Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

> lokibg: > > jelena2606: > > Deca prilikom igranja..razvijaju inteligenciju ,zapazanja,kreativnost,koncentraciju.,motoriku,...To je cinjenica....A nesmetana igra u prirodi im sve to omogucava...a da bi to radili oni moraju da se isprljaju...stvar je veoma jednostavna.Takodje im je i imunitet bolji..... > Uhhhhh bolje da ne pocinjem na ovu temu.....ja sam u parkicu shokirana ponasanjem roditelja bas cesto. Sa jedne strane su tu mame koje kao sateliti kruze oko svoje dece sa pripremljenom vlaznom maramicom ako se ne daj boze dotakne pod (!!!!???) pa da pritrci sa spasonosnim resenjem dok jos bakterije dete nisu okupirale u potpunosti. A sa druge strane su tu one koje se zacaskaju toliko da ne vide da im deca terorisu drugu decu ili ceprkaju po kanti za smece-da, to sam zaista vidjala, ne karikiram! > Juce sam bila pomalo zgrozena sledecom scenom-majka koja na sred prepunog parkica vadi dojku da umiri svog sincica da bi prestao da place jer mu je neko dete uzelo igracku!!!! Napominjem da sincic ima izmedju 2 i 3 godine, dovoljno je veliki da zvace zilavu sniclu! Pritom on stoji i sisa, tj.smiruje se i onda kada mu je dosadilo poceo je da mrljavi maminu bradavicu i gleda okolo po parku! Izvinjavam se na eksplicitnom opisu, ali mom gadjenju na sve to juce kraja nije bilo! Da se razumemo, potpuno podrzavam dojenje bebica na javnim mestima kao jednu potpuno prirodnu stvar. Ali ovo mi je juce izazvalo transfer blama nevidjeni.... I danas u gradskom ista situacija sa jednom pripanicom romske nacionalnosti :D sisa li sisa, a moja mala prekoputa, prestade odjednom da place, pa gleda u njih, gleda u mene u cudu, kao da zna sta se desava :D
2018 05 24
Ali ova nije romske nacioalnosti. Jos plus u parkicu svakodnevno mitinguje medju ostalim mamama, vrlo navalentna zena, glasna...ono-prica naglas namerno kako bi je svi u parku culi hteli-ne hteli. Valjda misli da je Alfa zenka u parkic-coporu. A muz feminiziran maksimalno! Na prvi pogled se vidi ko drzi daljinski upravljac u kuci hahahahahah................... :') :') :') :') :') :')
2018 05 24
> lokibg: > Ali ova nije romske nacioalnosti. Jos plus u parkicu svakodnevno mitinguje medju ostalim mamama, vrlo navalentna zena, glasna...ono-prica naglas namerno kako bi je svi u parku culi hteli-ne hteli. Valjda misli da je Alfa zenka u parkic-coporu. A muz feminiziran maksimalno! Na prvi pogled se vidi ko drzi daljinski upravljac u kuci hahahahahah................... :') :') :') :') :') :') Kad mu zune šamar sisom, prevrne se, a ? :D :D :D izvin'te
2018 05 24
> Debela_devojka: > > lokibg: > > Ali ova nije romske nacioalnosti. Jos plus u parkicu svakodnevno mitinguje medju ostalim mamama, vrlo navalentna zena, glasna...ono-prica naglas namerno kako bi je svi u parku culi hteli-ne hteli. Valjda misli da je Alfa zenka u parkic-coporu. A muz feminiziran maksimalno! Na prvi pogled se vidi ko drzi daljinski upravljac u kuci hahahahahah................... :') :') :') :') :') :') > Kad mu zune šamar sisom, prevrne se, a ? :D :D :D izvin'te Aaaaaahahahahahahahahahahahaha.........odmah mi pade na pamet scena iz Koenovog filma Diktator ako je neko gledao! Hahahahaha
2018 05 24
> lokibg: > > Debela_devojka: > > > lokibg: > > > Ali ova nije romske nacioalnosti. Jos plus u parkicu svakodnevno mitinguje medju ostalim mamama, vrlo navalentna zena, glasna...ono-prica naglas namerno kako bi je svi u parku culi hteli-ne hteli. Valjda misli da je Alfa zenka u parkic-coporu. A muz feminiziran maksimalno! Na prvi pogled se vidi ko drzi daljinski upravljac u kuci hahahahahah................... :') :') :') :') :') :') > > Kad mu zune šamar sisom, prevrne se, a ? :D :D :D izvin'te > Aaaaaahahahahahahahahahahahaha.........odmah mi pade na pamet scena iz Koenovog filma Diktator ako je neko gledao! Hahahahaha Nisam, ali ako te tp asocira na taj film, verujem da ću ga pogledati :D
2018 05 24
Imala istu situaciju u parku....Sedelo tu nas par,prilazi klinac od 4.5 god...krece nesto da mrljavi...mama ga uze u krilo i poce da doji...Nas par zanemesmo!!Vrlo je lose za psihu deteta po mom misljenju.A sto se dojenja na javnom mestu tice..meni je to najnormalnije stvar ,grudi za to i sluze a ne za muske erotske fantazije.I meni je toliko ponizavajuce i sramotno kada se zena sakriva da bi dojila svoje dete kojem je to jedina hrana u tom trenutku i najzdravija stvar.....
2018 05 24
Naravno pricam o dojenju u normalno vreme ,ne sa 2.3.4.god....
