Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Uh sto bih volela da postoji neka opcija da taggujem pojedine clanice!

Znaci poludim od clanica koje pitaju sto pitanja i mere i onda NESTANU sa lica zemlje! Znaci bar neka napisu da ne odgovara ili ne zeli ili bilo sta, a ne ja posle svih tih pitanja mislim one hoce pa dok cekam da se jave izgubim druge devojke koje su htele da kupe! Bila bi odlicna opcija da ih samo tagujem da ih mozda bude malo sramota ako vec ovako nije..
2016 06 13
Ja uvek javim bilo da mi ne odgovaraju mere ili cena. Ali recimo desilo mi se sa dve devojke da ja hocu da kupim, a one da ispare.
2016 06 13
Poznata prica. Ja sam svojevremeno pisala da necu dozvoliti da me takve osobe, ocigledno nevaspitane i sa viskom vremena, maltretiraju. Za mere uvek rado odgovorim ukoliko kojim slucajem nesto nisam stavila, ali kada krenu da mi traze DODATNE SLIKE, da navlacim stvari na sebe i ostalo? I nakon toga ni hvala? Ne pada mi na pamet. Sve predmete detaljno slikam, ostecenja uvek naglasim i i dalje dobijam svakakva pitanja. Anaziv predmet prodas prvoj koja posalje podatke, nema sta da cekas, osim ako nisi rezervisala odredjen predmet.
2016 06 13
> anaziv: > Znaci poludim od clanica koje pitaju sto pitanja i mere i onda NESTANU sa lica zemlje! Znaci bar neka napisu da ne odgovara ili ne zeli ili bilo sta, a ne ja posle svih tih pitanja mislim one hoce pa dok cekam da se jave izgubim druge devojke koje su htele da kupe! Bila bi odlicna opcija da ih samo tagujem da ih mozda bude malo sramota ako vec ovako nije.. Razumem te k'o rodjenu sestru :D
2016 06 13
MiraTinaLena da da i to mi se desavalo hocu da kupim i na kraju budem dosadna sa porukama jer mi se nesto bas svidi a one ispare, pa mislim se cemu smo ovde ako ne da prodajemo.. :/ Devojke hvala na razumevanju, iznervirah se malo pre jer verovale ili ne od sinoc su isparile cetiri devojke... :/
2016 06 13
sto se tice dodatnih pitanja tu sam mogu da pitaju sta god im padne na pamet a sto se tice dodatnog slikanja da se ja oblacim to vise ne radim oblacim se svalicim ceo dan i nikada ali nikada mi se nije desilo da bas te clanice nesto kupe sta je problem ne znam mozda sam ja los model za slikanje pa se uplase i pobegnu :D
2016 06 14
Svasta se tu desava...
2016 06 14
.
2016 06 14
podržavam komentar iznad, meni se isto dešava.. Ili ako sam malo on malo off, to znači da mi je chrome ostao otvoren na tel, i onda kako uhvati jači internet signal, tako me prijavi..
2016 06 14
Cao svima mene zanima jedna stvar htela sam kupiti od jedne clanice pre mesec dana baletanke ona mi salje poruku ok ali tek sledece nedelje moze poslati naravno ja cekam prodje mesec dana! juce opet naletim na iste te baletanke kod iste te devojke vidim da ih nije prodala ja joj posaljem da zelim baletanke da kupim e sad videla je moju poruku ali ni da se javi barem da mi odgovori budalo neznam kosi ali nezelim da ti prodam! mislim strasno zbog cega je na mojim krpicama ako nece da proda ono sta je postavila
2016 06 14
rec je o marra99
2016 06 14
Najjace mi je kad kazu da ce da kupe nesto, i onda ih nema da ostave podatke. Nije mi jasno sto ne zele da kazu da su odustale od kupovine (jos sam joj spustila cenu).
2016 06 15
Tih što odustanu a ne jave, ili postavljaju 100 pitanja pa se više ne jave, ili što traže da slikaš stvar na sebi- biće dok je sajtova za kupo / prodaju. Jednostavno ne dozvolite da vas to nervira jer je to ponašanje odraz njihove a ne vaše kulture. 8-)
2016 06 15
Ili ove sto rezervisu kad "stigne plata" pa ih naravno nema! A juce mi se desila situaciju posle svih tih clanica koje su isparile da me je niva clanica ispitala sto pitanja, mere itd i naravno da cu uvek izmeriti (iako ja nikad ne trazim jer prosto znam koju velicinu nosim iz koje prodavnice itd) i sve me ispitala da na kraju to ne bi bilo dovoljno nego ako mogu da slikam kako stoji!!!! I ja posle svog nerviranja prvi put odbijem da obucem! Jer lepo sam naglasila na profilu da sam se porodila pre dva meseca i ja cu sad pored bebice i svih obaveza da se oblacim za slikanje! A da ne pricam o tome da svima sve drugacije stoji!!!! Joooooooj!
2016 06 15