Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Lociranje ukradenog telefona ?

Da li je nekada nekome pronadjen ukraden telefon preko imei , ili kako vec ? Ukraden mi je telefon, podnela sam prijavu, rekli su mi da postoji velika sansa da lociraju , ali ne znam kako to funkcionise . Da li je nekada neko imao iskustvo s tim ?
2017 12 09
Postoji mogucnost da nadju. Cim ta osoba ubaci karticu i ukljuci telefon oni ce ga locirati. Jedino ukoliko se telefon prenese preko granice ili ga taj neko proda u delove nece ga naci. Ovako postoji velika mogucnost da ga nadju. :)
2017 12 09
Ako hoce da lociraju ,cim se upali locirace ga ...A ako nece ,onda ne vredi nista ... Ja sam jednom ostala bez telefona,i to ga nisam koristila ni mesec dana . Ne znam da li sam ga izgubila ili mi je neko ukrao ..Bila sam u policiji ,da prijavim imei da bi ga locirali ..Ali to je bilo opste ispitivanje .. Kako ja nisam mogla okriviti bilo koga jer nisam bila sigurna da li sam izgubila ili je ukraden ..Jednostavno ga nije bilo sat vremena kasnije od kada sam ga poslednji put koristila .. Stavila u dzep od prsluka i bila u dve prodavnice ... Kuci ganije bilo ... Kako da okrivim nekoga kada ne znam sta se desilo .. Tako da ga nisu locirali i nikada ga nisam nasla .. Nadam se da cete Vi naci ,ako ga neko ukljuci ....
2017 12 09
Poato ja zivim na granici sa Bosnom , a tel mi je tamo i nestao, rekli su mi da nema veze i ako se prenese preko granice , da ga mogu locirati , pokrivaju i taj deo . Hvala ti , bas me ohrabrilo to :) Inace , pre 3 meseca mi se pokvario telefon, pre mesec dana sam sebi kupila drugi , to vreme sam bila bez telefona ..i eto sad mi ukradose
2017 12 09
> Icka89: > Ako hoce da lociraju ,cim se upali locirace ga ...A ako nece ,onda ne vredi nista ... Ja sam jednom ostala bez telefona,i to ga nisam koristila ni mesec dana . Ne znam da li sam ga izgubila ili mi je neko ukrao ..Bila sam u policiji ,da prijavim imei da bi ga locirali ..Ali to je bilo opste ispitivanje .. Kako ja nisam mogla okriviti bilo koga jer nisam bila sigurna da li sam izgubila ili je ukraden ..Jednostavno ga nije bilo sat vremena kasnije od kada sam ga poslednji put koristila .. Stavila u dzep od prsluka i bila u dve prodavnice ... Kuci ganije bilo ... Kako da okrivim nekoga kada ne znam sta se desilo .. Tako da ga nisu locirali i nikada ga nisam nasla .. Nadam se da cete Vi naci ,ako ga neko ukljuci .... Naravno, nasa policija -_- Zasto je uopste bitno da li ti je neko uzeo telefon iz dzepa ili je telefon sam ispao pa ga je neko video i uzeo. Kako god bilo, u svakom smislu je kradja. Cim je neko uzeo nesto sto mu ne pripada i svesno je to uradio to je kradja. -_-
2017 12 09
> Naravno, nasa policija -_- > Zasto je uopste bitno da li ti je neko uzeo telefon iz dzepa ili je telefon sam ispao pa ga je neko video i uzeo. Kako god bilo, u svakom smislu je kradja. Cim je neko uzeo nesto sto mu ne pripada i svesno je to uradio to je kradja. -_- Zasto MORA biti kradja .Mozda je ispao negde i niko ga nije nasao . Icka je rekla da ne zna da li je neko ukrao ili ga je izgubila .I gde pise da ga je neko nasao ?
2017 12 09
> TinaAdamovic: > > Naravno, nasa policija -_- > > Zasto je uopste bitno da li ti je neko uzeo telefon iz dzepa ili je telefon sam ispao pa ga je neko video i uzeo. Kako god bilo, u svakom smislu je kradja. Cim je neko uzeo nesto sto mu ne pripada i svesno je to uradio to je kradja. -_- > Zasto MORA biti kradja .Mozda je ispao negde i niko ga nije nasao . Icka je rekla da ne zna da li je neko ukrao ili ga je izgubila .I gde pise da ga je neko nasao ? Verovatno je ispao i upao u otvor za kanalizaciju (kao u filmovima) pa ga niko nije nasao :D
2017 12 09
Meni nisu nikada našli telefon, verovatno je prodat za delove. Ali znam za slučaj gde jesu našli telefon preko imea. Kako se zalomi :)
2017 12 09
> Gaga_93_JA: > > TinaAdamovic: > > > Naravno, nasa policija -_- > > > Zasto je uopste bitno da li ti je neko uzeo telefon iz dzepa ili je telefon sam ispao pa ga je neko video i uzeo. Kako god bilo, u svakom smislu je kradja. Cim je neko uzeo nesto sto mu ne pripada i svesno je to uradio to je kradja. -_- > > Zasto MORA biti kradja .Mozda je ispao negde i niko ga nije nasao . Icka je rekla da ne zna da li je neko ukrao ili ga je izgubila .I gde pise da ga je neko nasao ? > Verovatno je ispao i upao u otvor za kanalizaciju (kao u filmovima) pa ga niko nije nasao :D nista nije nemoguce
