Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

> jelena0205: > > *Mita*: > > Gde ja zivim, pitam se? Ni za sta od ovoga nisam znala 😆 > > Tek sad citam, a i sam naziv teme mi nije bio jasan, u smislu, ko jos daje bilo sta besplatno. 😂 > > Ako moze neka ljubazna da mi ukratko objasni sta, kako i sa cim? Vidim da se neki gfk pominje (prvi put cujem). I te ankete sto radite i ostalo... 🙂 > Cao..ako si zainteresovana za gfk vodjenje dnevnika, posalji mi mail adresu, ja cu te preporuciti...nije komplikovano, instalira se aplikacija, skeniras svoje kupovine, dobijaju se poeni na nedeljnom i mesecnom nivou, koje posle zamenis za poklon po tvom izboru...uglavnom, nista tesko, ja radim vec godinama Mozete i mene da preporucite☺️🙏🏼
2019 11 01
Jelena0205 mozete i mene preporuciti☺️🙏🏼
2019 11 01
Hajde zene da se malo aktivira tema , pisite gde ste u skorije vreme nalazile uzorke :)
2019 11 01
Za Multiactiv ides na njihov sajt pa tamo imas opciju da porucis, a za Avene i Afroditu ja sam preko fejsa slala poruke :")
2019 11 11
Dobro vece drage ima jedna stranica talk se zove skupaljas poene vaucere i dobijas vaucer za lilly zanena za zagradu poene.. ko zeli neka stavi email da vas prijavim...
2019 11 13
> MirjanaDamjanov: > Dobro vece drage ima jedna stranica talk se zove skupaljas poene vaucere i dobijas vaucer za lilly zanena za zagradu poene.. ko zeli neka stavi email da vas prijavim... Talk je ubedljivo najgori sto se tice anketa , retko salju , poeni zastarevaju i nikako se ne moze skupiti . Jednom sam skupila i nikad vise . Legne mi 100 bodova , a skinu mi 500 tako da od njih nikakve vajde nema :@
2019 11 14
Dobro si mi rekla.. 🙄 a ja tako citam pisu poeni vauceri...🤷🏻‍♀️
2019 11 14
> HMgadreroba: > Meni su stigli uzorci krema multiactiv i to bas dosta,sigurno jedno 10ak kesica kako?
2019 12 06
Imeni su stigli multiactiv testeri...
2019 12 10
Gde narucujujete besplatne uzorke, a da je i postarina besplatna?
2019 12 12
Multiactiv ( iznad pomenuti) je besplatno slao uzorke.
2019 12 23
MOJA ISKUSTVA SA ANKETAMA MOZDA NEKOM POMOGNE DA NESTO DOBIJE, DA LI NOVAC ILI VAUCER ,ZAVISI GODINAMA SAM NA Talk Online PanelMU PRVO VREME JE BILO OK,CAK SAM DOBILA I NEKE POKLONE,ZADNJIH GODINA SU UZASNI,BRISU POENE I TESKO SE MOZE STA DOBITI NINAMEDIA JE SASVIM OK, DOBILA SAM ZA NEKO KRATKO VREME VAUCER OD 500 DIN,DAJU VISE OPCIJA DA GA UNOVCIS,JA SAM KONKRETNO U LILIY JTN PANEL JE ISTO OK...MADA MI FALI MOZDA DVE TRI ANKETE DO PRVE ISPLATE,KAZU 2800 DIN...E TO JOS NE ZNAM KAKO FUNKCIONISE NIJE NEKA PROBLEMATIKA,PONEKADA ISPUNIM NEKU ANKETU I ETO..KONKRETNO VAUCER ME UVESELIO...KOZMETIKE NEKIH SITNICA NIKAD DOSTA , PA I Z A500 DIN :)
2020 11 04
> morena92: > > MirjanaDamjanov: > > Dobro vece drage ima jedna stranica talk se zove skupaljas poene vaucere i dobijas vaucer za lilly zanena za zagradu poene.. ko zeli neka stavi email da vas prijavim... > Talk je ubedljivo najgori sto se tice anketa , retko salju , poeni zastarevaju i nikako se ne moze skupiti . Jednom sam skupila i nikad vise . Legne mi 100 bodova , a skinu mi 500 tako da od njih nikakve vajde nema :@ SLAZEM SE...LOSI SU...NINAMEDIA I JTN PANEL JE OK ZA MOJE ISKUSTVO
2020 11 04
> duskonja: > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 Da li možete da mi pošaljete,baš me zanima😍?
2020 11 06
> AdrijanaDG: > Ne mogu da verujem da se zamlacujete jos uvek sa nasim skrtim sajtovima,od kojih mozda 5-6 salju uzorke.Davno sam presla na strane i ne dobijem sve za sta apliciram,ali ne mogu da se pozalim...uglavnom UK. Da li možeš da mi pošalješ link sajta?
2020 11 06
1 2 ... 45 46 47 48 49 50 51 ... 52