Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto članica ne odgovara

Pozdrav svima interesuje me da li jos nekom ne odgovara na poruku, obzirom da hocu da kupim, a vidim da je prisutna. ili samo meni [:osmeh] (dosuše i cene su niske za novo iz Nemačke) [slika:d09aac5c-dfcf-46d2-925d-67a98b5e7dd5]
2015 09 08
nisam je kontaktirala telefonom, jer eto taj telefon moze da se baci recimo. vise volim da sve sto radim ostane ovde u ovom slovu. hvala vam [:osmeh]
2015 09 08
Uzasno me to nervira.. Juce sam poslala poruku clanici za cipele i zeljno cekam odgovor, sad vidim da je u medjuvremenu bila ulogovana i nije odgovorila.. Doduse clanica je nova, ima samo 4 predmeta, cipele u sva 4 slucaja, fenomenalne, nema utisaka, opisa prodavca, nista.. Mozda je i prevarant ko zna
2015 09 09
Ne mora da znaci, na primer ja imam drugo profil ovde ali uopste ga nisam koristila, cak sam i sifru zaboravila, i nedavno sam odlucila malo da se angazujem oko svega ovoga ali se i dalje ne snalazim najbolje, neke poruke cak nisam ni primetila pa sam juce odgovarala i na one od pre par meseci... Tako da ako je nova clanica mozda se samo sporije snalazi, odgovorice sigurno [:lepota]
2015 09 14