Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Iz koliko pokusaja postavite predmet ?!

HVala Bogu ulogovala sam se na nov sajt i postavila predmet. Alelujaaaaa!
2016 01 06
Takodje sam primetila da na novoj verziji pojedinim clanovima pokazuje da imaju manji broj utisaka nego na staroj verziji :(
2016 01 06
Što se tiče utisaka, moguće da je to zbog blokiranih članova i da se ti utisci više ne važe ili će automatski biti izbrisani kada bude aktivirana nova verzija sajta. Sad sam se ulogovala i imam tri utiska manje, nakon toga sam pregledala svoje utiske ovde i videla da su tri člana koja su mi ostavila utiske blokirana. Inače, tamo ne mogu da vidim koliko ljudi je stavilo moj predmet u omiljene, tu opciju mi uopšte ne prikazuje. Da li je kod vas isto tako?
2016 01 06
Kod mene to pokazuje iznad opisa predmeta ima malo srce i pise -dodaj u omiljene predmete ,pa zatim stoji kvadratic ,gde pise koliko ljudi je taj predmet stavilo u omiljene.
2016 01 06
To s utiscima je zato što u novoj verziji sajta postoje samo pozitivni i negativni te je, ukoliko neko ima neutralnih, broj utisaka automatski manji. :")
2016 01 06
A moguće je i ovo što Dzeejn kaže tj. verovatno su obe stvari u pitanju. :")
2016 01 06
PrincessX, verovatno si ti u pravu, nisam videla da nema više neutralnih, a njih imam isto 3, pre će biti da je to u pitanju (: Veki, vidim kod drugih to, ali kod sopstvenih predmeta ne..
2016 01 06
***PrincessX Potpuno ste upravu,razlika u utiscima je zbog onih neutralnih(bas sam prebrojala kod sebe),jedino sto je lose, je to ,sto dosta nas ima tih neutralnih koji su ustvari pozitivni,ali zbog ponovljene saradnje su ostavljeni pod tom opcijom
2016 01 06
***Dzeejn nisam sigurna sta je onda u pitanju,jer kod sebe vidim kome se neki moj predmet svidja
2016 01 06
Da li je kod nove verzije sajta moguce dobiti vise utisaka od iste osobe ukoliko je doslo do vise saradnji? Kakva je sad situacija pri ocenjivanju?
2016 01 06
Na redizajniranom sajtu vise nema procenata, prikazuju se samo pozitivni i negativni utisci ispod fotografije, ali su u ocenama registrovani neutralni, iako ne ulaze u statistiku, zato nam pokazuje da imamo manje utisaka. Mislim da tek treba da koriguju jezik i da ce sve biti na srpskom, verovatno je prebacilo neke reci na hrvatski jezik, jer je Hrvatska dobila redizajn poslednja pre nas. Bice tu jos mnogo posla. Jedino sto mi se dopada na redizajniranom izgledu je to sto je ocenjivanje lepse, mogu da se dodaju smajliji i fotografija. Inace, ovaj stari izgled mi je mnogo lepsi i bolji, redizajnirani je malo agresivan i skoro, pa nepregledan. To su moji trenutni prvi utisci. Forum je skroz dole na kraju i uociljiv je samo onima koji znaju da postoji.
2016 01 06
Prakilica i meni je isto lepsa stara verzija sajta ali valjda cemo se navici i na novu
2016 01 07
Sta je sa sajtom, ne mogu satima da postavim slike.?????Ovo je uzas///
2016 02 21
5-9
2018 11 23
Nebrojeno. Radi se o menjanju predmeta za drugi. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ac77b471c75d8c7c660b35509129bf4f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5f030ef3d4ee5b615dd1e0284aeb6a84.jpg)
2019 12 22