Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Vracena posiljka

Pozdrav svima. Prosle nedelje sam imala dogovor da jednom clanicom iz Nisa da joj posaljem nesto u cetvrtak za petak. Tako sam i uradila, medjutim od tada od nje ni traga ni glasa, isla sam u postu i rekli su mi da ce mi poslati nazad to. Zanima me koliko moram to da platim? Jel imao.neko ovakvu situaciju?
2016 05 20
Ako je Postexpress u pitanju, ima rok od 5 dana da podigne. Nakon toga, ukoliko ne podigne, paket se salje tebi i placas duplu postarinu (300 din., cini mi se, ako je tezina do 0.5 kg).
2016 05 20
Pa jutros me zvao postar, nisam bila kuci, vracen mi je novcanik, u posti treba da ga podignem. Hvala ti.
2016 05 20
Nisu mi jasne osobe koje nesto poruce i onda ne preuzmu paket.
2016 05 20
Ako ti se posiljka vratila jer devojka nije htela da podigne paket, trebalo bi i da joj ostavis adekvatnu ocenu, jer saradnja nije ispostovana i da na taj nacin upozoris ostale devojke da je clanica nesiguran kupac.
2016 05 20
Naravno, uradila sam to.
2016 05 20
Stigla mi je poruka od poste da mogu da podignem u narednih 5 dana i 420 dinara treba da platim. Bezobrazluk.
2016 05 20
Ako ti taj paket nije toliko vredan ne moraš da ga podigneš.
2016 05 20
Meni su jednom vracene mindjuse koje sam poslala sa otkupom. Materijal za iste je vredeo manje od ukupne postarine pa nisam ni podizala paket, eto, vec su ti rekli da imas i tu opciju..
2016 05 20
P. S. Ukoliko ti negativnu namerno vrati, obratis se adminki da je obrise.
2016 05 20
i ubuduce, radi svoje sigurnosti, clanicama bez utisaka trazi uplatu unapred (videla sam da nema ni pozitivne ni negativne) a kad uplati, morace da podigne paket, ne isplati joj se da uradi ovako nesto :)
2016 05 20
Vazi, hvala vam svima. Pa taman je tu negde iznos, ali vec mi se javila druga devojka, da zeli taj novcanik. Tako da cu ipak da uzmem, da ne propadne bezveze.
2016 05 20