Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta se desava sa pojedinim clanicama?

Jako me nervira to neko ponasanje pojedinih clanica koje me pitaju za odredjen artikal,bilo da je razmena ili prodaja u pitanju,sve se lepo dogovorimo,medjutim kada trebaju da daju svoje podatke,odjednom nestanu.Devojke,tako nam samo trosite dragoceno vreme i po meni je to krajnje nekulturno,ukoliko ste se predomislile slobodno recite 'izvinite,predomislila sam se' i nikakav problem. Isto te predrasude o razmenama,ja licno vise volim razmenu nego prodaju,kriza je,a i dobijes nesto korisno za nesto sto ce odgovarati nekom drugom...I te neke devojke koje gledaju na osobe koje su kulturno pitale 'Zdravo,da li ste slucajno za razmenu?' kao na osobe nize vrednosti...zbog cega to?Na profilu vam ne pise vrsite li razmenu ili ne,mi ne mozemo gatati...Uglavnom devojke,sve sto trazim je zrnce kulture. :)
2016 08 26
potpuno si u pravu!!!!ne mogu da razumem da je pojedinim clanicama tesko da odgovore na poruku....dovoljno je je reci da ili ne.....a mnoge koje se nalaze bas na forumu za razmene-ne rade razmene.....ne odgovarate,kao,sta,mnogo ste zauzete na sajtu pa vam tesko.....svaka cast devojkama koje su korektne ali takvih je malo....
2016 08 26
Mene,pak,više nerviraju članice koje pitaju za određeni predmet,traže dodatne mere,dodatne slike,a onda se ne oglašavaju.Kao da je teško reći odgovara li ili ne.Takođe,bilo je slučajeva da se sve dogovorimo,pa se dotične ne jave,tačnije ignorišu poruke što je,po meni,takođe nekulturno.Više cenim članice koje rezervišu nešto,pa se predomisle i jave pre slanja,nego one koje se ne udostoje da napišu poruku vezane za isto.Moram priznati da je bilo jako jako finih i kulturnih članica,ali čini mi se da je ovih drugih više.
2016 08 26
Nazalost, kako u realnom svetu, tako i, virtuelnom, sve je vise "demonstriranja" nekulture i nevaspitanja....pa jel' tako tesko odgovoriti na poruku, ma kakav bio njen sadrzaj (ne mislim na "ekstremne" sadrzaje)? Ovo je onlajn kupo-prodaja, sve se menja iz minuta u minut...ok, htela da kupi, predomislila se, nasla lepse, jeftinije, u trenutku ostala bez novca, u "bedaku" je zbog ljubavnog kraha i nije joj do rezervisane krpice, itd......O.K. svi razlozi su prihvatljivi, samo obavestite prodavca kratkom porukom "Odustajem". Skoro me je jedna clanica molila da cuvam - rezervisem Orsay suknju, trazila dodatne mere, fotke itd....da bi u zadnjoj poruci napisala " Plizzz nemoj je prodati mooolim teee, javicu ti se idem sad da uspavam bebu"....Ok...prolaze dani, clanica redovno ulogovana na MK...pitam je da li i dalje zeli suknju?...Tisina...Da li je sve u redu sa bebom(pomislila sam da se dete razbolelo)?...Tisina.. .Nije meni sto je Tisina sa druge strane, nego sto se osecam kao budala ali ono...kulturna budala.... Na sajtu sam 17 meseci i nikada, nikada mi se nije dogodilo da ne odgovorim na poruku.
2016 08 26
Tema na mestu,podrzavam.Napisala bih roman na ovu temu,al suzdrzacu se.Svaka cast za sve odlicne saradnje koje sam imala,Tj za divne I prijatne clanice,ALI sve vise I vise gubim zivce skoro svaki put Kad udjem na sajt.Toliko bezobrazluka ,prostakluka,ne potrebne nadmenosti pojedinih clanica da Ja svaki put ostanem zatecena NE kulturom.Pa Sta ako imate "Markirane"krpice,( licno ne patim za istim),pa Sta ako ste svim krpicama na svom profilu ne potrebno napicile cene ,kao da mi ne mozemo da uradimo Isto,samo -cemu?Ukusi su razliciti,kupovna moc takodje,s toga sidjite s oblaka I bar budite kulturne,a kuci lecite komplekse.Cast izuzecima,zaista!sorry na ovom ipak romanu :)
2016 08 27
Realno,sta je tesko odgovoriti na poruku?okej,ne stignem ni ja nekad dan,dva,desi se da ne proverim inbox,ali po mesec dana,to je stvarno nevaspitano.Mogu te iste clanice da nabijaju cene koliko hoce,narod nema para,u buticima ne vidjam tolike cene,a one svoje polovne stvari predstavile kao da su pozlacene.Budimo malo realni I te clanice koje ne rade razmene (uglavnom drske i bezobrazne,cast izuzecima) glume neku visinu,daj bre devojko,nisam te pitala ne znam sta,i ko zna,da nisi tako drska i bezobrazna,da si bacila oko na moj profil,mozda bi i stvarno nasla nesto sto ti je potrebno,ali to je ipak ispod tvog nivoa...Nije problem reci 'Hvala na ponudi,ali nisam nasla nista sto mi je potrebno',al stvarno nije problem,a ne da mi zalepis poruku koja glasi 'ALOO JESI RETARDIRANAAA,NE RADIM RAZMENE,BOZE SACUVAJ'.....Ljudi pa recite vi meni jel ovo normalno?
2016 08 27
Joj ne verujem, xaxaxa koja poruka... Sve je to do vaspitanja. Zar je toliko tesko napisati "Nazalost nisam za razmenu/trenutno ne radim razmenu."????
2016 08 27
Kad pitas za razmenu ispada ko da si klekao na zemlju i cekas neciju milostinju!?!?!WTF A totalno drugacija prica Kad doticne "princeze na zrnu graska"pitaju za razmenu,misleci da se ne secam istih,hit.A realno ponuda btw nikakva,cemu Onda sve ostalo.
2016 08 27
A zasto je razmena uopste losa? Nije. Stvar za stvar je skroz ok kad se 2 strane nadju. I u tome nema niceg "milostivog". Problem nastaje kad jedna strana ne nadje nista / stvari na tudjem prilofilu ne odgovaraju. I tu dolazimo do vaspitanja, ega, kompleksa... I tog sindroma milostinje. Sto je glupo. Opet, da ne budem shvacena pogresno-ja prva ne radim razmene jer sam komplikovana. Ni u prodavnici ne mogu da nadjem dobar model ni kroj a kamoli da procenim da li bi mi nesto stajalo. Obucu isto moram da probam. I bezobrazno mi je da cimam nekog jer cu mozda da kupim. Tasnu bih kupila ali mahom i to devojke prodaju, ne rade razmene. Kupujem kozmetiku i sminku ovde, isto se prodaje.
2016 08 27