Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Kako se rešavate mitisera?

Zdravo svima! Zanima me da li je neko od vas pronasao neko stvarno efektivno rešenje za mitisere..? Probala sam sve od maske sa belancima do maske od limuna i meda do one crne maske,ali ništa ne pomaže.Ublažim ih tek kad ih iscedim,ali se pojave nakon nedelju dana...Ako neko ima rešenje molim vas napišite.. :) pozdrav svima! :D
2018 03 23
Meni pomaze parenje lica, pa onda istiskanje. Držiš lice na pari 10 minuta, mozes naci postupak na netu. I onda brzo istisnes sve sto imaš na licu i umijes se hladnom vodom.
2018 03 23
Imas garnier masku oko 700 din je bila u tubi velika je i jako dugo traje. Stavljas jako malo na lice kao masku naneses i pustis da stoji pise na tubi koliko isperes i lice bude jako lepo i mekano onako kao beba :) kroz neko vreme bude potpuno cisto samo ponavljas postupak svako vece ja bas imam problematicnu kozu meni je jako pomogla oko mitisara i bubuljica ;)
2018 03 23
Jao a tako sam skepticna oko tih maskica jer sam ih bas dosta probala,ali mogu da pokusam.I parenje lica pa cedjenje sam probala,ali jako kratko ostane cisto...Hvala vam punooo! <3 Ima li jos neko neki predlog? :)
2018 03 23
Ja mislim da je najbitnije, sta god da radite, da radite u kontinuitetu. Ne danas parim lice i stavim belance, pa pauza ne znam koliko. Vratice se, sta god da koristimo, jer prasinu i prljavstinu ne mozemo izbeci. Ali ja se drzim te rutine godinama i ne dozvolim im da se vrate u istom broju. Redovno parim lice, stavljam belance (ili neke trake), maske, i odlicna mi je i neprevazidjena soda bikarbona. Piling od sode ili kafe mi je stvarno najdelotvorniji i ne pamtim kada su mi mitiseri bili problematicni. Od maski mogu da preporucim eveline 3u1, jeftinija od garnier a stvarno je primetno cistije lice. (samo nije za izrazito suvu kozu)
2018 03 23
Hvala puno,moja je malcice suva,ali nista strasno.. :)
2018 03 24