Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

> LelicaLela: > Za clanicu LOOLA > Da ,devoka nije imala pojma za parfem . > Da ,naravno da dozvoljavaju ,posto sam posle otvorila jos jedan paket . I zbog loseg iskustva na ovom sajtu ,uvek cu otvoriti paket pre nego preuzmem posiljku . > Sumniva sam jedino zato sto nisam htela da od mene neko napravi prevaranta . > I kad smo vec kod toga i Vi ste LolaA sumnjivi . Tvrdite da prodajete NOVE STVARI, a kad sam vas pitala za sastav jedne "NOVE" pod znacima navoda ,bluze rekli ste da ste isekli unutrasnju etiketu . Zasto secete etikete sastava na novim stvarima? Da ste me to pitali tada kada ste me pitali za sastav tog artikla objasnila bih Vam.. A sobzirom da ste propustili tu sansu, jako mi je zao :) Zna se dobro ko sam ja ovde i kakvu garderobu prodajem.. mozete samo da mi zavidite :D I ne napadajte ljude ovde, svi znamo da je napad najbolja odbrana, ali kod mene to ne prolazi ;)
2018 03 14
> LelicaLela: > Po svemu sudeci ,ljudi koji varaju,i tako razmisljaju ,misle da su i ostali prevaranti . > Svako svome jatu leti . Pa bravooo :D upravo tako.. Vi ste clanici rekli da je prepakovala kremu x-) razumete? Jao sto volim kad se lazov uplete u sopstvene lazi :D jos potvrdi da je lazov :) hit ste :)
2018 03 14
> LoolaA: > > LelicaLela: > > Za clanicu LOOLA > > Da ,devoka nije imala pojma za parfem . > > Da ,naravno da dozvoljavaju ,posto sam posle otvorila jos jedan paket . I zbog loseg iskustva na ovom sajtu ,uvek cu otvoriti paket pre nego preuzmem posiljku . > > Sumniva sam jedino zato sto nisam htela da od mene neko napravi prevaranta . > > I kad smo vec kod toga i Vi ste LolaA sumnjivi . Tvrdite da prodajete NOVE STVARI, a kad sam vas pitala za sastav jedne "NOVE" pod znacima navoda ,bluze rekli ste da ste isekli unutrasnju etiketu . Zasto secete etikete sastava na novim stvarima? > Da ste me to pitali tada kada ste me pitali za sastav tog artikla objasnila bih Vam.. > A sobzirom da ste propustili tu sansu, jako mi je zao :) > Zna se dobro ko sam ja ovde i kakvu garderobu prodajem.. mozete samo da mi zavidite :D > I ne napadajte ljude ovde, svi znamo da je napad najbolja odbrana, ali kod mene to ne prolazi ;) Ne mogu da vam zavidim nikako kad je u pitanju gadreroba i sve sto prodajete . Jer je ocigledno da od toga zivite . Prodajete garderobu . To vam je posao .
2018 03 14
> LoolaA: > > LelicaLela: > > Po svemu sudeci ,ljudi koji varaju,i tako razmisljaju ,misle da su i ostali prevaranti . > > Svako svome jatu leti . > Pa bravooo :D upravo tako.. > Vi ste clanici rekli da je prepakovala kremu x-) razumete? > Jao sto volim kad se lazov uplete u sopstvene lazi :D Clanica je meni rekla da sam ja prepakovala kremu i stavila kremu za ruke . Ako se bavite svercom garderobe i ot toga zivite,ili sta vec,onda mi je jasno zasto secete etikete .
2018 03 14
Jao jadna ja :( :D Na Vasu zalost ne mozete me uvrediti :) Neko ko se tako kao Vi ponasa prazan je u dusi.. Bas bih volela da vidim uspesnog advokata koji je kod kuce u vreme kada kuriri prolaze, i insistira na otvaranju posiljke :) a ne sedi u kancelariji.. To govori o Vasoj uspesnosti, sve ste sami rekli :) Treba da Vas je sramota.. da potrosite kremu pa drugima prodajete napunjena pakovanja sumnjivog sadrzaja.. Pravda je spora ali dostizna.. zapamtite..!
