Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> Debela_devojka: > > ElenaPt: > > Eee kod mene je to krenulo tek pred kraj osnovne ali je bilo ludo i nezaboravno 😂😂😄 > > A sad one vec gledaju kojoj su vise porasle grudi a nema nigde nista 😂😂😂. A tek simpatije > > Ona ava odusevljena jednog dana kaze meni kako je njena simpatija pristao sa sedi sa njom u autobusu. A pristao mukica jer ga ona nije ostavila na miru dok nije rekao da hoce 😂😂😂a i ona se njemu svidja. > > Kad dolazi juce iz skole i place mukica jedva sam je smirila. Saznao decak da joj se svidja pa se postideo i odbio da sedi sa njom. > > Ja joj kazem:Dobro polako stidi se mozda da ga pitas jos jednom > > Ona:Nisam luda ja cu da se zabavim sa mojim drugaricama a on neka ga kad je glup necu da ga jurim 😲 > > A danas sprema se bira garderobu kombinacije neke,odabrala na kraju,nalakirale nokte,spremila aksesoare,parfeme i sta sve ne i onako mrtva hladna kaze:E tako ima da se sredim da budem najlepsa pa neka crkne od muke kada me vidi sto me je odbio > > Ja ovako 😲 u nju > > A ona:Sta me gledas od vrtica mu se svidjam ako se do sada nije navikao na mene ja mu nisam kriva kad je glup 😂😂😂😂😂 > > Vristala sam od smeha > > Ja sam se u trecem razredu igrala barbikama nisam ni znala sta je simpatija a oni sada kakve zavere i misli 😂😂 > Lakiras joj nokte, garderobica , ovo ono? Joj, ja sam baš protiv toga, a bojim se da neću moći da izađem na kraj kad dođe vreme :/ ja sam sa 10 god igrala nintendo i nosila duksiće sa medama i slično :D I ja sam protiv ali videces ,moraces malo i ti da se uklopis...ja sam detetu ispirala mozak koliko sam mogla ...donekle sam uspela...ali moramo da se donekle naviknemo na njihovo vreme i ono sto donosi
2018 05 19
> jelena2606: > > Debela_devojka: > > > ElenaPt: > > > Eee kod mene je to krenulo tek pred kraj osnovne ali je bilo ludo i nezaboravno 😂😂😄 > > > A sad one vec gledaju kojoj su vise porasle grudi a nema nigde nista 😂😂😂. A tek simpatije > > > Ona ava odusevljena jednog dana kaze meni kako je njena simpatija pristao sa sedi sa njom u autobusu. A pristao mukica jer ga ona nije ostavila na miru dok nije rekao da hoce 😂😂😂a i ona se njemu svidja. > > > Kad dolazi juce iz skole i place mukica jedva sam je smirila. Saznao decak da joj se svidja pa se postideo i odbio da sedi sa njom. > > > Ja joj kazem:Dobro polako stidi se mozda da ga pitas jos jednom > > > Ona:Nisam luda ja cu da se zabavim sa mojim drugaricama a on neka ga kad je glup necu da ga jurim 😲 > > > A danas sprema se bira garderobu kombinacije neke,odabrala na kraju,nalakirale nokte,spremila aksesoare,parfeme i sta sve ne i onako mrtva hladna kaze:E tako ima da se sredim da budem najlepsa pa neka crkne od muke kada me vidi sto me je odbio > > > Ja ovako 😲 u nju > > > A ona:Sta me gledas od vrtica mu se svidjam ako se do sada nije navikao na mene ja mu nisam kriva kad je glup 😂😂😂😂😂 > > > Vristala sam od smeha > > > Ja sam se u trecem razredu igrala barbikama nisam ni znala sta je simpatija a oni sada kakve zavere i misli 😂😂 > > Lakiras joj nokte, garderobica , ovo ono? Joj, ja sam baš protiv toga, a bojim se da neću moći da izađem na kraj kad dođe vreme :/ ja sam sa 10 god igrala nintendo i nosila duksiće sa medama i slično :D > I ja sam protiv ali videces ,moraces malo i ti da se uklopis...ja sam detetu ispirala mozak koliko sam mogla ...donekle sam uspela...ali moramo da se donekle naviknemo na njihovo vreme i ono sto donosi Jedino za muziku navikavam od malena :D slusamo Rundeka, Bajagu, Balaša, laganini :D i već joj se sviđa, odmah osmeh
2018 05 19
Meni se cini ,nisam sigurna da su to zabranjeni predmeti....Ima obavestenje o tome sta sme a sta ne...Ja sam bila stavljala neku muzicku igracku i znam da je to kao bilo zabranjeno...Naravno pitaj nekog malo starijeg clana..oni bi trebalo da znaju
2018 05 19
Ne znam sta da mislim o ovoj vasoj temi. Ja sam malo cudna po tom pitanju. Imsm decake od 7 i 9 god i nemaju telefon. Stariji me je pitao,rekla sam mu da ce dobiti mob u 5, pa videcemo. Sada igraju igrice na tflefonu kad smo u gostima ili putujemo da im ne bi bilo dosadno....
