Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta uraditi??

garant potrosila pare pa se vadi...kako god znas I umes pokusaj da uzmes pare nazad,i vrati joj cizme...
2015 09 23
sta te briga sto nisu njene cizme,ti si ih uzela od nje...
2015 09 23
Ne vredi, jer ja sam lepo trazila, a ne ide. Nisam neka konfliktna licnost, niti sam kabadahija, zato i pitam sta jos mogu da uradim. Preostaje mi jedino da ih sama stavim u prodaju
2015 09 23
ako nista,stavi ih na prodaju i objasni celu situaciju u opisu...s obzirom da je to velika para,nadam se da ce se onda neko u skorije vreme javiti da ih kupi
2015 09 23
a njoj daj negativnu,pa nek se cese
2015 09 23
Ja nikada ne bi uzimala nista od nje, jer se previse ugradjuje,uglavnom prodaje tudje stvari sa Hr krpica zajedno sa njenom provizijom koja nije zanemarljiva, sto je po meni neki vid prevare...No,ovakvo ponasanje zaista nije ok,ostaje ti samo da joj das negativnu i pokusas da ih prodas ...
2015 09 23
Hajde, ja i kontam da ipak postoji neki trosak oko prenosa preko granice, ali ako to vec radis, trebalo bi ipak proveriti sve pre porucivanja ili na kraju krajeva, kad stigne kod tebe...
2015 09 23
Bas joj nije korektno sto ti nije ni broj odgovarajuci narucila, a to je mogla i proveriti kad je stiglo i da te je obavestila o tome prethodno, nego ti je poslala samo tako, pa ako njena prevara i laz prodje, prodje i sada ti nudi da ona tebi proda cizme i kad ti proda da ti vrati pare ccccccccccccc [:vrtoglav] [:sokiran] Cist bezobrazluk i za negativnu i ovu temu zakaci, pa ako ti uzvrati da se obratis adminki.
2015 09 23
Slazem se sa Linnom, kad su joj stigle cizme, morala je videti da to nije taj broj i korektno bi bilo da te o tome obavestila, ovako mi se cini da ti je uvalila cizme namerno, a obzirom da ste vec saradjivale zna koliko si fina i nekonfliktna sto joj naravno ide na ruku.
2015 09 23
Po meni je ovo prevara i nema zasto da ona "cini tebi uslugu" i prodaje cizme,vec treba uredno da ti vrati novac. Slagati o broju,duzini gazista prevara je koliko i da dobijes pocepanu stvar,jer ti ne sluzi nicemu . Milsim da bi trebala da trazis nazad svoj novac,mozes ti eto platiti postarinu kad joj budes slala cizme ako ne pristane onda negativna,a ti ces ih nadam se vec prodati .
2015 09 23
Ne vredi, jer ona ne planira da mi plati, jedino da ih proda, pa da mi tako vrati novac. Platila bih postarinu, naravno, to mi je najmanji problem, ali dzabe, jer mi ona stalno govori da se strpim i da ce ih prodati, te da imam razumevanja. Znam da danas nikom nije lako, sve ja razumem, ali ja sam taj novac posteno zaradila i ustedela na ko zna cemu da bih kupila te cizmice.
2015 09 23
Medalja ima dvije strane i neću da se raspravljam s Tanjom, Tanja nije korektno i ti to dobro znaš našla sam ti kupca za te čizme, po istoj cijeni, no tebi je nešto puhlo u glavu preko noći...pa si krenula da me blatiš, jeftino
2015 09 23
Drugo, ja samo osiguravam da roba iz Hrvatske dođe u istom stanju kao što je prezentirano onom tko naručuje, ako nekom ne odgovara nema problema neka ide sam na Hr krpice i sam si organizira. Koga ja to lažem, moliti ću lijepo...i kradem kako me je jedna tu nazvala. Plati ino doznaku min 25 eur plus poštu 20 eur..pa ako dobiješ ili ne dobiješ koga ćeš onda optuživati, plus tečajne razlike. Tanja ja nisam provjeravala broj jer broj ne piše nigdje osim na unutrašnjem dijelu i to Američka oznaka to smo zajedno konstantirale...u međuuvremenu su se javila dva kupca i taj drugi ti se treba javiti jer je isto iz Niša i tom drugom kupcu sam ponudila nešto gratis da uzme te čizme. I po čemu nisam fer.
2015 09 23
trebam li staviti na ovaj post kompletnu našu komunikaciju ili ćeš biti fer i priznati da ja te nisam niti prevarila niti išta, ali isto taka gdje piše da je moguć povrat robe..ona koza u Zagrebu nas je prevarila, ja te nisam ostavila na cjedilu i neću ..a ti si krenula liječiti svoje flustracije na meni...ma zajebi
2015 09 23
No Tanja budeš li bila na kraju fer i objavila poruku koju si upravo dobila od osobe skojom sam dogovorila kupovinu čizama ili planiraš i dalje po meni bez osnova...
2015 09 23