Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

Marylin, Vi biste u mojoj situaciji ostavili paket u posti, jel? Ne bih nikad prodavala nesto za sta sam sigurna da nije original, sto ne znaci da necu podici paket za koji sam platila. Imam prava da kupim i bacim ako mi se ne svidja. I da, na osnovu testera sam zakljucila da krema nije original ili nije u roku trajanja. Nisam shvatila da ona zeli da je slikam, ne znam ni sta bi tacno dokazala bocica sa kremom na slici, isto kao sto sam ja poverovala u njene lepe reci i fotografije. Otvorila sam temu jer gospodja nije ispostovala dogovor i nije odgovarala na moje poruke. Nisam ranije bila u situaciji da vracam paket, tako da ne znam da stoji u posti pet dana vracen pa se onda vraca. Ne znam sta Vam jos nije jasno, ali odgovoricu Vam cim vidim, posto vidim da stalno iznalazite neka nova opravdanja za ovu situaciju. Nisam sigurna ni da sam ih sve popamtila. Ako je bila sigurna da je original, nije trebalo da prima moje reklamacije uopste. I da odgovorim clanici koja je lepo napisala par postova ranije, da, ne treba kupovati kremu od 6000 za 2500 na sajtovima, sad sam naucila i treba da se drzim svojih mogucnosti i lepo kupim u apoteci ili parfimeriji.
2018 03 14
> Marylin: > > MlleSanja: > > Marylin, Vi biste u mojoj situaciji ostavili paket u posti, jel? Ne bih nikad prodavala nesto za sta sam sigurna da nije original, sto ne znaci da necu podici paket za koji sam platila. Imam prava da kupim i bacim ako mi se ne svidja. I da, na osnovu testera sam zakljucila da krema nije original ili nije u roku trajanja. Nisam shvatila da ona zeli da je slikam, ne znam ni sta bi tacno dokazala bocica sa kremom na slici, isto kao sto sam ja poverovala u njene lepe reci i fotografije. Otvorila sam temu jer gospodja nije ispostovala dogovor i nije odgovarala na moje poruke. Nisam ranije bila u situaciji da vracam paket, tako da ne znam da stoji u posti pet dana vracen pa se onda vraca. Ne znam sta Vam jos nije jasno, ali odgovoricu Vam cim vidim, posto vidim da stalno iznalazite neka nova opravdanja za ovu situaciju. Nisam sigurna ni da sam ih sve popamtila. Ako je bila sigurna da je original, nije trebalo da prima moje reklamacije uopste. > > I da odgovorim clanici koja je lepo napisala par postova ranije, da, ne treba kupovati kremu od 6000 za 2500 na sajtovima, sad sam naucila i treba da se drzim svojih mogucnosti i lepo kupim u apoteci ili parfimeriji. > Ostavila bih naravno vise ni dinar ne bih dala ako nije krema original sta ce mi bilo koja druga krema neproverena. Vratice Vam se takav kakav ste poslali tvrdite da to nije to,ne znam sta ce Vam onda da placate jos i sta ce Vam ta krema ne znate ni koja je. Ali ako mislite da je vredno vi preuzmite nemam nista protiv,sta god da uradite Vasa je odluka. Pa vidite ja ne bih i necu, najvise zbog toga sto me interesuje da li je gospodja slagala sto se otvaranja tice. Iskreno da Vam kazem, nikad nije doslo do situacije da ne preuzmem paket, nije mi to palo na pamet, u svakom slucaju zelim da imam u rukama to sto sam platila pa makar ga i bacila.
2018 03 14
Zaista se ne bih mesala u to ko je u pravu, ko u krivu. Samo clanice koje su ucestvavale u celom ovom "cirkusu" znaju sta se I kako dogodilo. Nije mi jasno samo zasto bi neko nicim izazvan lagao da je paket otvarao, ali dobro..... Ja u ovoj situaciji glasam za primirje. Iskreno verujem da jos ima vremena da se situacija popravi. Uvek ima neko resenje kojim ce svi biti podjednako zadovoljni ili podjednako nezadovoljni. Treba smiriti strasti I ohladiti glave. <3
2018 03 14
Ako ne preuzmete paket, onda smo sve komentarisale u prazno. Ja prva zelim da znam, ukoliko se vrati neotvoren , znaci da je prodavac znao da je unutra fals krema. Takodje , otkrice se i LAZ da je otvorila paket na insistiranje supruga i prisilu kurira i da je videla da ste VI prepakovali kremu. Posto se vec tvrdi da nije otpakovan paket, jedna laz je vec otkrivena. U slucaju otvaranja paketa, imate pravo da tuzite kurira jer on nije strucan da proceni kvalitet kreme, kao sto rekoh briga ga i da je svinjska mast u pitanju.
2018 03 14
Preuzecu ga sigurno, samo da stigne do mene.
2018 03 14
🤝🤭👑 ahahahahahah> ladalu: > Ja bih joj iskreno savetovala da ne koristi previse razlicitih krema u isto vreme, to moze za kozu da bude podjednako lose kao I koriscenje kozmetike upitnog kvaliteta. ;)
2018 03 14
Na stranu sve, LelicaLela prvo neka obriše negativnu MlleSanji, devojka je uredno platila predmet a i platiće 3 puta poštarinu.