2017 12 09
> TinaAdamovic: > > Gaga_93_JA: > > > TinaAdamovic: > > > > Naravno, nasa policija -_- > > > > Zasto je uopste bitno da li ti je neko uzeo telefon iz dzepa ili je telefon sam ispao pa ga je neko video i uzeo. Kako god bilo, u svakom smislu je kradja. Cim je neko uzeo nesto sto mu ne pripada i svesno je to uradio to je kradja. -_- > > > Zasto MORA biti kradja .Mozda je ispao negde i niko ga nije nasao . Icka je rekla da ne zna da li je neko ukrao ili ga je izgubila .I gde pise da ga je neko nasao ? > > Verovatno je ispao i upao u otvor za kanalizaciju (kao u filmovima) pa ga niko nije nasao :D > nista nije nemoguce Apsolutno se slazem. :)
2017 12 09
> Gaga_93_JA: > > TinaAdamovic: > > > Naravno, nasa policija -_- > > > Zasto je uopste bitno da li ti je neko uzeo telefon iz dzepa ili je telefon sam ispao pa ga je neko video i uzeo. Kako god bilo, u svakom smislu je kradja. Cim je neko uzeo nesto sto mu ne pripada i svesno je to uradio to je kradja. -_- > > Zasto MORA biti kradja .Mozda je ispao negde i niko ga nije nasao . Icka je rekla da ne zna da li je neko ukrao ili ga je izgubila .I gde pise da ga je neko nasao ? > Verovatno je ispao i upao u otvor za kanalizaciju (kao u filmovima) pa ga niko nije nasao :D Pa ne znam sta se desilo ,nikada nisam saznala jer policija jednostavno nije htela da se bakce sa tim .. Da sam tvrdila da mi je ukraden,morali bi ..Ali nisam mogla da optuzim kada nisam bila sigurna ,s obzirom da sam i nespretna sa cuvanjem telefona.Tako da se na tome zavrsilo ..Rekli su da ce pozvati ako nadju ali nikada nisu pozvali :D :D ..Tako da kontam da ih bas briga za moj telefon ,nekome dobro dosao ..Ali prezali se ,desava se :D ..Nije kradja ako ga neko nadje .. Vi sutra nadjete moj telefon i upalite ga,lociraju Vas i Vi ste onda ukrali ,dokazite da niste . Ne moze ni tako ,budimo realni ..Ja bih uvek vratila telefon kada bih nasla , jer znam kakav je osecaj i nikada ne bih zadrzala tako nesto za cime neko place a i pritom bih mogla i lopov ispasti ni kriva ni duzna .. Nadjes ,upalis ,pozoves br iz imenika ,tipa * mama , tata, ljubav moja itd* :D ..Ili cekas da neko pozove ..
2017 12 09
> Icka89: > > Gaga_93_JA: > > > TinaAdamovic: > > > > Naravno, nasa policija -_- > > > > Zasto je uopste bitno da li ti je neko uzeo telefon iz dzepa ili je telefon sam ispao pa ga je neko video i uzeo. Kako god bilo, u svakom smislu je kradja. Cim je neko uzeo nesto sto mu ne pripada i svesno je to uradio to je kradja. -_- > > > Zasto MORA biti kradja .Mozda je ispao negde i niko ga nije nasao . Icka je rekla da ne zna da li je neko ukrao ili ga je izgubila .I gde pise da ga je neko nasao ? > > Verovatno je ispao i upao u otvor za kanalizaciju (kao u filmovima) pa ga niko nije nasao :D > Pa ne znam sta se desilo ,nikada nisam saznala jer policija jednostavno nije htela da se bakce sa tim .. Da sam tvrdila da mi je ukraden,morali bi ..Ali nisam mogla da optuzim kada nisam bila sigurna ,s obzirom da sam i nespretna sa cuvanjem telefona.Tako da se na tome zavrsilo ..Rekli su da ce pozvati ako nadju ali nikada nisu pozvali :D :D ..Tako da kontam da ih bas briga za moj telefon ,nekome dobro dosao ..Ali prezali se ,desava se :D ..Nije kradja ako ga neko nadje .. Vi sutra nadjete moj telefon i upalite ga,lociraju Vas i Vi ste onda ukrali ,dokazite da niste . Ne moze ni tako ,budimo realni ..Ja bih uvek vratila telefon kada bih nasla , jer znam kakav je osecaj i nikada ne bih zadrzala tako nesto za cime neko place a i pritom bih mogla i lopov ispasti ni kriva ni duzna .. Nadjes ,upalis ,pozoves br iz imenika ,tipa * mama , tata, ljubav moja itd* :D ..Ili cekas da neko pozove .. Nisu tako zustri pa da se odmah stvore a da pri tom ta osoba ne stigne da pozove nekoga iz imenika . :D Druga stvar zasto ga uzeti i cekati da neko pozove. :) Zna se gde se to treba odneti ako se vec nadje. U policiju. I najlakse je, i posle ne boli glava. :D
2017 12 09
Boga mi boli ... Odneses oni te ispituju 3 sata ..Sta,kako ,zasto ...1265412498451 pitanja .. Bolje pozoves i vratis i mirna glava ... :")
2017 12 09
Treba ignorisati izgubljeni telefon!..... Otkud znate ciji je i cime se vlasnik bavi ]:)
2017 12 10
Znam za jednu pricu odavno gde je saslusan poznanik, koji je koristio polovan telefon dugo vremena, ukraden godinu bar pre toga u inostranstvu..on ga je kupio ovde od nekog, a taj opet valjda od nekog, tj. lopova. Telefon mu je oduzet, naravno
2017 12 10
1 2