Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

Ja sam jednoj poslala bar deset poruka za neke baletanke, nikad mi nije odgovorila. Odustanite 😁
2018 09 08
Izuzetno mi na zivce idu takvi nevaspitani, kojih ima bas mnogo...pa zar je to tako tesko napisati ili udariti makar neki :)
2018 09 14
Ovo vise postaje smesno😀 Napisem clanici poruku da zelim da kupim 3 stvari od nje, vrednost neke 3000, malo jace. I pitam da li ide uplata prvo na neki racun ili moze i pouzecem. I evo vec treci dan nit pisma niti razglednice. Loguje se redovno, stvari nit prodate nit rezervisane...Neverovatno. Isto tako sam imala slucaj za haljine koje prodajem. Sve mere navedene,slike, tekst kilometarski. I javi se devojka da pita za jednu, hoce slike kako stoji uzivo. Posaljem joj slike iz svih uglova. Onda bi i drugu da vidi uzivo, ajde slikam cerku u drugoj iz svih uglova, materijal zumiram, posaljem...Niti hvala, niti hocu, niti necu, nista. Ni rec. Pa zar je toliko tesko napisati samo "Hvala". Ja se iscimala i pored toliko slika i teksta jos dodatno da ti saljem i objasnjavam koja je razlika u cipki, tkanju i da li ovo ono, a onda ni hvala. Da li je moguce da ovde ima clanica koje se samo zezaju??? Evo, ne znam.
2018 09 17
Iskreno mislim da ovo vise stvarno nema smisla. Ne vidim cemu ignorisanje kad se vidi poslednju login. Neko mozda ceka taj predmet jer nema sta da obuce...
2018 09 18
Dobro, bas da nema da obuce 😂
2018 09 18
Nemojte imati takav stav prema novim clanovima. Ja sam nova na sajtu, jedva se snalazim, ovde sam zbog kupovine i vec sam sa dve devojke imala solidnu saradnju. Nisu svi novi i bez ocena prevaranti🙂
2018 09 19
> Mdrdsdpd: > Nemojte imati takav stav prema novim clanovima. Ja sam nova na sajtu, jedva se snalazim, ovde sam zbog kupovine i vec sam sa dve devojke imala solidnu saradnju. Nisu svi novi i bez ocena prevaranti🙂 Slažem se. Pre tri dana sam rekla prodavačici da bih došla po nešto istog tog dana. Nije se javila. Znam da žena ima bebu i da joj nije sad prioritet da joj neko dođe po jednu haljinu. Strpljiva sam. > kaiwae: > Iskreno mislim da ovo vise stvarno nema smisla. Ne vidim cemu ignorisanje kad se vidi poslednju login. Neko mozda ceka taj predmet jer nema sta da obuce... Poslednji login ne funkcioniše tako. Kolačić traje mesec dana ako se same ne izlogujemo, ILI ako nas ne izloguje sajt kod kačenja fotografije, što je jedan od mnogobrojnih bugova.
2018 09 28
A te sto ne odgovaraju na poruke mora da su jako popularne i zauzete, na nekom nivou... 😂😂😂😂 Meni samo jedna nije odg, mislim ko je...😁😣 Uglavnom su sve super zenske, caskaju prijatne.. Sve pohvale za clanice... 😚😚😚
2018 09 28
Bilo bi u redu, da članovi ovog sajta, pored informacija o artiklima, postave i njihove slike. Većina, prihvatljivih i primamljivih stvari, muških, su bez slika. A i slika prodaje proizvod, ne samo opis. Ovo sam zapazio kod nekih korisnika koji imaju više ponuda, na više strana. A nekoliko poslednjih stranica su im ponude bez slika. Ja još uvek nisam popunio sopstveni profil, stvari za ponude korisnicima, ali ću uskoro. Član sam nekih 4,5 dana. Ali sam kupio par stvari.
2018 10 04
> KovachMick: > Bilo bi u redu, da članovi ovog sajta, pored informacija o artiklima, postave i njihove slike. Većina, prihvatljivih i primamljivih stvari, muških, su bez slika. A i slika prodaje proizvod, ne samo opis. > Ovo sam zapazio kod nekih korisnika koji imaju više ponuda, na više strana. A nekoliko poslednjih stranica su im ponude bez slika. Ja još uvek nisam popunio sopstveni profil, stvari za ponude korisnicima, ali ću uskoro. Član sam nekih 4,5 dana. Ali sam kupio par stvari. Sami kažete da ste novi na sajtu, pa ne znate: stvari bez slika su stvari starije od dve godine i takvim predmetima su slike automatski obrisane. Potrebno je da ih vlasnici ponovo fotografišu i zanove oglase. Mnogi su to učinili, ali mnogo njih još nije. Inače, dobrodošli na sajt! :)
2018 10 05
Da li neko zna nesto o claniici MILJANAR, pise da je iz Nisa? Zainteresovana sam za jednu stvar i pisala sam joj, ne odgovara. Pre toga je dugo nije bilo na sajtu sad je obnovila prodaju i postavila nove premete, ali ne mogu da dodjem do nje 😬
2018 10 07
A sta je sa clanicama sa kojima dogovorite razmenu,prodaju, date im podatke i one od tada vise ne odgovaraju? Da li je to za negativnu?
2018 10 13
Ja nisam za negativne, ukoliko nije doslo do saradnje. Msm da to nije ni po pravilima sajta. Mada, ima članica koje ih zaslužuju. U poslednjih nedelju dana sam tražila mere dvema članicama, uredno ulaze na sajt ali ne odgovaraju. Meni ovde više ništa nije jasno. Mnoge kukamo da nema prodaje a one kojima se ukaže prilika da prodaju prave se lude 😮🤔
2018 10 14
> kopakabana1: > Pozdrav svima. Uzasno je da se clanice ne javljaju kao da sam ja prodavac a ne one. Pa valjda one mene treba da ganjaju a ne ja njih. Apsolutno tacno, a strasno je da su u opisu napisale da su dostupne za sva pitanja. Da bi se nesto prodalo mora se uloziti i neki trud. Ljute se ako ih zamolis i za dodatnu fotografiju.Totalno neprofesionalno.
2018 10 16
> visnjicicaaa: > Clanice koje se loguju a ne odgovaraju treba banovati sa sve predmetima koje prodaju jer to i nisu ozbiljni prodavci, takodje i one kojima treba izvlaciti reci iz usta kao klesti Odlican predlog, pitala sam za neke cizme, nikakav odgovor ne dobijam, loguje se konstantno i ne odgovara ni na jednu moju poruku. Pa moze li da barem da u jednoj prostoj recenici napise da ih je prodala, ako je to u pitanju. Ali ocigledno da ima veoma nekultrunih ovde. A trazi da bude ispostovana u svojim zahtevima na profilu. Pa nema sanse da cu ikad vise uci u profil iste ma sta prodavala.
2018 10 16
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 24