Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

zasto ne vidim Lignjicu vise?

otisao/la je da promeni pol [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 19
Pre par dana sam bila po forumima i na neke teme sam primetila da je komentarisano u muskom rodu sa strane Lignjice a na nekim temama u zenskom.... ja volim da odmah sve znam i lepo sam pitala da li je musko, nisam dobila odg na poruku a ni na krpicama je/ga ne vidim [:sokiran] Da nisam ja nesto svojom porukom prouzrokovala? [:tuzan] Nisam mislila nista lose sto sam pitala to, al na kraju krajeva znam da je tu na sajtu i poz je/ga ovim putem [:jezik]
2015 10 19
nema je/ga na krpicama cak ni profila [:smejuljitise] sad ce se javit sigurno [:smejatise] cim je prozvan/a on/a dodje [:smejatise]
2015 10 19
Naletela je na Mister Propera... [:vrtoglav] A pre toga se saplela na onu prevarantkinju Mihicku sto prodaje cvike na regularnom profilu ..e onda je dosao Mister Proper... [:pospan]
2015 10 19
Otvorice on/a novi jer joj/mu nije zanimljivo da nesto ne komentarise [:smejatise] nek joj je sa srecom put i manje nervoze ubuduce i mesanja u svadje clanica [:smejuljitise] [:pospan] [:pospan]
2015 10 19
jel si nasla cizmice Ivana? ima li sta pametno, mani se tih trans-osoba, prvo samo da se dogovori u kom ce licu da pise, a ne u muskom pa u zenskom rodu [:smejuljitise]
2015 10 19
nema ovde mister propera vec neko lose sredstvo za brisanje toliko lose da brise lazne naloge koju su totalno bezazleni za ovaj sajt a prevaranti ostaju da varaju i dalje
2015 10 19
Jeste citale Kurir? [:lepota]
2015 10 19
joj jesammmmmmmmm [:poljubac] [:poljubac] ej a spasila si me [:lepota] hvala ti, nasla sam tamo de si rekla al sam ja na stari sajt ulazila pa zato nisu imali [:smejatise] ja bi nju il njega u srednjom sledeci put [:smejuljitise] moja preporuka... ajoj Lidija ja ne znam sta bih uradila da mene neko pokusa zeznuti [:besan] ja bi to licno resila [:smejatise] u 3 oka [:smejuljitise]
2015 10 19
Bebo ja ti nemam kad od zimnice ovih dana [:uplasen] zasto? Da nije Lignjoslavko na neku zadnju stranu il sta vec ? [:sokiran]
2015 10 19
Nije, pisu o nekim mokrim majicama i daskama za peglanje, ma gluposti neke, sve sama sodoma i gomora, bolje sto nisi videla... [:vrtoglav]
2015 10 19
Peracima zastavinih kamiona [:plakati] [:plakati] [:plakati]
2015 10 19
jel ljignjo il me insekt vara? [:smejuljitise]
2015 10 19
Ne,Djoka iz VB [:jezik]
2015 10 19
nemoj da me poklapas [:isfrustriran] [:smejatise] odoh ja spavati a vi odrzavajte temu i ne dajte da se neko svadja inace cu bit mister Proper i obrisat je [:smejatise] [:smejatise] lepi snovi svima [:lepota]
2015 10 19
1 2 3 4