2018 03 14
Ne, ona je posumnjala i rekla Vam da je krema cudne teksture i da ne mirise kao tester.. A Vi ste rekli VIDECEMO STA JE UNUTRA! Saberite se :)
2018 03 14
Rok trajanja parfema je 36 meseci od otvaranja. A sto se post expresa tice, ja sam ih licno pitatala da li je moguce otvaranje na licu mesta( pre pre nego sto se plati postarina i otkupnina), rekli su da ta opcija nije moguca.
2018 03 14
> mojormaric12: > Rok trajanja parfema je 36 meseci od otvaranja. A sto se post expresa tice, ja sam ih licno pitatala da li je moguce otvaranje na licu mesta( pre pre nego sto se plati postarina i otkupnina), rekli su da ta opcija nije moguca. Potpuno ste u pravu, bez potpisa o prijemu posiljke NIKO nece dozvoliti otvaranje paketa. E, sada ..kada otvorite paket i kurir vidi ostecenja , polomljene stvari, smece.. Vi mu ne dajete novac, vec on stoji iza Vas kao svedok prevare. Paket se vraca nazad kao vracena posiljka. Ali za kremu tako nesto nije moguce, samo u slucaju da je ambalaza kreme bila potpuno smrskana. Pa , devojke kuriri nisu kozmeticari ni farmaceuti, niti kreatori iste , tj da su eksperti za kreme. Unutra da je bila svinjska mast, briga ih. Zato ova prica ne pije vodu.
2018 03 14
Tako je, to sam zaboravila da kazem, jedino ako je ostecena ambalaza, polomljeno itd. Onada se ide u postu,tamo se nesto popunjava, za taj deo se nisam nesto posebno zanimala, jer sam ja konkretno zelela da porucim trenerku, i zbog toga sam i zvala sve kurirske sluzbe, da pitam da li je ta opcija moguca.> Esperansa: > > mojormaric12: > > Rok trajanja parfema je 36 meseci od otvaranja. A sto se post expresa tice, ja sam ih licno pitatala da li je moguce otvaranje na licu mesta( pre pre nego sto se plati postarina i otkupnina), rekli su da ta opcija nije moguca. > Potpuno ste u pravu, bez potpisa o prijemu posiljke NIKO nece dozvoliti otvaranje paketa. E, sada ..kada otvorite paket i kurir vidi ostecenja , polomljene stvari, smece.. Vi mu ne dajete novac, vec on stoji iza Vas kao svedok prevare. Paket se vraca nazad kao vracena posiljka. Ali za kremu tako nesto nije moguce, samo u slucaju da je ambalaza kreme bila potpuno smrskana. Pa , devojke kuriri nisu kozmeticari ni farmaceuti, niti kreatori iste , tj da su eksperti za kreme. Unutra da je bila svinjska mast, briga ih. Zato ova prica ne pije vodu.
2018 03 14
Esperansa, upravo to :) Sve je ocigledno.. Samo da se devojka strpi da joj se vrati paket i uslika ga kako izgleda.. A meni je vec sve jasno.. samim tim sto se paket nije vratio odmah vec stoji u posti.. :) to dokazuje da nije odbijen a po najmanje otvaran i vracen jer bi se u tom slucaju automatski vratio jer nema potrebe da stoji u posti..