2018 05 19
> *STARS*: > Ne znam sta da mislim o ovoj vasoj temi. Ja sam malo cudna po tom pitanju. Imsm decake od 7 i 9 god i nemaju telefon. Stariji me je pitao,rekla sam mu da ce dobiti mob u 5, pa videcemo. Sada igraju igrice na tflefonu kad smo u gostima ili putujemo da im ne bi bilo dosadno.... Pa ne znam ,kako je kod vas..ali u odeljenju mog sina vecina je imala telefon vec u prvom razredu plus tablete licne ne od roditelja,neki nisu smeli da nose u skolu,ali su imali kod kuce svoj mob..a u drugom vec svi sem njega....Nisam nista specijalno protiv mobilnog,cak je veoma korisan..ali njima on sluzi za igranje igrica i kada kazem skupa igracka..nije skupa naravno uzme se tel za 1 dinar...Nego sam mislila sta bi ga posle zadovoljilo,ako vec sa 6-7 dobija takvu "igracku",ja sam i dalje pre za lego ;)
2018 05 19
> jelena2606: > > *STARS*: > > Ne znam sta da mislim o ovoj vasoj temi. Ja sam malo cudna po tom pitanju. Imsm decake od 7 i 9 god i nemaju telefon. Stariji me je pitao,rekla sam mu da ce dobiti mob u 5, pa videcemo. Sada igraju igrice na tflefonu kad smo u gostima ili putujemo da im ne bi bilo dosadno.... > Pa ne znam ,kako je kod vas..ali u odeljenju mog sina vecina je imala telefon vec u prvom razredu plus tablete licne ne od roditelja,neki nisu smeli da nose u skolu,ali su imali kod kuce svoj mob..a u drugom vec svi sem njega....Nisam nista specijalno protiv mobilnog,cak je veoma korisan..ali njima on sluzi za igranje igrica i kada kazem skupa igracka..nije skupa naravno uzme se tel za 1 dinar...Nego sam mislila sta bi ga posle zadovoljilo,ako vec sa 6-7 dobija takvu "igracku",ja sam i dalje pre za lego ;) Kod nas u 2.razredu nema niko mob,nosili su ga na ekskurzuju da se slikaju i to je to. Ne zelim da mi dete kucka po internetu po ceo dan,jer njega odusevljava youtube i stalno bi nesto pustao. Ili ivrica,jos uvek ne mora da se zravi bez potrebe,jos koja godins...pa ce i njemu biti neophodan. Nazalost.
2018 05 19
> *STARS*: > > jelena2606: > > > *STARS*: > > > Ne znam sta da mislim o ovoj vasoj temi. Ja sam malo cudna po tom pitanju. Imsm decake od 7 i 9 god i nemaju telefon. Stariji me je pitao,rekla sam mu da ce dobiti mob u 5, pa videcemo. Sada igraju igrice na tflefonu kad smo u gostima ili putujemo da im ne bi bilo dosadno.... > > Pa ne znam ,kako je kod vas..ali u odeljenju mog sina vecina je imala telefon vec u prvom razredu plus tablete licne ne od roditelja,neki nisu smeli da nose u skolu,ali su imali kod kuce svoj mob..a u drugom vec svi sem njega....Nisam nista specijalno protiv mobilnog,cak je veoma korisan..ali njima on sluzi za igranje igrica i kada kazem skupa igracka..nije skupa naravno uzme se tel za 1 dinar...Nego sam mislila sta bi ga posle zadovoljilo,ako vec sa 6-7 dobija takvu "igracku",ja sam i dalje pre za lego ;) > Kod nas u 2.razredu nema niko mob,nosili su ga na ekskurzuju da se slikaju i to je to. Ne zelim da mi dete kucka po internetu po ceo dan,jer njega odusevljava youtube i stalno bi nesto pustao. Ili ivrica,jos uvek ne mora da se zravi bez potrebe,jos koja godins...pa ce i njemu biti neophodan. Nazalost. Niko u razredu nema mob ,ni kod kuce????
