Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li prodajete i na drugim sajtovima?

Zdravo svima, nisam sigurna da li sam postavila temu na pravo mesto, ako nisam recite gde da premestim. Zanima me da li prodajete/kupujete/menjate stvari i na drugim sajtovima? Ako da na kojim sajtovima to radite? I kakva su vasa iskustva sa tih drugih sajtova , da li vam tamo bolje ide prodaja? :) <3
2017 05 26
I mene zanima 😊 Tj. ja sam probala na Lalafo, ali ne preporucujem, devojke su uglavnom imale losa iskustva. Mada uvek ima izuzetaka. Isto tako znam da dosta njih najvise proda preko fejsbuka (bilo sta, u Srbiji inace), ali to nisam probala niti mislim da cu, jer je nekako najnepouzdanije
2017 05 26
Kupujem-prodajem sajt,mada je i on prebukiran..
2017 05 26
Ja sam probala sve moguće, često prodam preko kupinda/limunda, mada tu najbolje idu knjige, ali može i garderoba, i uvek je bila odlična saradnja, na lalafo sam prodala par stvari, bez problema, ali iskreno, neprijatno mi je na tom sajtu, na kupoholičarkama sam prodala jednu stvar, i na kupujem-prodajem par stvarčica, tamo garderoba slabije ide, ali neki uređaji, aparati, mašinice se vrlo brzo prodaju, na fejsbuku nisam probala jer ga ne koristim. Takođe sam postavila par stvari na tezga.rs, ali ništa se ne dešava. I čula sam za sajtove licitacija.rs i odecaiobuca.rs, ali ih nisam još testirala :)
2017 05 26
Meni je iskreno na Lalafo isla najbolje prodaja,tamo sam bas dosta stvari prodala i sve prodaje su bile ok,kao i kupovina,nisam imala lose iskustvo,desavalo mi se da za dan-dva prodam po nekoliko stvari,ali zato bezbroj nekih pitanja i poruka od muskaraca,cak su i zvali,tako da vise tamo ne prodajem,a i od kad su "popravili" aplikaciju vise nije islo kao pre.Ovde bas slabo ide prodaja,bas,bas.Meni je i kupindo ok.Nije neka prodaja ali deluje mi sigurnije,u svakom slucaju nekako je zivlji nego krpice.
2017 05 26
Ja sam probala na Kupujem prodajem ali tamo garderoba ne ide,više tehničke stvari i alati,kao što kaže "rennecatlady" . Fokusirala sam se uglavnom ovde i na Kupindo. Ne može čovek na više strana ni postići najbolje rezultate,mislim da je najbolje fokusirati se na jedan dva sajta,koristiti reklame,neke promocije i tako... Mada u suštini prodaja nešto svima ide slabije u poslednje vreme,ne znam da li ljudi nemaju para, verovatno ili je velika konkurencija ?
2017 05 26
ja sam ovde i na kupindu,sto se tice odece,mada ponekad iskoristim i limundo,kad mi bude preko glave,pa sve stavim po 10din,a kupujem-prodajem tako tehnika,suprug stavlja nesto u vezi kola,zenska odeca i ne bas,muska ponekad,i dosta mi,ne mogu da ispratim vise, a prodaja nekad ide bolje nekad nikako,kako koji mesec,nema pravila
2017 05 26
Moj brat svako tol'ko tehnologiju prodaje preko kupujem- prodajem i mogu vam reci da sve sto postavi ode u roku od 36h i bas nikada se nije desilo da stoji duze. Ja licno za odecu koristim limundo i krpice iskljucivo. Lalafo sam probala jednom no razmestalo mi je slike(profilne su bile tipa samo rukav od cele slike prikaze) tako da sam ubrzo sve to uklonila.. Ali ja licno, sa aspekta kupca, knjige kupujem stalno preko limunda i kupinda. Odecu ovde i preko limunda(nikada kupinda nzm ni sama zasto)...
2017 05 26
Ja sam probala samo Lalafo od svega sto ste naveli i ništa tamo nisam prodala od odece😂 Nekako su mi MK najbolje, lako se ubacuju predmeti i lakse je bilo napraviti nalog nego na drugim sajtovima(jedino je lose zbog prevara sto se lako pravi) ili sam mozda samo navikla na MK pa su mi najbolje?😁
2017 05 26
Prodajem na krpicama, na kupindu i limundu i na fejsu. Ne mogu reci gde najbolje ide, jer naidje period pa ide ovde super, pa onda na nekim od drugih sajtova i tako u krug vec godinama .Uvek mi dobro dodje svaki dinar od prodaje a i volim ovo da radim ,trudim se da uvek ubacujem novo i da obnavljam ponudu
2017 05 26
Ja prodajem i na Kupindu, ponekad postavim neku aukciju na Limundu. Tamo mi bolje ide prodaja nego ovde. Postavila sam i nekoliko predmeta na lalafo, ali se niko nije javljao, ništa nisam prodala. Ali i dalje su mi krpice najdraže. Prvo proveravam ovde poruke, teme, pa tek onda Kupindo. :)
2017 05 26
Meni je u poslednja dva meseca bas stala prodaja, a okacila sam brdo i ovde i na kupindo, i nedeavno na lalafo, no sem poruka za razmenu ovde, nigde se niko ne javlja...Zatihnulo bas. :(
2017 05 27
Sto se mene tice, probala sam na lalafo ali sam sve izbrisala.... tu sam na mojim krpicama ali nista ne prodajem :(
2017 05 29
Ne, prodaja ne ide nikako. Samo se nude razmene, a prodaja je stala skroz >:(
2017 05 30
Ja na Limundu prodajem robu vec skoro 2 godine, odlicno se prodaje. Ovde na krpicama sam od zimus, ali sto se tice kulture clanova, uredjenosti i postovanja dogovora Limudno je vrh najbolji od svih bez premca . Kp je pretrpan mnogo, postavis predmet npr haljinu za 3 dana ode na 60 stranu, bas je haos .
2017 06 10
1 2