Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

(Eko) koža (?)

Jako mi je bitna razlika izmedju kože i eko kože ali imala sam prilike da vidim da se na sajtu često za predmete od eko kože naglašava da su od kože. Mislim da je veoma jasno da kada kažemo za neki predmet da je kožni, da se misli na prirodnu kožu. Koliko obraćate pažnju na takve "detalje"? Pozz
2016 05 13
kontam da devojke cesto pomesaju jer je predmet od deblje eko koze,a ne razumeju se...nemam drugo objasnjenje :/
2016 05 13
evo o cemu se radi neko ,npr.ja prodajem jaknu od eko koze i treba da stavim naslov stavljam KOZNA JAKNA VEL M a ispod u opisu naznacim da je u pitanju eko koza itd jer taj odevni predmet se zove KOZNA JAKNA po meni je to ispravno znaci nema lazi nema prevare
2016 05 15
To je jako bitan detalj.. Zna se sta je prava koža, a šta eko. Smatram da to treba naglasiti u opisu. Ako nije naglašeno ja obavezno pitam.. ;)
2016 05 15
Za odevne predmete mogu i da razumem jer kako neko da nađe npr. "kožne" helanke ako se tako ne napiše.... ali kad su npr. torbe u pitanju - nazvati "kožnom" torbom nešto što nije od prirodne kože po meni je čist bezobrazluk . A ovde na sajtu je ona podkategorija "kožne" torbe ...potpuno beskorisna...ponekad na celoj strani jedva poneka kožna (ali zaista od kože) ...viđam i na drugim sajtovima sličan fenomen, mnogo ređe ali ima slučajeva da čak i štrikliraju rubriku "prirodna koža"... a kože ni mm....katastrofa
2016 06 06