2018 05 19
> jelena2606: > > *STARS*: > > > jelena2606: > > > > *STARS*: > > > > Ne znam sta da mislim o ovoj vasoj temi. Ja sam malo cudna po tom pitanju. Imsm decake od 7 i 9 god i nemaju telefon. Stariji me je pitao,rekla sam mu da ce dobiti mob u 5, pa videcemo. Sada igraju igrice na tflefonu kad smo u gostima ili putujemo da im ne bi bilo dosadno.... > > > Pa ne znam ,kako je kod vas..ali u odeljenju mog sina vecina je imala telefon vec u prvom razredu plus tablete licne ne od roditelja,neki nisu smeli da nose u skolu,ali su imali kod kuce svoj mob..a u drugom vec svi sem njega....Nisam nista specijalno protiv mobilnog,cak je veoma korisan..ali njima on sluzi za igranje igrica i kada kazem skupa igracka..nije skupa naravno uzme se tel za 1 dinar...Nego sam mislila sta bi ga posle zadovoljilo,ako vec sa 6-7 dobija takvu "igracku",ja sam i dalje pre za lego ;) > > Kod nas u 2.razredu nema niko mob,nosili su ga na ekskurzuju da se slikaju i to je to. Ne zelim da mi dete kucka po internetu po ceo dan,jer njega odusevljava youtube i stalno bi nesto pustao. Ili ivrica,jos uvek ne mora da se zravi bez potrebe,jos koja godins...pa ce i njemu biti neophodan. Nazalost. > Niko u razredu nema mob ,ni kod kuce???? I mi smo u 5., ,6. dobili telefone otprilike i nemam stvarno ništa protiv tel, mnogo je lakše nego nekada, manje brineš sigurno kad se čuješ sa detetom i znaš da je sve ok. Igrice smo isto i mi igrali, ja sam counter cepala bukvalno od 5—og do kraja srednje :D imali smo klanove, takmičenja, ali ja sam oduvek bila muškobanjasta, pa se ne računam. Do pre 2 godine imala sam bukvalno 3 drugarice u životu, sve drugari :D mene više brinu te ženske stvarčice šminka, šljokice, štiklice, dekoltei, nego igrice :D
2018 05 19
> jelena2606: > > *STARS*: > > > jelena2606: > > > > *STARS*: > > > > Ne znam sta da mislim o ovoj vasoj temi. Ja sam malo cudna po tom pitanju. Imsm decake od 7 i 9 god i nemaju telefon. Stariji me je pitao,rekla sam mu da ce dobiti mob u 5, pa videcemo. Sada igraju igrice na tflefonu kad smo u gostima ili putujemo da im ne bi bilo dosadno.... > > > Pa ne znam ,kako je kod vas..ali u odeljenju mog sina vecina je imala telefon vec u prvom razredu plus tablete licne ne od roditelja,neki nisu smeli da nose u skolu,ali su imali kod kuce svoj mob..a u drugom vec svi sem njega....Nisam nista specijalno protiv mobilnog,cak je veoma korisan..ali njima on sluzi za igranje igrica i kada kazem skupa igracka..nije skupa naravno uzme se tel za 1 dinar...Nego sam mislila sta bi ga posle zadovoljilo,ako vec sa 6-7 dobija takvu "igracku",ja sam i dalje pre za lego ;) > > Kod nas u 2.razredu nema niko mob,nosili su ga na ekskurzuju da se slikaju i to je to. Ne zelim da mi dete kucka po internetu po ceo dan,jer njega odusevljava youtube i stalno bi nesto pustao. Ili ivrica,jos uvek ne mora da se zravi bez potrebe,jos koja godins...pa ce i njemu biti neophodan. Nazalost. > Niko u razredu nema mob ,ni kod kuce???? Pa imaju kod kuce....ne nose u skolu.
2018 05 19
> Debela_devojka: > > jelena2606: > > > *STARS*: > > > > jelena2606: > > > > > *STARS*: > > > > > Ne znam sta da mislim o ovoj vasoj temi. Ja sam malo cudna po tom pitanju. Imsm decake od 7 i 9 god i nemaju telefon. Stariji me je pitao,rekla sam mu da ce dobiti mob u 5, pa videcemo. Sada igraju igrice na tflefonu kad smo u gostima ili putujemo da im ne bi bilo dosadno.... > > > > Pa ne znam ,kako je kod vas..ali u odeljenju mog sina vecina je imala telefon vec u prvom razredu plus tablete licne ne od roditelja,neki nisu smeli da nose u skolu,ali su imali > > Niko u razredu nema mob ,ni kod kuce???? > I mi smo u 5., ,6. dobili telefone otprilike i nemam stvarno ništa protiv tel, mnogo je lakše nego nekada, manje brineš sigurno kad se čuješ sa detetom i znaš da je sve ok. Igrice smo isto i mi igrali, ja sam counter cepala bukvalno od 5—og do kraja srednje :D imali smo klanove, takmičenja, ali ja sam oduvek bila muškobanjasta, pa se ne računam. Do pre 2 godine imala sam bukvalno 3 drugarice u životu, sve drugari :D mene više brinu te ženske stvarčice šminka, šljokice, štiklice, dekoltei, nego igrice :D Korisno jeste,slazem se,ali u nizim razredima smatram da im nije neophodno. Ima vremene,buljice u to po ceo dan. Nece nista propustiti. To je samo moje misljenje. I da,slazem se ,vise i mene brinu pramenovi kod devojcica od 9 godina ,i dekoltei u 8. Razredu. Nokti za malu maturu i td. Upropastise ih blogerke i njima slicne,sa rialitia,i td.
