Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> Kigemiki: > Hahaha kazem ja... > STARS imas bas lepih komada na profilu....🤗 Imas popust 20% za ovu reklamu👍💓💓💓
2018 05 22
> *STARS*: > Somersbi,zaaaakon, kruska ili borovnica,obozavam tu hemiju.😂😂😂 Ja strongbow mogu da se udavim u tomeer
2018 05 22
Brate, kaf nestaju one poruke koje obrisemo? Pun inbox gluposti, a samo se prebace u obrisane
2018 05 22
> Debela_devojka: > Brate, kaf nestaju one poruke koje obrisemo? Pun inbox gluposti, a samo se prebace u obrisane Ja to jos nisam skontala😏
2018 05 22
E moram malo da istracarim...Jurim starke za klinca... i nailazim na opise 36 ali veci kalup,pa gaziste 23.5 ali veci kalup odgovara broju o8 itd!!???Zasto prosto ne napisu da je feler u pitanju?
2018 05 22
> jelena2606: > E moram malo da istracarim...Jurim starke za klinca... i nailazim na opise 36 ali veci kalup,pa gaziste 23.5 ali veci kalup odgovara broju o8 itd!!???Zasto prosto ne napisu da je feler u pitanju? Ja se ič ne razumem u ta gazišta i to XD
2018 05 22
Ma stvar je u tome da klasicne convers starke naravno ako su original , su uvek iste ne postoji veci ili manji kalup...sem ako nije feler
2018 05 22
> jelena2606: > Ma stvar je u tome da klasicne convers starke naravno ako su original , su uvek iste ne postoji veci ili manji kalup...sem ako nije feler Uzas!!!
2018 05 22
> *STARS*: > > jelena2606: > > Ma stvar je u tome da klasicne convers starke naravno ako su original , su uvek iste ne postoji veci ili manji kalup...sem ako nije feler > Uzas!!! A usput to onda drasticno menja cenu...ja sam kupila u bg starke sa felerom i platila sam ih 2300 din!!!A mozes misliti ako su kupljene u inostranstvu..koja im je tek onda bila cena :/
2018 05 22
> *STARS*: > > Kigemiki: > > Hahaha kazem ja... > > STARS imas bas lepih komada na profilu....🤗 > Imas popust 20% za ovu reklamu👍💓💓💓 Hehehe....odlicno,ajde dogovoricemo se....😘💖💋
2018 05 22
Ma svaka marka patike ima drugacije mere,to me strasno nervira,pogotovo ako su decije patike u pitanju nema sanse da mu kupim preko neta posto su brojevi katastrofa....
2018 05 22
> Kigemiki: > Ma svaka marka patike ima drugacije mere,to me strasno nervira,pogotovo ako su decije patike u pitanju nema sanse da mu kupim preko neta posto su brojevi katastrofa.... Da za decu nema sanse,ali klasik starke su otprilike kao i Grubin..uvek isti oblik...nema greske....Nesto moze da bude gaziste 23 a uzak model,samim tim vam treba i veci broj....Ali starke su vec decenijama iste....Ja sam jos kao dete ,narucivala kada je neko putovao da mi kupi starke...samo kazem broj i nikada nije bilo greske...Zato kazem da su to felericne starke posto pise jedan broj a u stvari drugi...ne postoji veci ili manji kalup
2018 05 22
> jelena2606: > > *STARS*: > > > jelena2606: > > > Ma stvar je u tome da klasicne convers starke naravno ako su original , su uvek iste ne postoji veci ili manji kalup...sem ako nije feler > > Uzas!!! > A usput to onda drasticno menja cenu...ja sam kupila u bg starke sa felerom i platila sam ih 2300 din!!!A mozes misliti ako su kupljene u inostranstvu..koja im je tek onda bila cena :/ Pet dolara u Americi.
2018 05 23
Opet sama pijem kafu,gde je ovaj konobar? Uspavala se od jutros!?😂😂😂
2018 05 23
> *STARS*: > Opet sama pijem kafu,gde je ovaj konobar? Uspavala se od jutros!?😂😂😂 Od 5 smo u hodalici :D nems uspsvljivanja kod nas , ali kafa je tek sad došla na red :D
2018 05 23
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 72