2018 05 24
> jelena2606: > Naravno pricam o dojenju u normalno vreme ,ne sa 2.3.4.god.... Da, da istog sam misljenja! Dojenje je jedna potpuno prirodna stvar, ne treba se kriti to nije nikakva sramota naravno! Ali ovo nije bilo dojenje, ovo je bio apsolutni i totalni kretenizam i potpuno neprijatno za videti. A sta kazete za one situacije kad vi zelite da pustite svoje dete da se popne uz neke stepenice ili penjalicu ili drvo na kraju krajeva zeleci da mu dozvolite da razvija motoriku i koncentraciju, a onda se nadje neka pametna mama ili baka da pritrci da pomaze vasem detetu ili da ga tera da sidje kako ne bi palo! Kao da vi niste tu i ne pazite na svoje dete nego eto dusebrizna zena iz parka se nasla da vise pazi nego vi hahahahah.....
2018 05 24
> lokibg: > > jelena2606: > > Naravno pricam o dojenju u normalno vreme ,ne sa 2.3.4.god.... > Da, da istog sam misljenja! Dojenje je jedna potpuno prirodna stvar, ne treba se kriti to nije nikakva sramota naravno! Ali ovo nije bilo dojenje, ovo je bio apsolutni i totalni kretenizam i potpuno neprijatno za videti. > A sta kazete za one situacije kad vi zelite da pustite svoje dete da se popne uz neke stepenice ili penjalicu ili drvo na kraju krajeva zeleci da mu dozvolite da razvija motoriku i koncentraciju, a onda se nadje neka pametna mama ili baka da pritrci da pomaze vasem detetu ili da ga tera da sidje kako ne bi palo! Kao da vi niste tu i ne pazite na svoje dete nego eto dusebrizna zena iz parka se nasla da vise pazi nego vi hahahahah..... To mi je tek jezivo. Burazeru, ako sam je ja pustila da tresne dupetom o pod, šta ti nije jasno
2018 05 24
> lokibg: > > jelena2606: > > Naravno pricam o dojenju u normalno vreme ,ne sa 2.3.4.god.... > Da, da istog sam misljenja! Dojenje je jedna potpuno prirodna stvar, ne treba se kriti to nije nikakva sramota naravno! Ali ovo nije bilo dojenje, ovo je bio apsolutni i totalni kretenizam i potpuno neprijatno za videti. > A sta kazete za one situacije kad vi zelite da pustite svoje dete da se popne uz neke stepenice ili penjalicu ili drvo na kraju krajeva zeleci da mu dozvolite da razvija motoriku i koncentraciju, a onda se nadje neka pametna mama ili baka da pritrci da pomaze vasem detetu ili da ga tera da sidje kako ne bi palo! Kao da vi niste tu i ne pazite na svoje dete nego eto dusebrizna zena iz parka se nasla da vise pazi nego vi hahahahah..... Ma dojenje u tom uzrastu je za dete totalno nezdravo,za njegov mentalni sklop!!!!Da se samo nadovezem na gospodju koja pritrcava upomoc...i verovatno misli u sebi "Kakva losa majka" ,:)
2018 05 24
> jelena2606: > > lokibg: > > > jelena2606: > > > Naravno pricam o dojenju u normalno vreme ,ne sa 2.3.4.god.... > > Da, da istog sam misljenja! Dojenje je jedna potpuno prirodna stvar, ne treba se kriti to nije nikakva sramota naravno! Ali ovo nije bilo dojenje, ovo je bio apsolutni i totalni kretenizam i potpuno neprijatno za videti. > > A sta kazete za one situacije kad vi zelite da pustite svoje dete da se popne uz neke stepenice ili penjalicu ili drvo na kraju krajeva zeleci da mu dozvolite da razvija motoriku i koncentraciju, a onda se nadje neka pametna mama ili baka da pritrci da pomaze vasem detetu ili da ga tera da sidje kako ne bi palo! Kao da vi niste tu i ne pazite na svoje dete nego eto dusebrizna zena iz parka se nasla da vise pazi nego vi hahahahah..... > Ma dojenje u tom uzrastu je za dete totalno nezdravo,za njegov mentalni sklop!!!!Da se samo nadovezem na gospodju koja pritrcava upomoc...i verovatno misli u sebi "Kakva losa majka" ,:) Moje skromno misljenje je da dete MORA ponekad i da padne! Ne da rascopa glavu razume se, ali mora da bude pusteno i da padne bas zato da nauci da pazi sta radi, gde se pentra, koliko moze itd. Moguce da i nisam u pravu, ali eto ja sam ta neodgovorna majka koja dozvoljava deci da se prljaju, padnu, pentraju, istrazuju....a isto tako ih ucim i da propustaju devojcice da se popnu na tobogan pre njih, da ponude keksom sve drugare sa kojima se igraju u nekom trenutku u parku, da paze na decu koja su mladja od njih i tako te sitnice.....
2018 05 24
Ajde da se umesam malo medju vas nisam skoro 😁😁😁 tv inace ne gledam uopste ne privlaci me ama ni malo ali zato net obozavam 😂😂da li je neka od vas ispratila kraljevsko vencanje i ako jeste kako vam se cini nova princeza tj.vojvotkinja i njen stil 😊
2018 05 25
> ElenaPt: > Ajde da se umesam malo medju vas nisam skoro 😁😁😁 > tv inace ne gledam uopste ne privlaci me ama ni malo ali zato net obozavam 😂😂da li je neka od vas ispratila kraljevsko vencanje i ako jeste kako vam se cini nova princeza tj.vojvotkinja i njen stil 😊 Meni je preslatka!!! Opuštena, pristojno, ali sexy obučena, a čini mi se i u glavu normalna XD
2018 05 25
Stars, šta ćeš, ako ti neko pobedi na aukciji za 1400 :D
2018 05 25
> Debela_devojka: > Stars, šta ćeš, ako ti neko pobedi na aukciji za 1400 :D Da, to jeste malo zeznuto kod aukcija, ako se proda za mnogo manju vrednost. :|
2018 05 25
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 72