Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Otkazivanje rezervacija

Otkazivanje rezervacija - da li se ovakvo ponašanje sankcioniše, kako vi postupate sa takvim članovima? Više puta mi se događalo i iskulirala sam, ali ovog puta sam se baš iznervirala jer sam verovatno izgubila dva potencijalna kupca koja su predmet dodala u omiljeni a ja sam ga odmah po postavljanju stavila na "rezervisano", a sklonila sam ga i sa drugog sajta gde prodajem. Bila sam kolebljiva za rezervaciju ali me članica ubedila da će ih uzeti SIGURNO jer nisu skupe da bi sada odkazala jer nema para. Kada konverzacija počne sa "Dušo, srce, mila & draga" epilog je ovakav, bar po mom iskustvu. Da li se za ovakvo ponašanje ostavlja utisak, smatram da bi drugi članovi trebali da znaju i budu na oprezu.
2016 05 30
I moj savet ti je da ubuduće ne radiš rezervacije. Ko prvi plati, njegovo je. :")
2016 05 30
Svakako više neću rezervisati, a što se tiče tih laskanja, naročito od nepoznatih osoba i ja se ježim. Najčešće se iza takvih reči krije namera ili ulizivački karakter.
2016 05 30
Ne ostavlja se utisak na ovom sajtu, jer je ovde sve dopušteno. Hoću reći da se često ne sankcionišu ni gore stvari. Ako je neko nekoga ubedio da će nešto kupiti, to je isto kao da je recimo na Limundu licitirao nešto. Da ne kupi dobio bi negativnu ocenu, što zbog povratka provizije, što zbog upozorenja drugim članovima. Ja sam apsolutno za, da se za ovakve postupke da negativna ocena. Čini mi se da mnogi ovaj sajt smatraju neozbiljnim i da se često igraju sa vremenom i živcima ozbiljnih članica, ili sam ja stekla takav utisak. Nemam pojma...
2016 05 30
> nena44: > Ne ostavlja se utisak na ovom sajtu, jer je ovde sve dopušteno. Hoću reći da se često ne sankcionišu ni gore stvari. Ako je neko nekoga ubedio da će nešto kupiti, to je isto kao da je recimo na Limundu licitirao nešto. Da ne kupi dobio bi negativnu ocenu, što zbog povratka provizije, što zbog upozorenja drugim članovima. Ja sam apsolutno za, da se za ovakve postupke da negativna ocena. Čini mi se da mnogi ovaj sajt smatraju neozbiljnim i da se često igraju sa vremenom i živcima ozbiljnih članica, ili sam ja stekla takav utisak. Nemam pojma... kao da sam ja pisala :)
2016 05 30
Prepade me. Mislila sam da ćete me prozvati. Ovde toliko često žene napadaju jedna drugu, ako im se ne sviđa stav ili mišljenje. Samo sam pomislila ne mogu sada da se ganjam ni sa kim... 😂 Drago mi je da imam istomišljenike. 😊
2016 05 30
Otkazivanjem rezervacije prodavac je oštećen indirektno finansijski i zbog toga negativna ocena treba da sledi, a o gubljenju vremena i živaca da ne govorim. Jednom sam čitala na jednoj temi da se članice plaše i osvetničkih ocena, e to moderacija ovog sajta ne bi smela da dozvoljava i da se takve ocene brišu. Na drugim sajtovima ocenjivanje funkcioniše zaista pravedno, a oštećeni automatski dobija pozitivnu ocenu.
2016 05 30
2-3 dana rezervacije maksimum i nista preko. Uz ostavljanje podataka. Tako se pokazalo najpametnije. Dovoljno da se ne izgubi neki novo-zainteresovani, ako prvi odustane. Da je deo clanica neozbiljan jeste, i iskreno situacija se u tom smislu pogorsava. Kada bi neko video pojedine moje prepiske zapitao bi se da li se radi o bipolarcima ili devojcicama mladjim od 14 godina. A sto se tepanja tice-ovde je to jako, jako cenjeno. Cak se odmah povezuje sa dobrotom i kulturom, toplinom, pa neretko i opredeljuje za saradnju. Meni licno ne prija i time se ne sluzim, ali priznajem da ni ja nisam najbolje prolazila sa onima koji to rade, pa me je cak ovaj deo i nasmejao malo. I takodje mislim da govori o ulizivackom karakteru ili namerama, ali ljudi to mahom vole, pa racunaju da ima prodju taj pristup. Uglavnom i ima i to mi je najfascinantnije, kako se ljudi primaju na izvestacenost.
2016 05 30
Meni nesto lepo da kazem clanicama draga, uvek sam ovde imala lepe saradnje i sto se tice kupovine i prodaje pa mi nekako to dodje prirodno, nisam imala utisak da time mogu nekoga da iznerviram. Ali sad vidim po komentarima da to treba izbaciti iz upotrebe 8-)
2016 05 30