Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nerviram se

Ne mogu da verujem da postoje ovakvi ljudi..svidi mi se jako neki komad garderobe na sajtu,pitam clanicu da mi posalje dodatne slike i mere,ona me ladno kulira..pa jbt jel tesko odgovoriti nesto pa bilo sta..Ako je prodato kazi prodato,ili napisi u opisu,napisi odjebi,nosi se,napisi bilo sta da znam na cemu sam..dodje mi da lupim losu ocenu,znam da nije po pravilu ali sam popizdio nacisto
2017 03 25
Česta pojava u zadnje vreme...ne vredi se nervirati.
2017 03 25
Bas tako ima svasta meni se desavalo par puta sta prodajes kada kuliras....Tako da ne vredi se nervirati :") :") :")
2017 03 25
> lela023: > Bas tako ima svasta meni se desavalo par puta sta prodajes kada kuliras....Tako da ne vredi se nervirati :") :") :") Ma nebi je ni pitao nego ima jaknu koju stvarno ne mogu naći nigde kod nas,ali jbg mozda je i prevarant neki pa nema vise slika otkud znam.ima ih raznih ovde😀
2017 03 25
To su fore, skoro da sam sigurna. Namerno postave neki predmet ekstra nov, moderan, niska cena..taman da se upecas, udjes na profil i pregledas sve. Nije namera da se proda!
2017 03 25
Ovde ima članica sa popriličnim brojem utisaka i ne odgovara mi na poruke već poprilično dugo i za više stvari.Insistirala sam jer ćerku zanimaju,a znate kakvi su tinejđeri.Kad sam joj napisala da mi makar odgovori sa DA/NE dobila sam poprilično grub odgovor u roku od pola sata.S njom sam završila.Uzgred sve poruke su bile da mi izmeri....dakle ne želi da meri nego to ti je što ti je.
2017 03 26
Treba prijaviti adminu jer na neke odgovore čekam više od pola godine i na kraju obrišem razgovor. Zašto postoji profil i roba na profilu ako nije za prodaju ili ako član nije aktivan treba deaktivirati profil i čista situacija
2017 03 26
Ja ne kupujem na ovom sajtu, dva puta sam mozda kupila. A u poslednje vreme, sve sto mi se svidelo i za sta sam poslala upit za dodatne slike, mere itd. niko odgovorio nije. Kao da je pravilo. I sto je najgore, to su osobe sa velikim brojem utisaka.
2017 03 26
> Ralekrusevac: > Ne mogu da verujem da postoje ovakvi ljudi..svidi mi se jako neki komad garderobe na sajtu,pitam clanicu da mi posalje dodatne slike i mere,ona me ladno kulira..pa jbt jel tesko odgovoriti nesto pa bilo sta..Ako je prodato kazi prodato,ili napisi u opisu,napisi odjebi,nosi se,napisi bilo sta da znam na cemu sam..dodje mi da lupim losu ocenu,znam da nije po pravilu ali sam popizdio nacisto Ko zna sta je u pitanju? Da, ume da nervira. Ja sam imala slucaj da isto tako nije dugo odgovarala i konacno se smilovala. Trazila sam mere tasne, kaze nema metar. Pa jel imate lenjir? Nema ni lenjir...u prevodu nema ni tasnu :) A sto se tice muskih stvari ovde ih bas slabo ima. Imam muskih stvari ali ih sve prodajem na KupujemProdajem. Tamo se brzo proda a i bolji je izbor nego ovde.
2017 03 26
> Natasa969: > > Ralekrusevac: > > Ne mogu da verujem da postoje ovakvi ljudi..svidi mi se jako neki komad garderobe na sajtu,pitam clanicu da mi posalje dodatne slike i mere,ona me ladno kulira..pa jbt jel tesko odgovoriti nesto pa bilo sta..Ako je prodato kazi prodato,ili napisi u opisu,napisi odjebi,nosi se,napisi bilo sta da znam na cemu sam..dodje mi da lupim losu ocenu,znam da nije po pravilu ali sam popizdio nacisto > Ko zna sta je u pitanju? Da, ume da nervira. Ja sam imala slucaj da isto tako nije dugo odgovarala i konacno se smilovala. Trazila sam mere tasne, kaze nema metar. Pa jel imate lenjir? Nema ni lenjir...u prevodu nema ni tasnu :) A sto se tice muskih stvari ovde ih bas slabo ima. Imam muskih stvari ali ih sve prodajem na KupujemProdajem. Tamo se brzo proda a i bolji je izbor nego ovde. Da,bolje je na Kupujem prodajem..Nema puno muskih stvari ovde,ali ima jakna koja koja mi se mnogo svidja,ali sam se pomirio sa tim da je ne mogu imati...cim nece da posalje dodatne slike verovatno i ne postoji..pritom cura nema ni jednu ocenu pa mi to jos dodatno daje neku sumnju..mozda bi je i poslala da sam je samo narucio,ali pitanje je sta bi poslala😀
2017 03 26
Eeee, sta ti je zivot. Ponude pljuste onima koji ne odgovaraju a neki jedva cekamo da nesto prodamo :')
2017 03 26
> NinaKg: > Eeee, sta ti je zivot. Ponude pljuste onima koji ne odgovaraju a neki jedva cekamo da nesto prodamo :') Amin
2017 03 26
PITAJTE MENE JA ĆU DA ODGOVORIM I SVE JE NA PRODAJU :') :') :')
2017 03 26
> *Nena*: > PITAJTE MENE JA ĆU DA ODGOVORIM I SVE JE NA PRODAJU :') :') :') :') :') :') :') :') pridružujem se
2017 03 27
> *Nena*: > PITAJTE MENE JA ĆU DA ODGOVORIM I SVE JE NA PRODAJU :') :') :') I ja,odmah odgovaram na sva pitanja,samo pitajte 😂😂😂😊❤
2017 03 27
1 2