Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> lokibg: > Ja sam danas dobila moju nagradicu koju sam posteno osvojila u nagradnoj igri i to uz licnu dostavu! Majica je prelepaaaa....hvala STARS <3 <3 <3 <3 <3 Nema na cemu,stvarno Bas mi je drago sto smo se upoznale :) Bice jos prilika da se natenane ispricamo <3
2018 05 17
> lokibg: > Ja sam danas dobila moju nagradicu koju sam posteno osvojila u nagradnoj igri i to uz licnu dostavu! Majica je prelepaaaa....hvala STARS <3 :*
2018 05 17
> *STARS*: > > lokibg: > > Ja sam danas dobila moju nagradicu koju sam posteno osvojila u nagradnoj igri i to uz licnu dostavu! Majica je prelepaaaa....hvala STARS <3 > <3 <3 <3 <3 > Nema na cemu,stvarno > Bas mi je drago sto smo se upoznale :) > Bice jos prilika da se natenane ispricamo <3 Takodje! I sigurno ce biti prilike da se iscaskamo bez trke i frke ;)
2018 05 17
Upiznale steee se, divnocaaaa <3 sirimo ljubavvv
2018 05 17
> Debela_devojka: > Upiznale steee se, divnocaaaa <3 sirimo ljubavvv I ti si u komsiluku,mogle smo da procaskamo :")
2018 05 17
> *STARS*: > > Debela_devojka: > > Upiznale steee se, divnocaaaa <3 sirimo ljubavvv > I ti si u komsiluku,mogle smo da procaskamo :") Uvek :)
2018 05 17
A baš lepo što ste se upoznale :) S obzirom da skoro svaki dan ovde pijete "limunadu", red je i uzivo hahha
2018 05 17
> Keikoo: > A baš lepo što ste se upoznale :) S obzirom da skoro svaki dan ovde pijete "limunadu", red je i uzivo hahha Jeste,da znas,bas sam uzivala. loki je diiiivna,prijatna devojka.
2018 05 17
> *STARS*: > > Keikoo: > > A baš lepo što ste se upoznale :) S obzirom da skoro svaki dan ovde pijete "limunadu", red je i uzivo hahha > Jeste,da znas,bas sam uzivala. loki je diiiivna,prijatna devojka. Verujem, tako i zvuči ovde :)
2018 05 17
Ima njena pod tema na forumu,negde pri dnu,pita zasto su je blokirali,a sve je u redu?
2018 05 18
Vise puta ovde u opisu nekih devojaka procitam da su imale profil koji je iz nepoznatog razloga blokiran?!!! To mislim ,nije mi bas verovatno! Devojke vise puta ne preuzmu paket,salju ostecenu robu,imaju 5-6 negativnih,pa ih ne blokiraju. Sta mislite o tome?
2018 05 18
Hej evo me 😊 Okrecila 😐. Sad da prebrinem ekskurziju i slavu za neki dan i posle se ponovo vracam malo vise na forum 🤗🤗🤗 Bice da je blokirana zbog komercijalne prodaje to svakako ne znaci da je prevarant. Mene je vise iznerviralo cini mi se to sto sam lepo pitala moze li odredjenog dana da se posalje paket i dobila potvrdan odgovor i neko me tako iskulira. I sta da nisam malo ukljucila mozak pa da porucim na drugom mestu. Propalo bi mi iznenadjenje za dete
2018 05 18
> *STARS*: > > Keikoo: > > A baš lepo što ste se upoznale :) S obzirom da skoro svaki dan ovde pijete "limunadu", red je i uzivo hahha > Jeste,da znas,bas sam uzivala. loki je diiiivna,prijatna devojka. Hvaaaala! Uzvracam komplimente naravno! Iskreno sam pod utiskom posto je STARS stvarno i uzivo onakva kakav utisak ostavlja i ovde-pozitivna, prijatna, vesela....a to je ono sto mi kod ljudi najvise prija :)
2018 05 18
> lokibg: > > *STARS*: > > > Keikoo: > > > A baš lepo što ste se upoznale :) S obzirom da skoro svaki dan ovde pijete "limunadu", red je i uzivo hahha > > Jeste,da znas,bas sam uzivala. loki je diiiivna,prijatna devojka. > Hvaaaala! Uzvracam komplimente naravno! > Iskreno sam pod utiskom posto je STARS stvarno i uzivo onakva kakav utisak ostavlja i ovde-pozitivna, prijatna, vesela....a to je ono sto mi kod ljudi najvise prija :) E nas dve se ishvalismo....razbicemo se od prodaje ovih dana x-) x-) x-)
2018 05 18
> *STARS*: > > lokibg: > > > *STARS*: > > > > Keikoo: > > > > A baš lepo što ste se upoznale :) S obzirom da skoro svaki dan ovde pijete "limunadu", red je i uzivo hahha > > > Jeste,da znas,bas sam uzivala. loki je diiiivna,prijatna devojka. > > Hvaaaala! Uzvracam komplimente naravno! > > Iskreno sam pod utiskom posto je STARS stvarno i uzivo onakva kakav utisak ostavlja i ovde-pozitivna, prijatna, vesela....a to je ono sto mi kod ljudi najvise prija :) > E nas dve se ishvalismo....razbicemo se od prodaje ovih dana x-) x-) x-) Tako i treba, nikako drugacije :)
2018 05 18
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 72