Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

HELP!!! Lekcija za poštene.

Drage devojke! Izgleda da sam I ja "dobrodosla u klub" prevarenih ovde.Molila I kumila me devojka iz Banjaluke da joj posalem stvari I da mi plati na tekuci....ja.budala,poverujem I posaljem,jos I postarinu platim,posto I za to je molila.Od para nema ni P,ostala mi je potvrda o prijemu posiljke I razgovor u inboxu.Cini mi se da je ona izbrisala svoj profil...posto kada pokusavam da udjem,prebaci me na glavnu stranicu...Da li ima leka?
2013 06 20
Devojkeee, nikako da shvatite [:besan]
2013 06 20
je l imas njenu adresu, br. telefona...?
2013 06 20
Da je u Srbiji pai da joj nekako udjes u trag, a ovako... Sto si joj slala, nikad je videla nisi, ne poznajes je, kako mozes da joj verujes na rec??? Sto nisi sacekala da ti prvo uplati pare pa da joj onda saljes??
2013 06 20
ajooj draga,prevarena si i na tome ce ostati nema tu pomoci nazalost [:tuzan]
2013 06 20
[:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] Nemam komentar!
2013 06 20
Ona je pisala i meni...ali ja sam cekala da prvo novac bude uplacen, kako nije bio nisam ni poslala...a mislim da je ocekivala da cu pozuriti i poslati. Morate biti jako oprezne.
2013 06 20
Kako si mogla tako nesto da uradis, pogotovo ako devojka nije iz Srbije? Nikad ne salji robu bez predhodne uplate! [:sokiran] [:tuzan]
2013 06 20
Nema tu vise pomoci,al sad znas za ubuduce NIKADA ALI NIKADA ne salji paket dok ti prvo ne uplate pare! Zao mi je [:tuzan]
2013 06 20
a kako je kad menjate stvari, kakva je onde garancija? Ja bih da menjam svoje cipele i sandale ali nekako mi je frka [:lepota]
2013 06 20
desi se to i u Srbiji [:tuzan]
2013 06 20
garancija... nikakva. čitaj utiske i čitaj ko ih je davao. vidiš i po broju ocena ko je ok
2013 06 20
I mene je jedna, mozda ista, probala da zavrne tako. Trazila mi je neku bluzu da joj posaljem, a da mi ona plati kada bude dobila paket. Pritom, na profilu je stavila Valjevo, a rekla mije da je iz Banjaluke. Rekla sam joj da mogu da joj posaljem, ali tek kada mi plati, i naravno da se vise nikada nije javila. Zao mi je sto si prevarena, sada znas za ubuduce.
2013 06 20
Eto,ispala sam budala,sta cu...imam adresu,ime I prezime-MILANA STUPAR se zove...to mi je nauk da ne sudim po sebi [:tuzan]
2013 06 20
Izgleda da sam i ja dobrodošla u klub. [:sokiran] Naime već dve godine ovako poslujem i šaljem proverenima i pre uplate kao i oni meni. Sve so sad. Stvari sam poskaka pre odprilike dve nedelje i platila poštarinu i sad isto toliko čekam na uplatu. Imaš potncijalni novac a nemaš. Dokle smo bstigli. Užas! [:besan] I onda se razočaraš i više ne sarađuješ ni sa divnim ljudima kojih svakako ima...
2013 06 20
1 2 3