ih je pakovala za slanje. .To je idiotizam
2013 05 30
Hvala vam puno na podrsci i savetima probacu sve sto je u mojim mogucnostima i mrzim sto moram da razbijam glavu oko toga a htela sam samo nove cipele...
2013 05 30
Naravno da je primetila, jos joj kazem da mi ne vrati ceo iznos samo pola, posto ajde kao ostaju kod mene jer ne vraca robu, prihvatim i tu glupu laz da nije primetila i eto sta dobijem [:uplasen]
2013 05 30
Da nije primetila ostecenje,moze da slaze malu decu. .tokom slikanja je trebala da vidi. .Koliko neko moze pasti nisko,kad pokusa da prevari nekog na takav nacin. . [:besan]
2013 05 30
Kakvi su bre to ljudi sto prodaju ono sto ni sami ne bi nosili !??? [:isfrustriran] I te fore, nisam primetila itd , jadno [:vrtoglav] Skupo si ih platila [:tuzan]
2013 05 30
Sad sam videla te cipele kod nje. Slikala je samo jednu stranu da se ne bi videlo to ostecenje. Jadnooooo [:besan]
2013 05 30