Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant- korisnik :Pepelina

Moje krpice
2016 10 18
Bože, nemam reči. Ona je izgleda pomešala firmu ta Pepelina :D koja prevarantkinja, svi da je prijavimo!
2016 10 18
Ja trenutno nisam u mogucnosti da slikam
2016 10 18
Po slikama se vidi da su sa sajta skinute Jako mi je zao ali zasto Nije otvorila paket ispred postara I zasto je uzela od nekoga ko nema ni jednu ocenu Bas mi je zao ali od takvih treba bezati ne zaletati se na jeftin markirani artikal
2016 10 18
Neka pokusa na osnovu broja tel sa Kojeg treba ta prevarantkinja da podigne novac da pozove postu da prijavi da je prevara I da ne uzdaju novac Ne znam da li moze ali neka proba da pozove postu da vidi sta moze u tom slucaju Za ubuduce ako sumnjate u prodavca a zelite od istog da kupite on Ima pravo da na posiljci naznaci da paket moze da se otvori pri placanju I ako je posten prodavac on ce naznaciti
2016 10 18
Moglo je bilo kome da se desi, pa čak i meni...ali odkud znaš, ima nekih koji nemaju ocenu, a super je sarađivati sa njim, nikad se ne zna šta može da se desi. :/
2016 10 18
I da ne uspe, lepo da vrati to i ko je šiša. Takvih žena, devojaka, treba maksimalno izbegavati.
2016 10 18
Moze policija da stopira novac. Sve preko 5000. Dobice krivicnu prijavu. Samo je prijavite policiji oni moraju otici da je opomenu. Novac niste nasli na ulici ne dozvolite da joj to olako prodje.
2016 10 18
> Zokaaaooo: > Moze policija da stopira novac. > Sve preko 5000. > Dobice krivicnu prijavu. Samo je prijavite policiji oni moraju otici da je opomenu. > Novac niste nasli na ulici ne dozvolite da joj to olako prodje. Ne moze policija nista.. mene kad je devojka prevarila ja sam pitala i rekli su mi nista ispod 15000,jedino moze licno kao da je tuzi ili sta vec,ali to ce skupo izaci,tako da nista od toga.. takva nam je drzava,sta ces 😠
2016 10 18
Mene zanima samo kako mozete da kupite nesto u vrednosti od 5000, od clanice koja nema nikakav utisak ? I da je sve proslo u najboljem redu, ipak po meni je to veliki rizik. Sto je vec neka clanica rekla pa nisi nasla novac na ulici ?!
2016 10 18
Apsolutno se slažem sa KaTjaP, toliki novac,možda samo za lično preuzimanje inače je rizik, zaslužila je BLOK
2016 10 18
Podaci prodavca
2016 10 18
To je to
2016 10 18
Eh, muko moja. Iste takve su pre par meseci prodate na Limundu za oko 8 hiljada dinara, znam jer sam pratila licitaciju. Čak i to je sasvim korektna cena za nove, original Guess salonke. Probajte vratiti svoj novac, srećno.
2016 10 18
To ti je da places kad se ovako nesto desi,pa zar ima srce za tako nesto,sramota :@
2016 10 18
1 2