Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

O MOJ BOŽE

Aliiii kad procitam da traze kvalitetno,od odlicne firme,nenoseno,markirano,savrseno i onda napisu ,,do 500 dinara" iliiii u najboljem slucaju 1000, onda svakog dana postuju to isto jer im naravno niko ne nudi (jer to ne postoji) . Ja ne mogu da ne prokomentarisem :D Ponudite mi molim vas Guess torbu za 20 dinara [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 16
Ili hoće razmenu, uđeš na profil a ono 3 atlet majice koje nisu ni za po kući, farmerke zvoncare, stari kajiš i babin džemper.
2015 11 16
To je isto jezivo ali kad vidim BES tipa Budes li klinula na ZELIM i napises mi RAZMENA doci cu ti na kucnu adresu (to ja tako citam) mozes misliti pa daj da olaksamo sebi necu valjda kopirati link pa ti slati poruku pa tamo trazi i gore i dole da pisem, ma ajde smesno [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Mozes misliti, sigurno niste navikle da vam tako cesto stignu poruke za neki predmet tipa ZELIM i kupe isti. [:smejuljitise] [:stidljiv] [:smejuljitise] [:stidljiv]
2015 11 16
Ne znam da li si komentarisala moj post, ja sam napisala cena do 3000 za kaput, i da trazim da je nov, od dobre firme, kvalitetan... I zamisli, moze da se nadje...
2015 11 16
Kad neko napiše da traži nešto za razmenu, tipa - " tražim bundu od nerca za razmenu" isl, a ona ima neke majice na bratele na profilu.. puknem od smeha [:smejuljitise] Znate kako Etnologija, da ima da se nađe ono što tražite po toj ceni, ne bi ga tražili već nedelju dana ili koliko već tražite nov vuneni kaput po ceni od 3 hiljade dinara [:jezik]
2015 11 16
Pa sto da ne,moze se naci dobra stvar za male pare ima ovde realnih clanica. Sto se tice razmena nudi ko sta ima na vama je da li cete se menjati ili ne. :)
2015 11 16
Ovde ima puno realista i isto tako puno optimista [:smejuljitise]
2015 11 16
Duhovito,ooo da [:smejatise]
2015 11 16
nisam tvoj :D
2015 11 17
tacnije nisam niciji direktno :D ima ih vise :)
2015 11 17
ja mislim da je tema na konto clanice koja je trazila MAC bronzer za 500din max.
2015 11 17
Pa ima na buvljaku
2015 11 17
Ima, kineski Mac - KMac [:smejuljitise]
2015 11 17
Pa da kao i Reabok i Abvidas :)
2015 11 17
I Nkie [:smejuljitise]
2015 11 17
1 2 3