Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opasan bezobrazluk i ljudska beda

jao, ne verujem cega sve ima [:sokiran] Zato ja i kad neko zeli da kupi predmet i ne pita za ostecenja ja ih obavezno navedem ako ih ima.. jer nije poenta prodati, poenta je i biti fer igrac u celoj prici, jer sam realna da ljudi dolaze na ovaj sajt zato sto bi da kupe povoljnije, i znam kolika je kriza i da se nema para.. ne znam, ja ne bih imala srca [:stidljiv]
2013 05 30
Strasno,razocaravajuce... [:besan]
2013 05 30
Naravno i zasto da bacamo stvari koje nam omale ili pak budu velike, promenimo fazon pa nam se ne nose ,kada nekome za povoljne pare mozemo prodati i isto tako kupiti, treba se snaci ali ne da se snadjemo prevarama i bezobrazlukom...
2013 05 30
I onda ta osoba se ne oglasava, navodni prevarant, da odbrani sebe ili se, ipak, javi pa krene prepucavanje. Nista se ne resi. Tako u krug do nove prevare ili nove slicne situacije. Ovde utisci i nisu neko merilo, jer kako vidim, devojke imaju vise + pa zapale i zeznu nekog. Drugi nalog otvore. Brukaju se za male pare.
2013 05 30
Ne mogu da zamislim šta je ljudima u glavi kad se tako ponašaju. Naravno da oštećenja, gde spadaju i ušivene rupice i sl. i ostale tragove nošenja treba napomenuti. Desi se da se previdi neka sitnica, izvučena nit i slično, nenamerno. Ali takav prodavac će se izviniti i ponuditi da vrati novac, jer je greška njegova i tako je fer. Čak i kad se kupoprodaja obavlja lično, ako kupac tad primeti nešto što nije bilo u opisu i kaže da zato ne bi da kupi, najmanje što prodavac treba da uradi jeste da se izvini, a ne da besno strpa predmet nazad u kesu i okrene se i ni ćao ne kaže. Ali ima nas svakakvih. [:besan]
2013 05 30
Prosto ljudi jedni o drugima imaju nisko misljenje, misle da su budale i da neke stvari nece primetiti i evo do cega dodje [:tuzan]
2013 05 30
I to sa utiscima na sajtu je jako loše organizovano, jer utisak može da ostavi bilo ko, a ne samo onaj ko je zaista sarađivao sa nekim. Zato gomila nekih lažnih pozitivnih utisaka od ko zna koga i sa ko zna kojih lažnih profila. Pa izigravamo detektive ne bi li se spasili bede. Haos.
2013 05 30
Ja zaista ne razumem kako je nekome ovakva prevara interes?! Pa svi imaju više od jednog proizvoda, jedan nezadovoljan kupac je dovoljan da se svi drugi oteraju! Ja slikam i napišem i za najsitniju ogrebotinu, jer ljudi zaslužuju da znaju šta kupuju...Svaki kupac ima pravo da odluči hoće li robu u takvom stanju ili ne! Kako su ljudi tako sitne duše, jadni i nemoralni?!
2013 05 30
Da, to je ono najcrnje [:vrtoglav]
2013 05 30
Bas sad gledam njen profil, sve izgleda tako lepo, jasne slike, utegnuto, nasminkano, ama niko ni pomislio ne bi da su sandale takve... Ne znam kako moze sebi da dozvoli tako nesto, nije brate fer.. Sigurno nisu bile jeftine...
2013 05 30
U tome je i stvar na slikama je sve savrseno...Nisu bile puno 1800 sve ukupno sa postarinom..Ali opet to za mene kao studenta i nije mala cifra koju treba da odvojim...Prvo je htela da platim 2000 pa je spustila na 1600..
2013 05 30
Ma i da su 100 dinara nije korektno prevariti nekoga.
2013 05 30
Jesu puno, jer ima mnogo lepsih za manje pare, i ja studiram, pa sam kozne salonke placala 500 i 600 din nove... Tako i prodajem...
2013 05 30
To je po meni PRESKUPO za takve cipele! [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:znojav]
2013 05 30
Meni su se jako svidele i da su bile skroz ok ne bi mi bilo zao, odvojila sam za njih, neke stvari sada sebi necu moci da priustim zbog toga.... [:plakati]
2013 05 30