Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta uraditi??

A i to naručivanje, ti naručila njoj, ona nekoj ženi, ta žena nekom desetom... Ja ne bi imala živaca za to, zaj*bi [:vrtoglav] Iskreno ne bi imala ni hrabrosti da uplatim tolike pare za on line kupovinu pa nznm šta da je u pitanju
2015 09 23
Ne bih da glumim drvenog advokata, ali posto sam saradjivala puno puta sa Tanjom i citajuci celu stvar, moram da se stavim na njenu stranu i kazem da ti netti1 nisi u pravu. Zasto bi od tri strane (devojka koja je prodala cizme, ti koja si preprodala i ZitaNI koja ih je kupila) bas ona bila ta koja je ostecena? Vrati joj novac i prodaj cizme ili ganjaj prvog prodavca, to je jedina stvar koja moze da se uradi a da bude ispravna.
2015 09 23
Ja se oglasavam samo da kazem da sam se ja javila prvo clanici netti i dogovarala oko cizama,raspitivala...bila je vrlo prijatna u komunikacini sa mnom i pokazala veliku zelju da se problem resi,a da cizme zavrse kod mene [:lepota] Sada cekam clanicu Zitani da se javi, ukoliko se odluci sa mi proda cizme i time je stvar koliko toliko resena. Netti je predivna devojka sa kojom sam vise puta komunicirala i uvek je pokazala veliku zelju da mi sve objasni i da na kraju kupac bude zadovoljan. Bas mi je zao sto je doslo do svega ovoga...toliko zao da se po prvi put oglasavam na forumu [:smejuljitise]
2015 09 23
devojka je napravila problem, ali onda ga je resila ... kraj price, po meni.
2015 09 23
Zita je meni ponudila nesto nizu cenu,tako da nazalost ako cizme zavrse kod mene ona ce ipak biti na gubitku... Koja zbrka :(
2015 09 23
Sanja, slobodno postavi kompletnu nasu komunikaciju, jer ja ovde nisam ni oduzela nista, ni dodala. Ako ti to ne ucinis, ja cu rado. Nijednom te nisam uvredila, dok si ti meni rekla da treba da me sramota i da imam problem u glavi?! Zato sto sam htela svoj novac nazad?
2015 09 23
Divlop, problem je nastao ali ne mojom krivnjom, ali ja posredujem i nisam ostavila oštečenu na cjedilu kako je ona to prezentirala. Niti sam ikad ikog ostavila na cjedilu, niti je to moj stil. Postoje dva kupca u ovom momentu, prvi koji se je oglasio na forumu koji se je prvi put oglasio drugi dan kad smo ponovno aktivirale prodaju, no nije htjela odmah kupiti ..i drugi kupac koji se je javio prije nedelju dana ali je bolestan i kontaktirao je mene da će zvati Tanju samo da malo ozdravi jer su u istom gradu, o čemu je dotična obaviještena ...i danas putem poruke njoj direktno jer je vidio da je vrag odnio šalu....
2015 09 23
imamo viber do sada smo normalno komunicirale, ne razumijem zašto si ovo sve izvela
2015 09 23
Ne razumem, kako netti ti nisi ni zasta odgovorna kada si ti prodavac i kao prodavac si odgovorna za tacnost podataka koje nekome dajes. Ko je tebe prevario nije problem tvoga kupca vec tebe i tvoga dobavljaca , posto ti na ovom poslu zaradjujes i samim tim snosis rizik posla. Prema tome, ne cinis nikome uslugu vec resavas problem koji si napravila a koji je u domenu prevare. Iskreno , niti tebe znam niti prevarenu clanicu ali hajde da stvari nazovemo pravim imenima za pocetak a ne da se skrivas iza nekih drugih. Onaj ko uzme novac je prodavac i minimum pristojnosti nslaze da robu opise iskreno i precizno, a ako napravi propust da problem resi tako da kupac ne bude ostecen. Tesko je biti covek sa integritetom.
2015 09 23
Petisa...čizme su prodane, izmjenjeni su podaci sutra ujutro oštečena dobiva sredstva na račun.
2015 09 23
Javila mi se devojka iz Beograda. Spustila sam joj cenu na 6000 jer joj se zaista dopadaju, a i da mogu sebi ipak kupiti nesto za rodjendan. Hvala joj sto mi je izasla u susret
2015 09 23
Slazem se sa Petisom u svakoj reci. Netti jeste posrednik, ali je i prodavac i samim tim je odgovorna za tacnost opisa i informacija koje prenosi kupcu. I resavanje problema nije akt dobre volje, nego obaveza jer je clanica dobila predmet koji ne odgovara opisu. Postavi se na njeno mesto, sta bi ti uradila da kupis predmet u tom cenovnom rangu a da dobijes nesto sto ne odgovara opisu? Slozices se da ti ne bi bilo svejedno i da bi trazila nacin da se resi problem :) Drago mi je da se problem resava i da ces, draga Tanja, moci rodjendan da proslavis bez nervoze [:lepota]
2015 09 24
Odlicno sto se ruzna prica priblizava srecnom kraju. Nadam se da ce ostecena clanica dobiti od tebe netti razliku novca koju je dala tebi i koju sada dobija. Imajuci u vidu svrhu kupovine, rodjendanski poklon, kao i vremenski tesnac u kome se realizuje kupovina kako bi dosla do bilo kog novca. U krajnjem slucaju 1.200din je verovatno manje od tvoje "provizije" u poslu koji si lose realizovala i pri tom drugoj strani priredila nevidjen stres.
2015 09 24
Ja samo da se javnem da sam svoj deo dogovora ispostovala kao kupac, i da je po dogovoru uplacen novac na racun clanice ZitaNi. Kao prodavac, ali i kupac sam vrlo efikasna i postujem dogovor, tako da sam ja sve sto je bilo do mene uradila u najkracem mogucem roku [:lepota] Sto se tice razlike u novcu, to vec prepustam clanicama da se dogovore ja sam platila cenu koju mi je Zita ponudila, a koja je meni odgovarala. Nadam se da ce se ova prica na kraju zavrsiti pozitivno po obe clanice. Ziveli za moje nove cizmice [:stidljiv]
2015 09 24
@ZitaNi, srećan ti rođendan [:lepota] [:poljubac] i da ne pisem dalje isto ono sto je vec petisa napisala.
2015 09 24