2018 03 14
> bigger-better: > Zaista se ne bih mesala u to ko je u pravu, ko u krivu. Samo clanice koje su ucestvavale u celom ovom "cirkusu" znaju sta se I kako dogodilo. Nije mi jasno samo zasto bi neko nicim izazvan lagao da je paket otvarao, ali dobro..... > Ja u ovoj situaciji glasam za primirje. Iskreno verujem da jos ima vremena da se situacija popravi. Uvek ima neko resenje kojim ce svi biti podjednako zadovoljni ili podjednako nezadovoljni. Treba smiriti strasti I ohladiti glave. <3 Sestro slatka, zasto se toga nisi setila na 2. strani, ja sinoc zaspala na 5. a sad zatekla vec 11. stranicu, a kanda ce ih biti jos.
2018 03 14
Merylin kad zapne samo brani nebitno sto je sivo sivo a ne sivo zuto ustvarii. Kad su ovakve stvari u pitanju ne treba biti pristrasan kao sto to Merlinka cini kao da je videlaaa sta je prodavac poslao. A ocigledno je. Ovde prica da je prodavac uvek u pravu i da kupci sami napakuju gluposti da bi vratili novac a kad je bila polemika o mom predmetu tu sam ja bila bez daljnjeg krivaaa kao prodavac. Ne budi pristrasna. Ako vec jesi, nisi kompetentna da odgovaras na ovu temu. Zaista. I slazem se sa nekim clanicama ovde. I naravnoo i mene zanima kako to paket moze da se otvaraaa i odmah vrati kao da nista nije bilo, kad sam i ja pitala jednom i rekli su potpisi plati i nije problem i ispred mene da otvoris.
2018 03 14
Članica MlleSanja je u svakom slučaju prevarena, ako ne zbog sadržaja kreme, već zbog prodavca koji je rekao da će paket preuzeti pouzećem pa ga nije preuzeo ( a lagao je da jeste ) te smatram da zaslužuje negativnu ocenu za nepreuzimanje paketa dok će prevarena članica da plati 3 poštarine . U originalnost i ispravnost kreme neću da zalazim, jer niko od nas ne može da proveri tvrdnje da je original, kao i da nije original ali je jasno da Lelica nije tako naivna . Mogla je jednostavno da odbije reklamaciju a ne da baca kupca u još veći trošak.
2018 03 14
> AleksandraKraus: > Članica MlleSanja je u svakom slučaju prevarena, ako ne zbog sadržaja kreme, već zbog prodavca koji je rekao da će paket preuzeti pouzećem pa ga nije preuzeo ( a lagao je da jeste ) te smatram da zaslužuje negativnu ocenu za nepreuzimanje paketa dok će prevarena članica da plati 3 poštarine . > U originalnost i ispravnost kreme neću da zalazim, jer niko od nas ne može da proveri tvrdnje da je original, kao i da nije original ali je jasno da Lelica nije tako naivna . Mogla je jednostavno da odbije reklamaciju a ne da baca kupca u još veći trošak. Bravo Aleksandra..
2018 03 14
Ja sam komentarisala da je Danijela na drugom sajtu jako hvaljen i pouzdan prodavac, sta se ovde desilo zaista mi nije jasno. 2500 nije malo para sa jos 3 postarine, nevezano koliko je krema kostala u prodaji, Danijela je stavila tu cenu sama, iako i na drugom sajtu zaista stavlja minimalne cene za ono koliko je placen predmet. Jedino me buni sto je rekla da je otvarala paket, iako nisam znala ni da postoji ta opcija, ali objasnjenje je delovalo ubedljivo, a sad po statusu ispada da nije, jos je spomenula da je krema fejk 😣 Da sam na Danijelinom mestu, ipak bih vratila pare devojci, jer je zaista posten prodavac bila, i da ne bi ovo otislo predaleko. Meni se skoro desilo da je devojka previdela malo ostecenje na predmetu i odmah mi ponudila pare nazad, i zaista ispala vise nego korektna.
2018 03 14
Uhhhhh....vreme je da se iskokaju kokice :') Pa da vidimo da li je Esmeraldin otac u stvari strina....
2018 03 14
> AleksandraKraus: > Članica MlleSanja je u svakom slučaju prevarena, ako ne zbog sadržaja kreme, već zbog prodavca koji je rekao da će paket preuzeti pouzećem pa ga nije preuzeo ( a lagao je da jeste ) te smatram da zaslužuje negativnu ocenu za nepreuzimanje paketa dok će prevarena članica da plati 3 poštarine . > U originalnost i ispravnost kreme neću da zalazim, jer niko od nas ne može da proveri tvrdnje da je original, kao i da nije original ali je jasno da Lelica nije tako naivna . Mogla je jednostavno da odbije reklamaciju a ne da baca kupca u još veći trošak. Potpisujem svako slovo!
2018 03 14
Au....... jedva sam pohvatala ko je tu ko, ili mozda i nisam. Svaka Vama cast Srebrna.
2018 03 14
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 16