Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Lea, jedva cekam da ti naleti ovde neka od budala, ako mislis da te "dojave" nisu tacne. Cesto se desi da naleti novi nalog, i izlupa plusice, a posle zaredja sa 10minusa minimum, tako da ne vidim sto se bunis sto je devojka posumnjala, i to samo na konto haljine zbog neceg i nekog od PRE. Skoz je normalno da se svaki novi clan proveri, kad vec ovde nemamo opciju predstavljanja novih ljudi. Trebate svi malo vise da postujete sto neko i obrati paznju na nove naloge sa napucanim utiscima. Jer-ovo je onih 2% gde se desi greska, a na zalost, u ostatku bude kukanje za svojim parama. Sandra, da, osvrcem se, i vidim tu da vi znate ko sam ja na fb, a ja nemam pojma ko ste vi, znaci, znamo sta smrdi OKO mene, eto. A nema me zato sto me nema, sta tebe briga sto mene ima ili nema.
2015 03 26
Ne razumem zasto je problem,da mi koleginice koje su vec saradjivale samnom,pomognu? Ja sam ista osoba i tamo i ovde i ista je to roba! Samo su htele da mi pomognu da brze steknem poverenje kupaca jer,realno,pre ces kupiti nesto kod osobe koja vec ima neku pozitivnu,nego od nekog ko je na nuli... a zbog ovog sto si napisala, jasno ti je zasto je jedna osoba to zapazila i posumnjala. Jer vidi da si nov nalog, i da je nemoguce da dobijes bas tako brzo ocenu. I ovde vise nije sistem, kupi pa pricaj ako te zajebem, nego se na zalost, gleda prvo nezajebavanje pa kupovina tek. Doslo takvo vreme.
2015 03 26
Ja znam ko si ti,jer si samnom pisala kada sam prevarena za Givanshy cizme! A ne znam o kakvoj prevari i o kojoj haljini pricas,jer ni ranije niko samnom nije imao ni problema ni lose saradnje!
2015 03 26
eto, sad i ja znam ko si, jer se secam tog slucaja, da je tad neko rekao da je doticna fejker obican, ti ne bi bacila pare(secam se da je i postarina bila nesto ogromna i veca od recene unapred jer nisi bila u Srbiji tad), zato ovde ima devojaka koje se ne eksponiraju, a bace nos okolo da vide sta i kako sa novim clanovima. Neko je zapazio haljinu koju prodajes, da je takvu haljinu neko pre nudio i napravio haos, necu da odajem ime clanice, ali mi je doslo u pp, i to je to. Btw, sta si uradila na kraju sa cizmama?
2015 03 26
DzoDzo,pitas sta me briga da li te ima ili ne ? Pa evo da ti odg.zato jer si ti mene ovde koliko vidim prva spominjala a ne ja tebe,na osnovu toga jer sam nova i dobila pozitivnu ocenu,ti zakljucujes da sam prevarant ?!Cudna ti ta neka logika, sto se mene tice,mozes da mislis sta hoces,ali zadrzi za sebe to tvoje misljenje ,a nemoj nekog da blatis a nemas osnovu za to,ne govorim zato jer se plasim da necu prodati nista ,i za to me zabole ,ja ne zivim od ovoga,ovo mi je hobi ;) ali ne dozvoljavam da me neko ocrnjuje javno bez ikakvih razloga i dokaza da sam nekog prevarila,toliko od mene! A to sto si napisala da te poznajemo ,vidis i tu si gresku napravila,Lea je napisalaa da te poznaje,pa samim tim si trebala u jednini da napises a ne u mnozini da te POZNAJEMO..
2015 03 26
mislim da znam o kojoj se haljini radi,porucila sam je sa neta,verovatno su je monogi prodavali,ali meni ne odgovara duzina,pa je prodajem... sa cizmama,nista....eno skupljaju prasinu...jbg
2015 03 26
Ma, ne znas Lea slucaj sa takvom haljinom ovde. Inace, imam ignore sa psihopate koji bi da komuniciraju, zato se Lea, sam otebi obracam. Postavi cizme ovde, ufotkaj ono sto sto si meni slala i nacice kupca sigurno, a opet-ti neces imati osecaj da si ista ikome uvalila, jer si sve lepo isfotkala.
2015 03 26
razmisljala sam o tome,videcu...
2015 03 26
slikas, stavis i cao. Ko se javi, vidi u sta se upusta, mada nije ono strašno, mislim-jeste za cifru koliko je tebe kostalo. [:osmeh]
2015 03 26
makki90 Ne mora da znaci ako devojka nema slike da je prevarant, verovatno ovde samo kupuje [:osmeh]
2015 03 26
Vazi... moram da pitam, nova sam.... jos uvek ucim [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 03 26
Londons, pa cekaj, na kraju jel to ista budala 100e doDŽe 12 000din, ili neki drugi mentol? DŽ-persona je bar zveknula pare, a ovaj bi i neki sex da padne hahahahahahah
2015 03 26
Ja sam odavno javila adminu da je "dodže" korisnik u pitanju, mala je statistička verovatnoća da dva takva.... mentalna sklopa postoje i da su vrlooo slični [:kezitise]
2015 03 26
Ma, svi nabavljaju iz Italije, Svice, Francuske, a samo sevaju sa aliexpress fotkama [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Meni se malo taj sav njegov govor mesa sa hrvatskim, ima neki Mate prevarant, plevi po celoj ex Yu. A i cifre mi vuku na to kako taj kreten radi, bas onako, zvekne posteno, ne kao ona nasa mucenica Miljana, po par hiljada din u turi, ovaj marne violet bez problema, na dve tri devojke. Jel moze neko da se seti prezimena, pominjan je mislim ovde, dosla je devojka sa HR krpa da upozori i nas.
2015 03 26
pazi, Mate ima toliko dobru mrezu za prevare, da uspeva da uzme ozbiljne cifre, bar ono sto sam ja ispratila od tema na hr krpama, lik je ozbiljna lopina. I uvek ima nekog mamca, cesce bude zensko nego musko, naravno, jer kao zenske stvari bla bla bla... Znas kako ide.
2015 03 26
1 2 ... 66 67 68 69 70 71 72 ... 127