Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pitanje za adminku????

Dobro i sta sad, sta si se ubacio/la u temu ? Sta hoces ovde ? Niko te nista nije pitao tako da mozes da ides . Cao Cao idi na drugi sajt i trazi prljave gace. Uostalom lakse mozes na fejsu da pronadjes.
2015 10 21
Ako se kupuje i prodaje... to ne bi smela da rade maloletna lica... niti mogu da posaljem maloletnom licu nesto na adresu pa da ono to otkupi i t d... to bi trebali da rade roditelji u njihovo ime, koliko ja znam... Postoji mogucnost da gresim (ako je menjan zakon) ali bez obzira i da gresim, zasto bih pretpostavljao da maloletna osoba stoji iza naloga? Nema logike Necu nista drugacije od onog sto je buba htela na temama o meni... S tim sto ja hocu da pokazem njoj i svima koji su kao ona - kako to izgleda kada se nadje neko nepozvan pa komentarise ono sto ga niko nije pitao :) u prevodu radim isto sto i ona :) ali eto cudno kako sad to odjednom nije ok :D a dok je ona to radila bilo je super jel? [:kezitise]
2015 10 21
IGNORE BANKAR
2015 10 21
Evo nesto pametno od bankara: Vrlo verovatno je Gagana7 admin! Spojte puzle! Sedi non stop za kompom, vec je admin i moderator na par ovakvih sajtova, nije blokirana, banovana, brisana , sta god, za komercijalnu prodaju, za 12654 nalooga koje je imala, satro jedan sestrin, ja bolesna, jadna ja, malverzacije sa ocenama, jos je tu, dobra sa Dzo, Dzo sere po sajtu, a njoj milo i cuti i gleda.... Ljubi vas i njusi vas bankar....
2015 10 21
I da dodam da ja Gaganino brisanje predmeta bilo samo " dobrodosli drugovi na nasu malu maskaradu"... I da se smena admina dogodila tako sto je Dzo nasla advokata i podnela tuzbu protiv sajta jer stari admin nije reagovao na to sto je njoj neko pretio da ce da je bije i ubije, il sta god.... Jer je kisa napolju, moze neko da se oklizne..... ...Got my eyes on you...
2015 10 21
Sad adminka slobodno obrisi i moje postove i laznjake i dokazi da sam u pravu... Print screen je čuuudo... A ja cu se voditi bankarovom politikom, ne mozete vi mene da brisete koliko ja mogu multih da napravim...
2015 10 21
Tebi je bas kuuul sa samim sobom [:jezik] [:smejatise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:plakati]
2015 10 21
Sve je moguce :)
2015 10 21
Ili je adminki zapreceno od strane dzodzo i ova se mnooogoo uplasila
2015 10 21
A bas i ne barata sjajno terminologijom Branko Bugarski redovan profesor na Filoloskom fakultetu u Bgd objavio je veliki br radova iz lingvistike i socio-lingvistike kod nas i u mnogim uglednim inostranim publikacijama: Cini se da sintagma "govor mržnje" polako postaje jedna od fraza koje se često koriste jer "dobro zvuče", ali da mnogi od onih koji je upotrebljavaju ne znaju njeno pravo značenje. Šta je uopšte differentia specifica "govora mržnje" u odnosu na vulgarnu, primitivnu, agresivnu... ili bilo koju sličnu upotrebu jezika?
2015 10 21
Nema me dve nedelje i bankar vec dogurao do 52 [:osmeh] Jbga, nisam stigla da se izreklamiram na prvoj stranici, valjda ce me i ovde neko primetiti [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 21
[:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 21
Dzokiii jesi li ove smajlice greskom bila stavila na drugoj temi,pa brze bolje obrisala.Uh kako smo nervozni sto ne smemo da se pojavimo na onoj temi,jer znamo da ce nam kozu odrati sa ledja ,pa vise ne znamo gde sta pisemo,drhte prstici od nervoze[:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 21
devojko, ja nista ne pisem sto posle brisem. Tvrdim da nista nisam nigde pisala ni brisala, a adminka to moze i da vidi. Nemam razlog da se raspravljam sa osobom koja ne postoji niti sa nebitnim ljudima, to sto si ceo dan po forumu i sto si dokona, to je tvoja stvar, ja imam i obaveze i divne stvari kojima se bavim, necu da gubim vreme na multi-luzere i meni nebitne osobe.
2015 10 21
Pa sto mi odgovaras,dokoni stvore [:smejatise]
2015 10 21