Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vam se desilo????

U poslednje vreme mi se dešava da želim da kupim neku stvar,sa krpica,uredno pošaljem poruku,a članica mi odgovori ili čak i ne,a vidim da je ulazila na sajt :@ ....mislim,šta kačiš stvar,a ne prodaješ????....Ne kapiram ih uopšte..em,hoćeš da kupiš,em ih cimaš...a one se prave lude....užas!!!!!
2016 09 03
Da li neka cura ima objašnjenje za ovu pojavu.... ]:)
2016 09 03
Dešavalo se i meni. Ne znam šta je u pitanju.
2016 09 03
Da, i ja nailazim nekad na to , nisu mi jasne nikako :/ zeli da zaradi a nece da proda , a posle kuka kako joj prodaja ne ide :')
2016 09 03
Isto.
2016 09 04
I kod mene, evo baš sam htela nešto da kupim, međutim članica nikada nije tu, ulazi dva puta mesečno i kao odgovori mi na poruku. :D
2016 09 04
Slala sam poruku jednoj clanici za jednu jaknicu da se dogovorimo. Nije odgovorila a bila je aktivna. Danas sam joj opet poslala poruka rekla mi je da je jaknica rezervisana??? WTF? Ne pise uopste da je rezervisana. Mislim da je prodata i tako je drze jer predmet ima punoo pregleda. Haos.
2016 09 04
Meni se desava i to, ali i da mi se jave, hoce da kupe nesto, cak i zamole da rezervisem i onda se vise ne javljaju a ulaze na sajt i cesto vidim zeleni kruzic ( da su povezane )..i to su u 90% slucajeva clanice koje imaju po 10x vise pozitivnih saradnji nego ja..
2016 09 04
Objasnicu vam, posto od kako sam na Limundu kontam neke stvari. Postavi se tamo predmet na aukciju. Vec npr. tu majicu njih 5-6 prati Stavila sam cenu 100 din nizu nego ovde-posto je dosta zainteresovanih-vrv cu dobiti vise para nego ovde. Ko me ovde pita za majicu-ne odgovaram dok ne prodje aukcija-za svaki slucaj da imam kupca ako se majica na Limundu ne proda. Ako vam nikada ni ne odgovore-vrv je prodato na Limundu. Eto ja mislim da se o tome radi 😊😊😊
2016 09 04
Komplet,isto :')
2016 09 04
....moguće je....ali je to presmešno!!!!....pa bre ako imaš prodaju niko ti neće zameriti,zar ne....na kraju krajeva sve smo mi ovde okačile nešto iz istog razloga....samo kaži,nemoj da me praviš u idiota koji čeka određenu personu da se javi,a ona te zavlači.... ]:( :@
2016 09 04
> maja75: > ....moguće je....ali je to presmešno!!!!....pa bre ako imaš prodaju niko ti neće zameriti,zar ne....na kraju krajeva sve smo mi ovde okačile nešto iz istog razloga....samo kaži,nemoj da me praviš u idiota koji čeka određenu personu da se javi,a ona te zavlači.... ]:( :@ Pa zavlaci iz razloga sto ne zna sa li ce se prodati na Limundu ili ne. Ako kaze da je postavila aukciju-auzomatski te gubi kao kupca 😘
2016 09 04
mislim da im stoji prodati artikal,koji im dalje služi da bi se reklamirale
2016 09 04
> dana23: > mislim da im stoji prodati artikal,koji im dalje služi da bi se reklamirale Ima i toga, a postave nesto sto ni ne zele da prodaju vec samo tim predmetima privlace paznju i pratioce. Ili sta god bio razlog.
2016 09 04
> branimira: > > dana23: > > mislim da im stoji prodati artikal,koji im dalje služi da bi se reklamirale > Ima i toga, a postave nesto sto ni ne zele da prodaju vec samo tim predmetima privlace paznju i pratioce. Ili sta god bio razlog. Tipican primer,i ja mislim da se isto to desava.Samo da bi reklamirale za dzabe,ali provala im brzo sledi pfff :,'(
2016 09 04
1 2