Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Postovana i posle brisanja istorije kes memorije i kolacica ne uspevam da objavim slike koje se vide, ima li jos neko ovaj problem?
2019 09 24
> marijapametna: > Postovana i posle brisanja istorije kes memorije i kolacica ne uspevam da objavim slike koje se vide, ima li jos neko ovaj problem? Ja, očigledno da nije problem do nas korisnika nego do sajta.
2019 09 25
Dok ne proradi sajt ajmo na insta #mojekrpice. Moj profil je secondhandsrbija , srecno devojke
2019 09 25
> fashionkv: > > MinaMina87: > > Pozdrav :) kako ste uspeli da uploadujete fotografije? Jesu preko 2mb? I da li ste uspeli preko telefona ili preko računara? > Objavljen nov oglas za Replay papuce , preko racunara :") > Fotografisane mobilnim telefonom i manje su od 2mb. > Jos uvek se fotografije ne vide ali je oglas postavljen . > Lep pozdrav Hvala :)
2019 09 25
Ne mogu da pristupim sajtu sa kompjutera samo sa telefona. Na ekranu kompa mi bude bad autenticity token. :P
2019 09 25
Ja i dalje ne mogu da postavim slike,ucitava i nista!
2019 09 25
Ja mogu da postavim neke predmete neke ne,ucitava sliku i po sat vremena i nista.
2019 09 25
Neće da se učita slika pri postavljanju predmeta i dalje, pa ne mogu ni da postavim novi predmet...
2019 09 26
Isti problem. Kada hoću da postavim novi predmet, slike se ne učitavaju, a postojeće se čas vide, čas ne vide. Ovaj problem imam od 12.septembra. Mislim da je krajnje vreme da se reši ovaj problem.
2019 09 26
Isti problem...
2019 09 26
Ja iskreno nemam problem vise. Brzo mi učitava i nemam polomljene slike.
2019 09 26
Postovanje, clanica je kupila predmet, nije poslala pare, u medjuvremenu sam imala smrtni slucaj u porodici i do saradnje nije doslo a ostavila mi je negativan utisak. Mozete li ga obrisati? Veliki pozdrav
2019 09 28
Prvi put mi nece obrisati oglas!!! Ranije sam ih slucajno brisala samo dok prelistavam prifil. Sad pokusavam danima i ne uspeva.🙄
2019 09 30
Kada bih da pregledam negativne utiske koje neki od članova ima, otvaraju se svi utisci, nezavisno od toga da li su pozitivni ili ne. Zaista je teško među puno utisaka peške kopati i tražiti negativne. Bilo bi super da se ovo reši, jer mene lično utisci opredeljuju za saradnju, a dešava se da neko ostavlja negativne i bez realnog osnova. Pozdrav
2019 10 02
Da li neko zna zašto se sa IPhone ne može postaviti oglas? Nisu aktivne kartice materijal, tagovi i bez toga neće da pokrene postavljanje oglasa. Ovaj problem je već dugo aktuelan, nevezano za skorašnje probleme sa sajtom.
2019 10 06
1 2 ... 97 98 99 100 101 102 103 ... 110