Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Da li ima ovde neko patuljastog kunića?

Hajde devojke da razgovaramo malo, za sve ljubitelje zeka i one koje ih čak i imaju! :)) Šta vaši kunići vole, a šta ne? [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2013 07 04
ja nemam ali sam imala morsko prase [:osmeh] duša moja mala [:lepota] ma kao član porodice nam je bio!! a kad se frižider otvarao onda je ludio,jer je znao da mu se tu nalazi salata,a mnogo je voleo salatu da ručka [:smejati]
2013 07 04
Imala sam i ja morsko prase, samo je nisam nešto preteralo puštala i to, pošto su se ona i papagaj stalno družili pa mu je čupala perije [:smejati]
2013 07 04
Ja imam ovog jednog i ne oseti se jako pošto ga češće čistim, htela sam da mu kupim još jednog da ima društvo ali ne znam da li je to pametno [:sokiran]
2013 07 04
Ja sam imala tri para Pa ne znam sve zavisi od prostora i uslova koje mozes da im pruziis ako zeki kupis drustvo suprotnog pola onda racunaj da ce tu biti i sexsa [:smejati] . Problem na staje kada zenka nosi bebice muzjaka moras odvojiti od nje i posle rodjenja i dokle god ih doji oni moraju ostati odvojeni . Kod kunica muzjaci znaju da a ubiju potomstvo a zenku teraju da bi se i makar na silno parila sa njima . Tada imas obavezu da non stop cistis a pored toga i veci izdatak jer ti treba i vise prostora za njih [:osmeh]
2013 07 04
Ajooooj problemaaa [:smejuljiti]
2013 07 05