Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Savet prodavcima

Mnogo je vaznije navesti velicinu patika/jakne/ bilo cega nego da napisete da je placeno zilion evra :') Toliko oglasa u poslednje vreme vidjam. NOVO HIT POVOLJNO ORIGINAL NIKE ADIDAS REBOK GUESS ZARA BENETTON MK ZIKA&PERA ..... ali nigde velicine predmeta. I to ne mislim na one koji prodaju na veliko/imaju butik pa imaju sve velicine. Setite se da ja kao kupac ne mogu da procenim sa slike jesu li patike 35 ili 42
2018 04 04
E to mi nikad nije jasno, kad neko ne napise velicinu, pogotovo kod obuce U 90% slucajeva odustanem od predmeta, jer se vodim time “ma sigurno nije bas moja velicina”
2018 04 04
Neko se ubije da opiše predmet pa opet dobije dosta poruka za dodatne slike ili mere, a neko ko stavi u opisu " Extra haljina" istu proda za pet minuta. Nema pravila :P
2018 04 04
Ma sta ima veze koji je broj, bitno da su hit i original :')
2018 04 04
Ma sta ima veze koji je broj, bitno da su hit i original :')
2018 04 04
Ja sam jedna od tih koju toliko mrrrrzi da pise kilometarske opise i mnogo mi je lakse da odgovaram na pitanja kad nekog nesto zanima. Ali pored toga sto napisem da su *ekstra*, svakako stavim i velicinu, cisto reda radi 😂
2018 04 04
Nije mi jasno kako ne navedu velicinu,kada je to obavezno polje. Ja npr ne mogu da postavim predmet ako ne navedem velicinu odece,br obuce,materijal..
2018 04 04
> Marija-Maja: > Ma sta ima veze koji je broj, bitno da su hit i original :') I skupocene, i prelepotice 😂
2018 04 04
> Bojanaa12: > > Marija-Maja: > > Ma sta ima veze koji je broj, bitno da su hit i original :') > I skupocene, i prelepotice 😂 Lično se naježim od "prelepotica" i drugih nepostojećih reči srpskog jezika . Nije mi jasno ko ih samo smišlja ?? Opisne prideve i komparacije koje sam ovde viđala Vuk Karadžić nije mogao ni da zamisli .. Takve novokomponovane složenice u službi atributa može da izmašta samo samo očajna srpska net prodavacica koja bi zubima iskidala samo da proda neku stvar.. :') :') ***Zamišljam tok misli dok postavlja cipele :" Samo da uvalim one grozne plastične štikletine od kojih mi pomodrela noga i izašlo kurije oko ..." dok na sajtu kucka: "Poslednji modni hit ,skupocene, vrh , čista koža, preslatke mice-cice prelepotice kao stvorene da ih kupe nadlepotice , cakane .... (lepote glupačice ..) ." :') :') :') Ovo mi je gore od izveštačenog "draganja ".. 8-)
2018 04 05
Danas citam opis jedne clanice i bas me je nasmejao, stoje mere i sve je sto se velicine tice je lepo opisano ali komentar: kupljeno da stoji jer imam kilograme viska. Odmah sam se setila svojih novih divnih pantalona koje ne mogu da zakopcam, a da nekom ne isteram oko u slucaju da popusti dugme :') ali ipak stoje da ih gledam :')
2018 04 05
> Bojanaa12: > > Marija-Maja: > > Ma sta ima veze koji je broj, bitno da su hit i original :') > I skupocene, i prelepotice 😂 Ha, ha, da ima mnogo toga.. To sto sam ovde procitala, nigde nisam, neverovatno.... Ne znam da li deluje, verovatno da, kod nekih....
2018 04 05
> janavoj: > Danas citam opis jedne clanice i bas me je nasmejao, stoje mere i sve je sto se velicine tice je lepo opisano ali komentar: kupljeno da stoji jer imam kilograme viska. Odmah sam se setila svojih novih divnih pantalona koje ne mogu da zakopcam, a da nekom ne isteram oko u slucaju da popusti dugme :') ali ipak stoje da ih gledam :') :') :') :') :') :') :') :') takodje stoje da ih gledam :) :) :) :) x-) x-) x-)
2018 04 06
opis kupaceg ........................... velicina .......................... sta to znaci pitam za br kupaceg nema odgovora,pa neznam ni sta rade na sajtu...
2018 04 06
Mene licno uopste ne interesuje koliko je neko platio za te cipele ili bilo sta drugo. Cak mi je i smesno kad napisu. Velicina, materijal, mane i ostecenja i ako se radi o nekoj poznatoj marki naravno da li je original. Ps. Ne patim za markiranim stvarima pa mozda zato.☺
2018 04 06
HAHAHAHAH, KAO DA JE BITNO DA LI JE HIT, EXTRA, STRAVA, MARKIRANO ali takvi najbolje prolaze, jer sto je bitna velicina ako je to HIIIIIIT ti kupi, nema veze sto je mozda neces nositi, ali imaces HIT stvarcicu ako mi se neka stvar svidja, nosila bih je makar da je na Pancevackom kupljena :'D
2018 04 10
1 2