2018 05 19
> *STARS*: > > jelena2606: > > > *STARS*: > > > > jelena2606: > > > > > *STARS*: > > > > > Ne znam sta da mislim o ovoj vasoj temi. Ja sam malo cudna po tom pitanju. Imsm decake od 7 i 9 god i nemaju telefon. Stariji me je pitao,rekla sam mu da ce dobiti mob u 5, pa videcemo. Sada igraju igrice na tflefonu kad smo u gostima ili putujemo da im ne bi bilo dosadno.... > > > > Pa ne znam ,kako je kod vas..ali u odeljenju mog sina vecina je imala telefon vec u prvom razredu plus tablete licne ne od roditelja,neki nisu smeli da nose u skolu,ali su imali kod kuce svoj mob..a u drugom vec svi sem njega....Nisam nista specijalno protiv mobilnog,cak je veoma korisan..ali njima on sluzi za igranje igrica i kada kazem skupa igracka..nije skupa naravno uzme se tel za 1 dinar...Nego sam mislila sta bi ga posle zadovoljilo,ako vec sa 6-7 dobija takvu "igracku",ja sam i dalje pre za lego ;) > > > Kod nas u 2.razredu nema niko mob,nosili su ga na ekskurzuju da se slikaju i to je to. Ne zelim da mi dete kucka po internetu po ceo dan,jer njega odusevljava youtube i stalno bi nesto pustao. Ili ivrica,jos uvek ne mora da se zravi bez potrebe,jos koja godins...pa ce i njemu biti neophodan. Nazalost. > > Niko u razredu nema mob ,ni kod kuce???? > Pa imaju kod kuce....ne nose u skolu. Pa to je isto!Imaju mobilne telefone..to je ono o cemu govorim
2018 05 19
> jelena2606: > > *STARS*: > > > jelena2606: > > > > *STARS*: > > > > > jelena2606: > > > > > > *STARS*: > > > > > > Ne znam sta da mislim o ovoj vasoj temi. Ja sam malo cudna po tom pitanju. Imsm decake od 7 i 9 god i nemaju telefon. Stariji me je pitao,rekla sam mu da ce dobiti mob u 5, pa videcemo. Sada igraju igrice na tflefonu kad smo u gostima ili putujemo da im ne bi bilo dosadno.... > > > > > Pa ne znam ,kako je kod vas..ali u odeljenju mog sina vecina je imala telefon vec u prvom razredu plus tablete licne ne od roditelja,neki nisu smeli da nose u skolu,ali su imali kod kuce svoj mob..a u drugom vec svi sem njega....Nisam nista specijalno protiv mobilnog,cak je veoma korisan..ali njima on sluzi za igranje igrica i kada kazem skupa igracka..nije skupa naravno uzme se tel za 1 dinar...Nego sam mislila sta bi ga posle zadovoljilo,ako vec sa 6-7 dobija takvu "igracku",ja sam i dalje pre za lego ;) > > > > Kod nas u 2.razredu nema niko mob,nosili su ga na ekskurzuju da se slikaju i to je to. Ne zelim da mi dete kucka po internetu po ceo dan,jer njega odusevljava youtube i stalno bi nesto pustao. Ili ivrica,jos uvek ne mora da se zravi bez potrebe,jos koja godins...pa ce i njemu biti neophodan. Nazalost. > > > Niko u razredu nema mob ,ni kod kuce???? > > Pa imaju kod kuce....ne nose u skolu. > Pa to je isto!Imaju mobilne telefone..to je ono o cemu govorim Ne,nije isto. Uzme ga u ruke samo onda kad mu ja dozvolim,to je ograniceno koriscenje.
2018 05 19
Niste razumeli moj post.....Nisam govorila o koriscenju u kuci ili skoli nego o mobilnom telefonu uopsete u odredjenom uzrastu.i opsednutosti istim zbog igrica.i modela mobilnog telefona..Ograniceno je i u skoli..nema koriscenja na casu,a kod nas neke uciteljice u boravku zabranjuju skroz sem sto mogu da se jave ako ih pozovu roditelji .
2018 05 19
Ma razumem ja sve,prosto,moje dete nema tu ideju da ima svoj licni telefin ,iako imamo mobilnih svuda po kuci. Uzima samo uz pitanje.
2018 05 19
Kesić??? A? Nema nikog on line, hahaha?!!!! ,:) ,:) ,:)
2018 05 19
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 72