2018 03 14
Ovo je vec jako nizak udarac, ne samo za clanicu koju ste uvredili vec za sve nas koje ovde po nesto prodamo. Takodje pitanje i za Vas , zasto vi prodajete na krpicama ako ste toliko imucni, sami sebe ste ovim ponizili? LelicaLela: Za clanicu LOOLA Da ,devoka nije imala pojma za parfem . Da ,naravno da dozvoljavaju ,posto sam posle otvorila jos jedan paket . I zbog loseg iskustva na ovom sajtu ,uvek cu otvoriti paket pre nego preuzmem posiljku . Sumniva sam jedino zato sto nisam htela da od mene neko napravi prevaranta . I kad smo vec kod toga i Vi ste LolaA sumnjivi . Tvrdite da prodajete NOVE STVARI, a kad sam vas pitala za sastav jedne "NOVE" pod znacima navoda ,bluze rekli ste da ste isekli unutrasnju etiketu . Zasto secete etikete sastava na novim stvarima? Da ste me to pitali tada kada ste me pitali za sastav tog artikla objasnila bih Vam.. A sobzirom da ste propustili tu sansu, jako mi je zao 😃 Zna se dobro ko sam ja ovde i kakvu garderobu prodajem.. mozete samo da mi zavidite 😄 I ne napadajte ljude ovde, svi znamo da je napad najbolja odbrana, ali kod mene to ne prolazi 😉 Ne mogu da vam zavidim nikako kad je u pitanju gadreroba i sve sto prodajete . Jer je ocigledno da od toga zivite . Prodajete garderobu . To vam je posao .
2018 03 14
Prodavac je, kada se kupac javio sa reklamacijom, da krema NE MIRISE ISTO, i nije ista kao tester, rekao kako je ona prepakovala sadrzaj bocice.. Branite prodavca a ni sami ne znate sta je poslala.. a ona takodje nema dokaz.. vec je zakljucila da je kupac menjao sadrzaj bocice.. i navodno je otvarala posiljku ispred kurira.. Shvatite da je to laz, paket nije ni videla, CIM NA STATUSU POSILJKE STOJI - OSTAVLJEN IZVESTAJ.. jasno je kao dan.. Bas cudno da ima negativnu od devojke koja je kupila parfem od nje i koja se takodje zalila da nije to taj parfem.. parfem se ne moze prepakovati.. Sta cemo s tim? Niko ne bi dao 5000 za parfem za koji ne zna kako mirise, kako tvrdi prodavac.. samo sagledajte stvari logicno.. Esperansa, a sto se tice njenih uvreda ja se ne obazirem, ne dotice me jer znam ko sam :) to vise govori o njoj samoj..
2018 03 14
Draga, prodavac se izjasnio da je otvarao paket i vratio nazad :")Ti kazes ne bi ga preuzela iz straha. To je nesto drugo. Na dostavnici takodje pise da je pokusana dostava i evo jos stoji u posti. Znaci, prodavac laze da je uz asistenciju supruga otvarala paket Mene je ovde pogodila ova recenica. Ne mogu da vam zavidim nikako kad je u pitanju gadreroba i sve sto prodajete . Jer je ocigledno da od toga zivite . Prodajete garderobu . To vam je posao .Jel' sramota prodavati na krpicama? To radim i ja jer sam student, to radis i ti, pa i devojka koja je sama sebe ponizila, i sve clanice prodaju , ne vidim razlog za tako nizak udarac ako se neko ne slaze s necijim misljenjem. Sve mi komentarisemo, ali se ne svadjamo. Nisam za uvrede i ruzan vokabular. Zar ne moze lepse da se izlozi vlastito misljenje?
2018 03 14
Marylin, ona joj je sama rekla da vrati pouzecem, zasto nije ispostovala svoju rec, nego je ukanalila devojku da plati jos i duplu postarinu ? Ja stvarno ne razumem, kada postignem dogovor s nekim ja ga postujem, ma koliko me kostalo i ma koliko mislila da sam u pravu. Niko je nije naterao da kaze devojci vrati mi ga pouzecem.
2018 03 14
Ali po ostalim dokazima, kao sto je laziranje otvaranja paketa, vidim da je prodavac mutan.. Sto automatski dokazuje da nije videla sta je kupac vratio a tvrdi da je prepakovana krema, sto opet dovodi do zakljucka da ju je ona prepakovanu poslala :) Ocigledno je, zasto je kupcu rekla da vrati paket ako nije zelela da ga podigne, a imamo dokaz da nije zelela jer je idalje u posti..? A ja cu Vam reci zasto nije zelela da ga podigne :) zato sto je znala sta je poslala :)
2018 03 14
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 16