Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oprez,prevarant i ucenjivac na vidiku

[:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] Sta reci a ne zaplakati . . . Doticna Miamaja iz Ns,je naime ustvari veeeeliki lazov i ucenjivac,nemojte saradjivati sa njom prevarice vas kao i mene.Naime kupila sam od nje trenerku,platila po dogovoru,da bih dobila za uzvrat staru pohabanu krpetinu,koja je navodno bez ostecenja pritom je slagala za vel. lepo pise da je L,ogromna je [:isfrustriran] ,na moj predlog da vrati pare a njoj robu dobila sam samo ucenu da ako joj slucajno dam negativ dobicu ga za uzvrat,uzas,pritom vec ima prethodno negativ,a ko zna koliko je devojaka ucenila pa nisu zaista napisale sta misle o ovoj osobi.Eto neka znaju svi sa kim imaju posla. . . a ti mi pisi negativa koliko hoces,moja je duznost da upozorim sve kakva si ! [:vrtoglav]
2013 08 01
[:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:besan]
2013 08 01
Strasno sta sve ljudi rade i pritom lepo spavaju! [:isfrustriran]
2013 08 01
moze li link te clanice? [:vrtoglav]
2013 08 01
E vala neka si joj dala negativ,mrzim te gnusne fore. . . [:isfrustriran] ,treba obelodaniti prevarante da znamo skim saradjujemo,hvala ti justme na upozorenju,treba je dodati na crnu listu! [:besan]
2013 08 01
Moze link [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:isfrustriran]
2013 08 01
[:isfrustriran] LINK [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2013 08 01
vidim da ima bas dosta pozitivnih.. ne znam sta to ljudima treba, da se brukaju, a vec imaju lepu saradnju sa ljudima i ide im prodaja.. mozda da nam kopiras ceo razgovor..
2013 08 01
mojaprodajicaa bas htedoh reci .... [:sokiran]
2013 08 01
MissDiva da to je link od tog prevaranta .Nisam bas strucna ali sam joj obecala da cu sve objaviti da svi vide,pokusacu sve da kopiram i da ubacim [:besan] [:besan] [:besan] [slika:3b45e867-ff19-4ed7-902c-7626c7794996] ovo joj je profil
2013 08 01
Pojma nemam ko je koga prevario, ali često sam bila svedok da neko sa gomilom pozitivnih ocena (ne pričam samo o ovom sajtu) zezne nekog sa malo ocena, baš zato jer zna da mu se može i da novajliji niko neće verovati. A strane da držim neću, samo kažem da to nema veze. Ja imam 3 pozitivna utiska na ovom sajtu, od toga 2 od iste osobe, a svi me stavljaju na belu listu, iako sa mnom nisu sarađivali, jer imaju utisak da sam OK. To je diskriminacija novajlija. Ako ćemo tako, i ja sam ovde novajlija.
2013 08 01
mojaprodajicaa ja ti iskreno kazem sta je bilo a ti ako neverujes probaj saradnju sa njom,ja moram da vas upozorim a vasa je volja,ja jesam novajlija i kao sto napisah na profilu tu sam da kupim nesto kad mi zatreba,ali ovo je prevazislo meru,plasim se posle takvog iskustva [:plakati]
2013 08 01
a ja ti kazem, bas zbog toga sto ljudi nece znati kome da veruju, kopiraj nam vasu prepisku i da sami procenimo
2013 08 01
nema ja para za saradnju sa njom preskupe su joj stvari [:osmeh]
2013 08 01
Pokusavm da prebacim i sa mobilnog sve poruke. . . [:tuzan] naravno da cu objaviti ako uspem,zato sam i pokrenula ovu temu a i njoj sam licno to obecala! [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2013 08 01
1 2 3 4