Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Evo slušamo Nadu Macuru ahaghag
2018 05 23
> Debela_devojka: > Evo slušamo Nadu Macuru ahaghag 😘👍
2018 05 23
> MlleSanja: > > jelena2606: > > > *STARS*: > > > > jelena2606: > > > > Ma stvar je u tome da klasicne convers starke naravno ako su original , su uvek iste ne postoji veci ili manji kalup...sem ako nije feler > > > Uzas!!! > > A usput to onda drasticno menja cenu...ja sam kupila u bg starke sa felerom i platila sam ih 2300 din!!!A mozes misliti ako su kupljene u inostranstvu..koja im je tek onda bila cena :/ > Pet dolara u Americi. Eto odgovora!!!Hvala!Ja sam pretpostavila da je nesto ali bas smesno.jeftino.Moj muz mi rece izmedju 2-5 dolara!
2018 05 23
> Debela_devojka: > Evo slušamo Nadu Macuru ahaghag Ne znam da li vise volim da je gledam ili slusam ,:)
2018 05 23
> jelena2606: > > Debela_devojka: > > Evo slušamo Nadu Macuru ahaghag > Ne znam da li vise volim da je gledam ili slusam ,:) Ona je jedna divna žena, slojevito obučena, elegantna kao neka mletačka princeza, stilizovana i inteligentna ,:)
2018 05 23
> Debela_devojka: > > jelena2606: > > > Debela_devojka: > > > Evo slušamo Nadu Macuru ahaghag > > Ne znam da li vise volim da je gledam ili slusam ,:) > Ona je jedna divna žena, slojevito obučena, elegantna kao neka mletačka princeza, stilizovana i inteligentna ,:) 😮😮😮😮
2018 05 23
> Debela_devojka: > > jelena2606: > > > Debela_devojka: > > > Evo slušamo Nadu Macuru ahaghag > > Ne znam da li vise volim da je gledam ili slusam ,:) > Ona je jedna divna žena, slojevito obučena, elegantna kao neka mletačka princeza, stilizovana i inteligentna ,:) Ahahahahahahahahah.......ali mletacka princeza hahahahah.........placem!!! :') :') :') :') A ja vec godinama pokusavam da joj dodelim neki adekvatan epitet i do sada mi nije polazilo za rukom! Hvala ti na ovome, bice u upotrebi jos danas! ;)
2018 05 23
Pa tesko je, jedna je Nada Macura :') :') :') Zena je postala vic ,:)
2018 05 23
> lokibg: > > Debela_devojka: > > > jelena2606: > > > > Debela_devojka: > > > > Evo slušamo Nadu Macuru ahaghag > > > Ne znam da li vise volim da je gledam ili slusam ,:) > > Ona je jedna divna žena, slojevito obučena, elegantna kao neka mletačka princeza, stilizovana i inteligentna ,:) > Ahahahahahahahahah.......ali mletacka princeza hahahahah.........placem!!! :') :') :') :') A ja vec godinama pokusavam da joj dodelim neki adekvatan epitet i do sada mi nije polazilo za rukom! Hvala ti na ovome, bice u upotrebi jos danas! ;) Pa, kakooo nisi cula za taj slucaj?? Neko je pustio buvu da ce ona u Nemanjicima da glumi mletacku princezu i ona je na TV—u pricala o, tome, a produkcija par dana kasnije se oglasila, kazu nemaju pojma odakle joj to :D vristala sam od smeha !
2018 05 23
Elem, tražim haljinu za kumu na MK i nađem jednu pristojnu3500, rek'o da pogledam opis: ,,Haljina je NOVA, jednom nošena.“ jel sam ja luda ili ?? JEDNOM nošeno nije novo. Čak sam i ja počela da izbegavam da pišem novo za stvari koje nisam nosila, dovoljno je naglasiti da nije nošeno. O ceni i da ne pričam. Ne postoji ni neka etiketa, kakva god, da opravda cenu. Optimistično XD
2018 05 23
Ja ima par komada koji su novi, ali bez etikete. Jer su ili samo probani ili poskidane etikete. Umesto da sam ostavljala etikete pa da skinem kad budem htela da nosim. Kako ide vama prodaja ovih dana? :)
2018 05 23
OMG!!!! Hahahaha....Nisam upucena u kasting aferu, ali nakon sto sam odgledala jednu epizodu Nemanjica potpisujem da se Nadica uklapa u potpunosti. Ono je promasaj veka-taman im ona fali!
2018 05 23
> Keikoo: > Ja ima par komada koji su novi, ali bez etikete. Jer su ili samo probani ili poskidane etikete. Umesto da sam ostavljala etikete pa da skinem kad budem htela da nosim. > Kako ide vama prodaja ovih dana? > :) Nikako ,:) ,a vama?
2018 05 23
> Keikoo: > Ja ima par komada koji su novi, ali bez etikete. Jer su ili samo probani ili poskidane etikete. Umesto da sam ostavljala etikete pa da skinem kad budem htela da nosim. > Kako ide vama prodaja ovih dana? > :) Bas danas malo krenulo :)kod tebe? Cekda prodam jos nesto, pa da uzmem baletanke :D
2018 05 23
> lokibg: > OMG!!!! Hahahaha....Nisam upucena u kasting aferu, ali nakon sto sam odgledala jednu epizodu Nemanjica potpisujem da se Nadica uklapa u potpunosti. Ono je promasaj veka-taman im ona fali! S T R A H O T A! Najgora naša serija ikada snimljena, do bola sam razočarana. Toliko divnih istorijskih ličnosti, događaja, toliko imamo dobrih glumaca, a serija onakav krš. Da nije smešno, bilo bi tužno
2018 05 23
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 72