Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

* Da li vam smeta ili ne - stvarno me zanima??? *

Već je bilo tema u vezi toga, ali hajde da rezimiramo... DA LI ŽELITE DA VAS PRODAVAC OBAVESTI O SNIŽENJU PREDMETA UKOLIKO SE ISTI NALAZI U VAŠIM OMILJENIM?? Mišljenja su bila podeljena, neke su bile izričito protiv toga, a nekima je to extra (kao i meni). Ja sam se izjasnila, kao kupac, da mi je to super s obzirom na to da ne budžim omiljene raznim glupostima, nego isključivo imam predmete za koje sam u tom trenutku zainteresovana, pa bi me svakako obradovalo kad bi mi se prodavac javio sa nekim finim popustom. E sad, svima nam je naravno u interesu da i prodamo stvari sa profila, a u ovom haosu od sajta je to postalo teško... :/ S vremena na vreme pogledam kakva je situacija sa mojim predmetima i vidim da su skoro svi kod nekoga u omiljenim, ali mi je nekako neprijatno da smaram ljude, a sa druge strane možda se nekome stvarno mnogo sviđa neki moj predmet, a cena je visoka i misli da nema svrhe da pita za popust itd. A i ovaj moderni sajt je totalno uništio tu funkciju pa pretpostavljam da se devojke više ni ne snalaze sa svojim listama. Pogotovo bi bilo fino kad bi mi se sad javila neka od devojaka koje imaju neki moj predmet u omiljenim :") Ali i inače me zanima mišljenje svih članica, nadam se da će se više vas javiti <3
2016 03 14
Ja to nekad radim , kad mi je baš hića za pare, sve fino i divno, sa lepim željama i pozdravima, međutim još nijednom nije urodilo ploom, tako da mislim da ću odustati, ne želim da budem napadna :(
2016 03 14
Ni ja ne želim da budem napadna, a i znam da sve članice kad vide poruku u inboxu pomisle da neko nešto hoće da kupi pa ne bih da se razočaraju ,:)
2016 03 14
Meni je ta ideja super. Ja bih licno volela kad bi me clanice obavestile. Problem je u tome sto se ljudi stide ili imaju losa iskustva sa porukama tog tipa. Meni licno nikada nije bilo jasno zasto se bezi od komunikacije na ovom sajtu i zasto se sve radi preko one stvari da izvinete. Nije tesko biti fin. x-)
2016 03 14
Pa da :) Ja se ne stidim da ponudim popust, nego znam kolika se frka podigla kad je ranije bilo reči o tome. Ali sam sigurna da ima devojaka kojima je glupo da traže popust. Sad me nešto mrzi da šaljem poruke, ali od sutra krećem :")
2016 03 14
Ja cu od sada kad god dam neki popust na odredjenu stvar poslati poruku svima kojima je u omiljenim,pa sta bude bice. :") x-)
2016 03 14
I ja! o:)
2016 03 14
Meni iskreno to nista ne znaci, ta poruka... Jer ako bih zelela da platim manje lepo pitam za snizenje :) A takodje lajkujem i nesto sto nije moje vel ali jednostavno mi se svidja itd...
2016 03 15
Par puta sam u razgovoru sa clanicama utvrdila da stavljaju u omiljene predmete koji im se svidjaju, ali nisu njihova velicina ili njihov fazon, ne treba im, imaju vec slicne tome.. ali jednostavno im se svidi, pa stave, tek onako... Mislim da je najbolje pitati za popust ako ste zainteresovani za neki predmet, tako ja radim, a i drugarica s kojom delim profil i koja ulazi ponekad da kupi nesto.. Ja imam toliko stvari i na profilu i mimo njega, da najvise volim da se razmenim, zbog izbegavanja gomilanja stvari i ustede novca, naravno, ali ako je nesto bas dzabe, da je sve nize dosta od mojih cena, jednostavno kupim ako mi je bas potrebno, sramota me je da pitam za razmenu...tako da meni mozete nuditi razmenu za omiljene i slicno, a za kupovinu ni sama ne znam sta mi treba hitno..muz bi rekao ''nista'' i verovatno je u pravu :D 8-) U principu volim da preuzmem licno jeftin predmet i ne platim za postarinu i takse vise nego za sam predmet Kod clanica sa malo omiljenih, mislim da se isplati ponuditi, a one koje imaju stotinu predmeta i vise, bolje nemojte, jer sam nudila velike popuste takvima ( i poklone) i nista od prodaje :D
2016 03 15
mene je isto bilo sramota..i juce sam odlucila to da uradim i poslala dvema clanicama poruke za isti predmet i jedna mi je odma i kupila..tako da je to super.. a i ja bi iskreno volela da se i mn javljaju clanice za popust ciji su predmeti meni u omiljenima :)
2016 03 15
princeza96 drago mi je da se cimanje isplatilo :")
2016 03 15
hvalaaa ^^ ♡♡♡
2016 03 15
I meni se sviđa ideja! Pogotovo što imam mali broj predmeta u omiljenima i to su oni koji mi se baš sviđaju :") Doduše kad imaš novca imaš i za skuplju varijantu (obično je sniženje 10-20%), a kad nemaš nemaš pa makar plaćao poštarinu samo :s
2016 03 15
Po meni bespotrebno..Ukoliko je neko zainteresovan da kupi ,pitace za popust.Pre deset dana pitala sam 2,3 clanice da mi spuste malo cenu i kako bih odmah kupila predmet ,na šta su mi iste odgovorile kako je to poslednja cena ,da bi mi juče sve tri poslale da hoće da spuste..Ali kasno,vec sam kupila .Prema tome devojke ,ukoliko nesto zaista želite da prodate spustite cenu ili ne odustajte onda od svojih principa ,tj.cene.:-*
2016 03 15
Zasto da ne....ovde smo zbog kupo-prodaje i nastojimo da budemo zadovoljni i kao prodavci i kao kupci, zato je pozeljan priliv informacija o predmetima, pogotovo o onima koji su u "Omiljenim":-)....uostalom svi volimo kada vidimo u radnjama da je snizena krpica koju smo ranije "merkali" ;) ....pa cuvena pitanja "primate cekove?"..." Odlozeno?":-)...Zato, zasto da ne, treba clanice ciji predmeti se nalaze u "Omiljeno" obavestiti o snizenju cene predmeta , bez obzira da li stigao odgovor od clanice ili ne 8-)
2016 03 15
1 2 3