Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pitanje za adminku????

zato sto vidim da ides okolo i kleveces, i sto te niko ne ferma jer si nebitna. Meni ne trpaj da ista editujem ili brisem. Iza svog stava stojim uvek.
2015 10 21
Briskas,briskas [:smejuljitise] Hahaha,niko me ne ferma.Svrati na temu,naravno ako smes,da vidis [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 22
vidim da se pisu postovi i prezentuju kao moji, smesna prica da sam ja tako nesto napisala pre 4dana i da nisam dobila block. Zaista me ne zanima sta ko tamo pise, vidim da se otvaraju multi nalozi, a to samo moze da vodi vama na lose, svaki mutli nalog je logicno, od neke od vas koje danima lupetate gluposti. Jasno je ovde ko je kakav, ko je dokon........ Adminka ce svakako videti to sta sam ja "brisala", a nisam nista ni pisala ni brisala ni editovala. Mani me se, nemoj da platim ono sto mislis da je nemoguce, a to je kopanje lokacije ko je ciji multi, ima nalozi da lete sa sajta kao pocetak tvog nicka, jer ako tehnicar navodno to ne moze da uradi jer nije placen, ja mogu da platim i da prosledim onim istim Litvancima kojima ste slali prijave protiv administratora. mozda ti je smesno posto si obican multi, ali nekim multijima njihov PRAVI nalog znaci. Zato pssst. A to sto cutim i smeskam se, to je jer me gluposti uvek zabavljaju, i gledam dokle ide ljudska glupost.
2015 10 22
Lepo pise,kako je dzo NEKADA pretila.Da se ne zaboravi,a neki novi clanovi da znaju [:osmeh]
2015 10 22
A to sto ti pucas od nervoze,pa ne vidis sta citas,tvoj problem [:osmeh]
2015 10 22
Otkud ona zna da je Litvancima neko slao prijavu protiv administratora, da li ti Perjelena imas neki odgovor na to... [:sokiran]
2015 10 22
Mislim da govori o predhodnoj administratorki,kada su clanice pisale zalbu da je smene
2015 10 22
Aha, stekla sam utisak da je nova insinuacija u pitanju... [:pospan]
2015 10 22
"Ne za njene skupe krpe , parfeme , autice sigurno !!! Postoje i nematerijalne stvari" ma koje bre skupe krpe, mislis ove na sajtu od hiljadu, dve :) ribe koje stavrno imaju kesa nisu bre cule za ovakve sajtove, ribe koje stavrno imaju kesa zabole uvo da ustede hiljadu, dve , tri ako kupe nesto polovno , one ne vire ovde za soping.
2015 10 23
1 2 3