Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Drage moje ja sam ogorčena i strašno besna!Nacin na koji me je prevarila članica MarijanaTesanovic mi je izazvao takav stres da mi dodje da ugasim profil!!Jos sam u osmom mesecu rizične trudnoće pa sam još i emotivniji nego inače.prosle nedelje pitala me za razmenu,ja njoj paket šminke ona meni torbu,još sam joj ubacila i novac za ruž koji sam htela da mi pošalje.U četvrtak smo dogovorile slanje,rekla je da mi je poslala paket kao i ja njoj.U petak vidim da nije ni podigla paket a ni meni nije stigao njen.U subotu je pitam zašto nije podigla kaže bila do poste i nisu ispravni podaci(a sama mi je dala pogrešni br stana)Kaže moram ja da ispravim to.Pitam je a šta je sa mojim paketom,rekla si da si mi u četvrtak poslala?Kaze poslacu ti u ponedeljak.Ok i preko toga predjem,i kao budala idem i u ponedeljak i u utorak u postu.Vidim u utorak da i dalje nema mog paketa(u medjuvremenu podaci su ispravljeni njeni i njoj je paket dostavljen)Kažem joj da su podaci ispravljeni i pitam gde je moj paket kaže KADA BUDEM PODIGLA TVOJ PAKET,TADA ĆU TI POSLATI MOJ!!!Koji je to bezobrazluk!!Ona je paket podigla,meni naravno nije ni poslala ništa,kulira me i ne odg na POR!Kome da se obratim,da ovaj prevarant bude blokiran tj sankcioniran,pretpostavka mi je da je to povratnik,nakupila 3pozitivne i krenula da radi prevare,na najbezobrazniji mogući način!
2018 07 26
natasadjole , verujte da se i ja osecam lose od ovog sto sam procitala :o Strasno ,kakva bednica :@ Na admina cete morati sacekati ,a Spotteru se vredi obratiti uvek . Ostavite link profila od doticne ... Mnogo mi je zao sto Vam se to desilo :'(
2018 07 26
MajaTesanovic pogrešno sam napisala Hvala na podršci TatCat❤️ma najgore je sto sam ustajala iz kreveta i hodala(održavam trudnoću)!Svekrva moja mi šalje pakete,a zbog ove budnice i zbog njene greške ja trčim u postu!!Ostavila sam joj neg i od besa svašta joj napisala na Viber!Trebas se izgleda roditi kao takav drznik kao sto je ona!
2018 07 26
Ostavite link do profila doticne . Moguce da je prevara u pitanju .
2018 07 26
Sigurno.Planski me je prevarila,samo sto me je danima mrcvarila i pravila budalu od mene Hvala Spotter
2018 07 26
Ja gledam torbu neku i slucajno primetim na dva totalno razlicita profila iste dve torbe ,pritom slika nije sa neta nego se vidi da je iz necijeg telefona...znaci jedna ista slika na ddva razlicita profiila,pa ne znam da li je prevara u pitanju ili sta ? Pritom su razlicite cene za tu torbu .Ne bih da nekog osudim bezveze ali evo ostavicu link za obe pa procenite. Cudno mi je da neko ima istu sliku totalno privatnu na dva razlicita profila i razlicite cene.
2018 08 09
> miramira259: > Ja gledam torbu neku i slucajno primetim na dva totalno razlicita profila iste dve torbe ,pritom slika nije sa neta nego se vidi da je iz necijeg telefona...znaci jedna ista slika na ddva razlicita profiila,pa ne znam da li je prevara u pitanju ili sta ? Pritom su razlicite cene za tu torbu .Ne bih da nekog osudim bezveze ali evo ostavicu link za obe pa procenite. > Cudno mi je da neko ima istu sliku totalno privatnu na dva razlicita profila i razlicite cene. Ostavite linkove tih profila ovde
2018 09 06
.
2018 10 04
Zar ovo nije potencijalni prevarant sto sam ja napisao.Opet ima da nadje zrtvu kako bi isto radio.Jer istom to ovde omogucavate.Eto brisanjem mog posta.
2018 11 01
Imam jednog potencijalnog prevaranta, treba mi neko voljan za razotkrivanje. Svi detalji u inbox, tamo se i javljajte.
2018 11 02
nema sta totalno ste upravu ja sam cak odustala od kupovine i na vreme joj javila ona me je ubedjivala slikal ami licnu kartu kao garanciju i ja posustanem pisala sam i drugoj clanici . hvala vam .
2018 12 11
> daya75: > nema sta totalno ste upravu ja sam cak odustala od kupovine i na vreme joj javila ona me je ubedjivala slikal ami licnu kartu kao garanciju i ja posustanem pisala sam i drugoj clanici . hvala vam . Nema na cemu. Ako ste sacuvali sliku njene licne karte jos bolje i to pokazite policiji,nadam se samo da je to njena l.k da nije neciju zloupotrebila,jer ovakav olos je na sve spreman.
2018 12 11
Obavezno sacuvati papir iz poste kao dokaz,oni ce ga fotokopirati(policija) kao i sve vaše prepiske.Devojka će u zatvor zbog ovog,a tamo joj je i mesto.
2018 12 11
> LelaHNikoloski: > Obavezno sacuvati papir iz poste kao dokaz,oni ce ga fotokopirati(policija) kao i sve vaše prepiske.Devojka će u zatvor zbog ovog,a tamo joj je i mesto. Ima jos zena koje je na isti nacin prevarila. sacuvala sam sve .
2018 12 11
Nisam se lepo izrazila,ponovo je na sajtu sa novim nalogom.Ne sumnjam da ce opet prevariti,kad skupi jos jednu dve ocene!
2019 01 04
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 49