Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta uraditi??

E ovako. Porucila sam od jedne clanice cizme pre 20ak dana. Saradjivale smo vec 2 puta i imale odlicnu saradnju, te nisam imala nikakvih razloga za brigu. Pre kupovine sam uredno pitala za duzinu gazista (pisalo je da su broj 38, ali se desavaju odstupanja zbog kalupa, pa sam obavezno pitala), za visinu i za obim gore pri vrhu i po svim merama su mi odgovarale. Duzina gazista je navedena kao 24.5, sto je meni odlicno. Novac sam uplatila 03.09.2015., ravno 7200 dinara. Dobila sam cizme, koje su vec u startu morale biti popravljane kod obucara (ona je to zavsrila i hajde da smatram zanemarljivim), ali broj nije 38, pa ni 38.5, niti 39, vec 40 [:plakati] Odmah sam joj javila i rekla, napomenula jos jednom da mi je to poklon za rodjendan, na sta je ona rekla da me nece ostaviti na cedilu i da ce ih vratiti ponovo u prodaju. Ja sam zaista bila strpljiva, cekala evo ravno 20 dana da dobijem novac nazad, ali ona meni uopste ne zeli vratiti novac, vec ih prodati za mene i to mi stalno ponavlja. Meni je sutra rodjendan, i bez novca sam sad i bez poklona (doduse, cizme su kod mene, ali ja plivam u njima). Nema svrhe cekati vise, alalila sam. Nije mala suma, ali sta sad Sta bi vi uradile, jer ja stvarno nisam pametna?? [:tuzan]
2015 09 23
Koji broj pise na cizmama?
2015 09 23
9M, sto je broj 40
2015 09 23
Pa onda nema price...navedeno 38 a broj 40... Sta je to drugo, nego laz i prevara.
2015 09 23
Mozda devojka nije znala da je 9M taj broj, kao sto ni ja evo ne znam, ali onda se svakako ne pise tek tako broj...
2015 09 23
Znam, ali nisu njene cizme, nego ih porucila od preko. Mada, ni to nije opravdanje, mislim da je trebalo da proveri sve pre slanja.
2015 09 23
I jedino ispravno resenje je da ti novac vrati a ti njoj cizme . Sta ako se kupac za cizme uopste ne pojavi , koliko cekati ...... Stvarno nije u redu !!!
2015 09 23
Pa i ja mislim da nije u redu, jer one mogu da se prodaju sutra, mogu da se prodaju za mesec dana ili da se uopste ne prodaju ove zime. Mislim da nije fer da ja trpim zbog tudje greske ili mozda gresim?
2015 09 23
Naravno da ne gresis. Zahtevaj svoj novac, za koji nisi dobila ono sto je navedeno u opisu.
2015 09 23
Kakvo ostavljanje na cedilu i kakvi bakraci?! Pa prodala ti cizme dva broja vece. Treba da vrati novac i to je jedino moguce resenje, pa neka ih onda ona prodaje. A sta kaze u svoju odbranu, jer ovde ne vidim elemenata za iciju drugu krivicu [:tuzan] ?
2015 09 23
Ja sam trazila vec nekoliko puta, ali ona mi stalno prica kako nije fer ni da ona placa sad troskove, jer cizme nisu njene i stalno mi prica kako ce ih prodati za mene :(
2015 09 23
Uh,nisu male pare pa da ih tek tako otpises [:tuzan] Ti si obmanuta, broj ne odgovara onom koji ti je saopsten, i ja mislim da insistiras da ti vrati novac, a ti njoj cizme. Stvarno mi je krivo kad se ovako nesto desi [:tuzan] , posebno sto znam da kakva si ti, korektna i jednom postena devojka. [:lepota]
2015 09 23
Hvala Katja. Stvarno se trudim uvek biti maksimalno korektna i fer. Cak ni ovde nisam silila i cekala sam ravno 20 dana, ali mislim da nema svrhe vise. Jeste Cat
2015 09 23
Je l doticna netti1 poznata po tome? Vidim ima sve pozitivne, ali...
2015 09 23
Mislim da nije, ali da se kod mene izgleda zalomilo tako :(
2015 09 23
1 2 3 4 5