Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dilema, pomoc.

Bezuslovno poklanjam nekoliko stvari i javila mi se jedna devojka koja ima jedan utisak i to od pocetka 2015 godine, a pritom nista svoje ne prodaje. Malo sam skepticna zbog vracanja paketa. Sta vi mislite o tome?
2016 03 23
ne znam,ovde ima dosta prevaranata,razmisli.
2016 03 23
Poklonila sam dosta stvari clanicama koje imaju tek po koji utisak i ne prodaju predmete nego kupuju ili prihvataju poklone, pitajte clanicu da li zaista zeli poklon jer ako nije sigurna onda bolje da ga prepusti nekome ko ga stvarno zeli i da Vas ne izlaze trosku ako nije sigurna.
2016 03 23
Vidi da li bi imala poverenja da ti uplati iznos poštarine koju bi onda ti platila prilikom slanja. U tom slučaju bi trebalo da preuzme paket. (: Ili da joj predložiš lično preuzimanje ako ima nekog od rodbine ili prijatelja u tvom gradu.
2016 03 23
ako si vec resena da posaljes,onda pripremi ipak pare za duplu postarinu za svaki slucaj,ukoliko ti nece biti zao tih para...dakle,ono za nedaj boze, ali opet ti kazem da sam pouzecem prodala clanici koja je bez utisaka,cisto devojka dosla da kupi cipele,i saradnja je prosla savrseno,plus smo se ispricale site,tako da veruj mi da nema pravila ovde :D
2016 03 23
slazem sesa princessxsto se tice uplate.ako zeli da prihvati tu varijantu,to bi ilo extra :)
2016 03 23
na ovo pitanje svako će da ti odgovori drugačije, i niko ne zna dok ne pošalješ. ...članica PrincessX ti je dala moguće rešenje, i po meni najbolje..
2016 03 23
Hvala na pomoci. Ne javlja mi se vise. :D
2016 03 25